“Величне століття” опис серій 3 сезон

Роксолана

“Величне століття” опис серій 3 сезону ви можете прочитати в цій статті. “Величне століття” 3 сезон – серії 64-103, їх детальний опис яких ви можете прочитати в наступних статтях:

“Величне століття” опис серій 64-70

“Величне століття” опис серій 71-80

“Величне століття” опис серій 81-90

“Величне століття” опис серій 91-100

“Величне століття” опис серій 101-103

“Величне століття” опис серій 3 сезон

Після смерті матері султана керуючою гаремом спершу стає Махідевран, але Гюрем завдяки хитрій інтризі вдалось змусити Сулеймана позбавити її, Махідевран, звання правлячої гаремом, яка потратила стільки коштів, що не змогла повернути лихварці грошовий борг. Зрештою Сулейман призначає на цю високу посаду саму Гюрем. Хатідже, дізнавшись, що Ніґяр вагітна від Ібрагіма, вирішує, що найкращий вихід тут — це аборт, а опісля — страта Ніґяр. Тим часом у палац потрапляє перська полонянка — Фірузе Хумейра, яку привіз до Стамбулу турецький пірат на ймення Барбаросса. Доля приводить її до султанського палацу. Полонянка згодом стане для Гюрем досвідченою і хитрою суперницею в боротьбі за кохання Сулеймана. Покровительками перської рабині стали Махідевран, Хатідже і Афіфе — годувальниця Сулеймана, яку запросили до гарему «навести порядок», вони захищають і оберігають нову коханку султана від Гюрем та при нагоді роблять все щоб насолити останній. Та ніхто не підозрював, що Фірузе Хумейра — не просто рабиня, а справжнісінька принцеса на ім’я Бегюмхан Султан — представниця перської династіїТахмаспа І (Сефевідів) — ворогів турецької династії Османів, що врятувалась після корабельної аварії.

Згодом у палац приходить деякий Рустем — конюх, який закоханий у доньку Гюрем — Міхрімах. За допомогою Рустема Гюрем дізнається про таємницю Фірузе і, зрештою, султан Сулейман вирішує відправити Фірузе подалі від себе. Гюрем святкує перемогу.

Хатідже вирішує пробачити Ібрагімові усі його гріхи і зраду, але тільки заради помсти Гюрем. Тепер Хатідже та Ібрагіма об’єднала спільна мета — дошкулити Гюрем. До столиці приїздить Шах Султан — сестра Хатідже і Сулеймана, яка про людське око вирішує підтримувати гарні стосунки з Гюрем, але насправді має досить далекоглядні плани щодо подальшого свого перебування в Стамбулі. Ібрагім у своєму честолюбстві зробив необачні кроки: він називав себе неодноразово «правителем Османської імперії» і «приборкувачем» султана при іноземних послах, про, що було записано до протоколів. Про ці протоколи дізналась Гюрем і через своїх довірених людей передала їх Сулейману. Розгніваний Сулейман вирішує стратити Ібрагіма. Так він і чинить, про що шкодує. До палацу Хатідже привезли труну з Ібрагімом. Хатідже, побачивши мертвого Ібрагіма, хоче помститися Гюрем, адже вона вважає, що це саме рудоволоса султана вбила її союзника. На тривалий час Хатідже викрадає Гюрем, але помирає від отруєння. Міхрімах страждає, тому що їй волею долі доводиться вийти заміж за Рустема, який їй огидний… Тим часом старший син Гюрем — шехзаде Махмед, помирає від епідемії віспи… Чимало ще випробувань випадуть іще на долю рудої і завзятої султани, допоки вона теж не повернеться і не зажадає помсти усім навколо…

“Величне століття” опис серій 4 сезон

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар