«Величне століття» опис серій 71-80

Роксолана

«Величне століття» зміст серій можна перечитати, якщо хочете згадати про події в улюбленому телесеріалі.

Опис серій 61-60 серіалу “Величне століття. Роксолана” читайте в попередній статті.

«Величне століття» опис серій 71-80

71 серія «Величне століття» опис

В останній момент, коли Рустем наважувався викинути ФІРУЗА з балкона, з’являється Нігяр і просить його цього не робити. Хюррем обурена її вчинком, проте, Нігяр говорить Хюррем, що є спосіб позбутися від ФІРУЗА без кровопролиття. Хатідже вирішується помиритися з Ібрагімом, якщо той викине його прощального листа в вогонь. У Хатідже здають нерви: вона сама спалює лист і просить Ібрагіма повернутися. Ібрагім збирається влаштувати вечерю на честь примирення з дружиною. Мустафа віддає борг сім’ї Елени і наказує Аббасу-аги більше не наближатися до них. Батько Елени дізнається, що її забирають в гарем Шехзаде. Хатідже, дізнавшись про вчинок Нігяр, дозволяє їй самій вибрати собі чоловіка, але пізніше позбавляє її цієї пропозиції. ФІРУЗА підозрює у замаху на неї Хюррем і вривається до неї з погрозами. Нігяр робить повторну спробу примирення з Ібрагімом, нагадуючи йому про малятку, але він проганяє коханку. Увечері Ібрагім запитує у дружини, як померла його дочка, і Хатідже доводиться обдурити чоловіка. Її совість не дає їй спокою, вона ділиться з Гюльфем своїми страхами. Фіруза скаржиться султану на те, що Хюррем забороняє їй спілкуватися з дітьми і Сулейман обіцяє їй, що візьме її з собою в мисливський будиночок. Під час вечері, Хатідже цікавиться, чи поїде Хюррем разом з султаном. Міхрімах відповідає, що Хюррем поїде. Коли вона з’ясовує, що з батьком поїде НЕ Хюррем, а Фіруза, то теж відмовляється їхати. Сулейман приголомшений сміливістю дочки і вирішує взяти тільки Мехмеда. Скориставшись відсутністю чоловіка, Хюррем вирішує назавжди позбутися від суперниці.

72 серія «Величне століття» опис

Дізнавшись, що запрошення до палацу було підробленим, Афіф і Хатідже поспішають в Топкапи. Вони знаходять пов’язаного Кираз-агу в пральні. Хатідже вривається до Хюррем, вимагає у неї пояснень і погрожує розправою, якщо з ФІРУЗА щось трапиться. ФІРУЗА знаходять в музичній кімнаті. Вона каже, що Хюррем приходила поговорити з нею, однак насправді Хюррем і ФІРУЗА уклали парі: якщо Повелитель вибере ФІРУЗА, то Хюррем добровільно прийме отруту; якщо ж Повелитель вибере Хюррем, то ФІРУЗА помре. В Манісі Елену готують до ночі з Шехзаде. В спадкоємця Османської трону вона дізнається свого коханого Ібрагіма. Сулейман натякає своєму оточенню, що своїм спадкоємцем він хоче бачити Мехмеда. Елена дізнається, що у неї є суперниця – Фатьма. Міхрімах відправляє таємне послання Ташлиджали. Хюррем збирається створити благодійний фонд за рахунок особистих заощаджень. Махідевран сприймає Елену в багнети. ФІРУЗА збирається позбавити Хюррем ночі четверга. Хюррем приходить на зустріч з Ібрагімом в мармуровий палац, але застає там Нігяр. Міхрімах просить вибачення у батька за свою поведінку. Хюррем повідомляє Хатідже, що Ібрагім все ще зраджує їй. ФІРУЗА святкує перемогу, проте радість її затьмарює сам Повелитель. Хюррем збирається покінчити з собою. Від смерті її рятує Афіф. ФІРУЗА здивована тим, що Хюррем все ще жива. Ібрагім і Хатідже вирішують одружити Рустема на Нігяр. Хюррем дізнається, що Хатідже приховує дочка Ібрагіма і Нігяр – Кадер.

73 серія «Величне століття» опис

Хюррем наказує привезти дочку Ібрагіма і Нігяр до палацу і велить Сюмбюлю наглядати за нею, однак, вона забороняє йому говорити Нігяр, що її дочка жива. У розмові з Хюррем Нігяр визнається, що сама попросила Ібрагіма видати її заміж за Рустема. Сулейман дозволяє Фіруза бачитися з Джихангіра. ФІРУЗА визнається султану в своєму бажанні народити йому дитину. Мустафа і Елена приїжджають в гості до її сім’ї. Ібрагім розшукує могилу дочки. ФІРУЗА намагається вимолити прощення у Міхрімах. В розмові з Ібрагімом Гюльфем зізнається йому, де знаходиться могила його дочки, проте тіла дитини там немає. Фатьма каже Фідан, що бажає позбутися від Елени. Ібрагім дізнається, що його дочка Кадер жива і знаходиться у Хюррем. Фатьма намагається втопити Елену, проте її спроби перериваються несподіваними сутичками. Мустафа і Ташлиджали на ринку знаходять дивну стрижену дівицю – Діану, базарну злодійку. Вони приводять її в гарем в якості рабині. Ібрагім і Хюррем укладають угоду: Ібрагім отримає дочка, якщо позбудеться ФІРУЗА. У Фатьми народжується син. Мустафа терміново відправляє гінця до султана. У Мехмеда з’являється улюблена наложниця – Клара. Хатідже обманює ФІРУЗА, що хоче бачити її у своєму палаці, щоб вилікувати Хуріджіхан. У ніч перед нікяху в кімнаті Нігяр з’являється дівчинка і просить води, однак Сюмбюль, не встежиш за Кадер, забирає дівчинку. Рустем відмовляється проводити з Нігяр першу шлюбну ніч, так як для нього шлюб був небажаний. Фіруза відправляють на корабель, де її чекає несподівана зустріч з Сюмбюлем-агою. Хюррем відправляє Кадер в палац Хатідже.

74 серія «Величне століття» опис

Ібрагіма зустрічає дочка, як дві краплі води, схожу на Нігяр. Хатідже проти того, щоб Кадер залишалася в їх палаці і спілкувалася з їхніми дітьми Османом і Хуріджіхан. Ібрагім хоче зберегти відносини з дружиною, однак, знову втрачати Кадер він не має наміру. Ібрагім купує для дочки будинок. ФІРУЗА повертається в гарем. Хюррем розуміє – Ібрагім не дотримав свого слова. Нова мешканка гарему Маніси Діана починає конфліктувати з іншими дівчатами. Триває боротьба за серце Мустафи між Фатьма і Єленою. Мустафа збирається вчинити никях з Єленою. Улюблениця Мехмеда Клара приймає іслам і отримує нове ім’я – Нурбахар. ФІРУЗА не залишає Міхрімах в спокої. Сулейман, Хюррем, Мехмед, Міхрімах і Джихангір відправляються в Манісу. Сулейман нарікає внука своїм ім’ям. Міхрімах і Ташлиджали продовжують таємно зустрічатися. Сулейман дізнається, що Мустафа збирається одружитися на Елені, він категорично проти цього нікяху. Нігяр не залишає спроб спокусити Рустема, але він все також байдужий до неї. Рустем, сідлаючи кінь для ФІРУЗА, підрізає їй ремені на збруї. Матракчі відводить Нігяр в будинок, де живе її дочка. Рустем, побачивши ФІРУЗА без свідомості, зауважує на її шиї дивне тату. Людина Аббаса-аги, що збирався одружуватися на Елене, робить напад на Мустафу. Мехмед прикриває брата своїм тілом і стріла влучає в нього. Мехмед непритомніє на руках Мустафи.

75 серія «Величне століття» опис

Мехмед виявляється на волосок від смерті. Хюррем підозрює в нападі на сина Мустафу та Махідевран. Ташлиджали знаходить лучника, але йому доводиться вбити його. Матракчі говорить Нігяр, що Ібрагім дозволить їй іноді бачитися з дочкою. Рустем привозить ФІРУЗА з лісу. Діана продовжує скандалити з дівчатами: вона вдаряє на зло, служницю Хюррем, по обличчю. Під час зустрічі Нігяр з дочкою в будинок до Кадер приходять Хатідже і Гюльфем. Фіруза в лазареті оговтується. Хатідже виганяє Нігяр з дому. Нігяр погрожує все розповісти Ібрагіму і поскаржитися кадію. Після сліз і молитов Хюррем, Мехмед опам’ятовується і розповідає, що хотів захистити Мустафу. Ібрагім дає дочки нове ім’я – Есманур. Фатьма збирається розлучити Мустафу з Єленою. Махідевран бере Діану до себе на службу. Сулейман з дружиною і дітьми повертаються в Стамбул. Мустафа готується здійснити никях з Єленою. Сулейман на прохання Ібрагіма призначає Рустема санджак-беєм Теке, однак, від’їзд Рустема перестає радувати великого візира. Люди, вірні Мустафі, знаходять зниклого Аббаса-агу. Рустем показує Хюррем рисунок тату ФІРУЗА і каже, що це її шлях до позбавлення від наложниці. Мустафа власноруч вбиває Аббаса-агу. Хюррем наказує кинути ФІРУЗА в темницю і чекає, коли Афіф розповість про все султану. Гонець із Маніси привозить Сулейману голову Аббаса-аги. Сулейман вимагає у Хюррем пояснення. Хюррем віддає наказ привести Фіруза, показує Сулейману тату і пояснює її значення.

76 серія «Величне століття» опис

Сулейман дізнається таємницю Фіруза, яку вона приховувала від усіх. Козирі Хюррем проти ФІРУЗА стають сильнішими і із збільшеною упевненістю в собі вона закликає Хатідже Султан до відповіді за те, що та роками захищала ФІРУЗА. ФІРУЗА кидають в темницю, її допитує Ібрагім Паша.

Шехзаде Мустафа, незважаючи на попередження Махідевран, має намір одружитися на Хелені. Після цього Махідевран вирішує позбутися від Хелени, для чого пише Ібрагіму Паші лист, в якому пояснює ситуацію і просить його зустрітися з Мустафою. Хюррем Султан зустрічається з Ебусууд Ефенді і просить у нього допомоги щодо фонду, який вона відкриває з метою благодійності від свого імені. У той же час це стає новим альянсом проти Ібрагіма.

Отримавши листа Махідевран, Ібрагім погоджується зустрітися з Мустафою, він пише листа і доручає Ташлиджали Ях’е доставити його в Манісу, але за допомогою Рустема лист потрапляє в руки Хюррем. Сулейман чекає, яке рішення прийме Мустафа щодо Хелени, в цей час Ібрагім відстоює ту точку зору, що рішення Мустафи буде найвірнішим. Сказавши Сулейману, що їде в Едірне, Ібрагім Паша відправляється в Бурсу на зустріч з Мустафою.

77 серія «Величне століття» опис

Сулейман читає лист Ібрагіма про його місцезнаходження. У Бурсі Ібрагім втішає Мустафу, засмученого через останні події. Матракчі зайнятий пошуками Нігяр. Рустем підозрює дружину в більшій невірності. Повернувшись з Бурси Ібрагім наказує Айясу прийти до султана. Сулейман розпитує Ібрагіма про його перебування в Бурсі. Хюррем продовжує настроювати чоловіка проти Ібрагіма і Мустафи. Діана налаштовується проти Елени. Рустем має намір розлучитися з Нігяр. У притулок Нігяр і Есманур не виявляють. За порадою Ібрагіма Мустафа вирішує повернути Елену її родині. Хюррем розшукує таємного коханця дочки. Ібрагім відчитує Ташлиджали з приводу листа. Елена йде з гарему Мустафи. Махідевран рада такому рішенню сина. Ташлиджали призначає Міхрімах таємне побачення, але Хюррем дізнається таємницю дочки і наполягає на розставанні. Нігяр і Есманур виходять на судно, проте їх перехоплює Ібрагім і позбавляє її можливості бачитися з дочкою. Хюррем дізнається нові події. В Манісі наложниці намагаються опинитися в ліжку Мустафи. У розмові з Рустемом Хюррем наполягає на тимчасовому збереженні шлюбу. Ібрагім підозрює, що Мехмеда втягують в інтриги проти Мустафи. Рустем отримує від дружини золото. Ебуссууд одночасно задоволений Зейнеб і засмучений Ахмедом. Хюррем обіцяє Айясу місце великого візира при одному проханні: Айяс повинен виконувати всі її умови. Ібрагім вселяє Мехмеду, що він ще не готовий мати санджак. Махідевран дізнається про наказ султана. Ібрагім вмовляє Мехмеда відверто поговорити з батьком. Сулейман непритомніє.

78 серія «Величне століття» опис

Султан Сулейман отруєний … Для Хюррем Султан життя перетворюється на кошмар. Не відомо, хто вчинив замах на життя правителя, тому Хюррем винить Ібрагіма Пашу і Шехзаде Мустафу. До палацу Маніси доставляють компас. Махідевран Султан читає, що на ньому написано, і її охоплює жах. Війна між Хюррем і Ібрагімом продовжує розпалюватися. Хюррем готує Ібрагіму серйозну пастку …

Дізнавшись, що Шехзаде Мехмет відправиться намісником в одне з міст імперії, Хюррем кидається до Сулеймана, але знаходить його лежачим на підлозі без свідомості. Вона негайно кличе лікарів. Всі жахаються, коли стає відомо, що Сулейман отруєний. Хюррем молиться за здоров’я Сулеймана, але ще й змушена захищати своїх дітей. Вона вважає, що за тим, що трапилося стоять Ібрагім і Мустафа. Ібрагім, на якого впало страшна підозра, робить все можливе, щоб з’ясувати правду.

Палац Маніси вражений з’явившимся компасом, Махідевран розуміє, що в палаці є шпигун і життя Мустафи в небезпеці … Ташлиджали Яхья негайно починає розслідування. Цей шпигун, особа якого невідома, позбавляє сну багатьох жителів палацу. Розслідуючи отруєння султана, Ібрагім з’ясовує, що ФІРУЗА викрадена і відправлена ​​в Персію. У Хюррем ж тільки одна мета – позбутися свого заклятого ворога Ібрагіма, вона розставляє таку пастку, що той не розуміє, у що потрапив …

79 серія «Величне століття» опис

Ібрагіму вдається вибратися з пастки і, не втрачаючи часу, він повертається до палацу. Знову побачивши його, Хюррем розуміє, що програла. Ібрагім розповідає про все, що трапилося Сулейману, Хюррем також присутня при цьому. Цей випадок робить прірву між двома ворогами ще глибше.

Хатідже розгнівана тим, що трапилося з Ібрагімом. Побоюючись за життя чоловіка, вона пускається на пошуки нового союзника проти Хюррем. Ібрагім горить бажанням помститися, він завдає удар по самому слабкому місцю Хюррем.

Ібрагім віддаляє від палацу Шехзаде Мехмета. Страх охоплює Хюррем, коли та дізнається, що її син поїхав з її заклятим ворогом. Вона кидається на пошуку сина, але все, що їй вдається знайти, це його закривавлений каптан.

В Манісі ж триває полювання на шпигуна. Махідерван підозрює Ташлиджали, тому ж доводиться зізнатися у своєму любовному зв’язку з Міхрімах, щоб довести, що він не зрадник. З іншого боку Мустафа ніс до носа стикається зі шпигуном, що намагається його вбити …

80 серія «Величне століття» опис

Намір Ібрагіма привести Гюлізар до правителя ставить Хюррем в скрутне становище. Вона віддає наказ всюди шукати Гюлізар, але не може її знайти. Хюррем позбавляється сну, думаючи, що все ось-ось відкриється, але від цієї біди її рятує Рустем. Гюлізар здійснює вчинок, в результаті якого Ібрагім знову опиняється в скрутній ситуації.

Новий план Хюррем – змусити всіх розчаруватися в Ібрагімі. Вона робить так, щоб йому в дар був піднесений оброблений золотом Коран, Паша не приймає цей дар. В результаті його вчинку розноситься чутка, що Ібрагім відкидає Коран, плітки ростуть, як сніжний ком, і доходять до того, що Ібрагім християнин і таємно відвідує церкву.

Не бажаючи втратити свою фаворитку Нурбахар, Мехмет вирішує тримати в таємниці її вагітність. Міхрімах не в захваті від цього, але намагається захистити брата. В Манісі же Шехзаде Мустафа вражений новим горем – Шехзаде Сулейман захворює на вітрянку. Ця безжалісна хвороба робить найсильніший вплив і на нього, і на Махідевран.

До палацу Топкапи прибуває сестра Сулеймана Шах Султан. Хатідже готується прийняти її у своєму палаці і ображається, коли її старша сестра вирішує зупинитися в Топкапи. Хюррем ж, влаштовуючи їй розкішний прийом, сподівається залучити на свою сторону Шах Султан, з якою мало знайома …

«Велччне століття» зміст серій 81-90

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар