«Величне століття» опис серій 111-120

Роксолана

«Величне століття» зміст серій можна перечитати, якщо хочете згадати про події в улюбленому телесеріалі.

Опис серій 101-110 серіалу “Величне століття. Роксолана” читайте в попередній статті.

«Величне століття» опис серій 111-120

111 серія «Величне століття» опис

У Назенін народжується дочка Разіе. Сулейман відмовляє Барбароссе у відставці. Однак скоро життя Капудан-паші опиняється під загрозою. Хюррем спалює лист Селіма, в якому той повідомляє батька про таємну поїздку Баязида в Манісу. Нурбану, яка застала Селіма з іншого наложницею, приходить в лють. Вона ставить Шехзаде умова: поки є вона, інших жінок у нього не буде. Баязид в таємниці від усіх прибуває в Стамбул, щоб зустрітися з Хуріджіхан, але замість цього потрапляє спочатку в руки матері, а потім і батька. Фатьма збирається зруйнувати шлюб Рустема і Міхрімах. Матракчі доповідає султану про результати своєї місії. Мустафа одружується на Міхрюннісе. Сулейман підозрює, що Матракчі розповів йому не все про справи Мустафи. Баязид мириться з батьком. Рустем повідомляє Повелителеві про смерть Барбаросси.

112 серія «Величне століття» опис

Всі Шехзаде приїжджають до столиці на похорон Барбаросси. Хюррем радить Міхрімах налагодити стосунки з чоловіком. Між Нурбану і Назенін назріває конфлікт. Баязид і Джихангір зближуються з Мустафою, чим викликають гнів Селіма. Міхрімах, щоб помирити братів, вирішує влаштувати в своєму палаці вечерю. Соколлу отримує посаду Капудан-паші. Сюмбюль, випивши багато вина, розбовтує Джевхер таємницю Хюррем. На вечері у Міхрімах Баязид і Селім влаштовують бійку. Селім просить батька зняти його з посади санджакбея Маніси. Хюррем винить Мустафу в події з її синами. Фатьма дізнається про таємну кімнаті Хюррем. Атмаджа, що отримав наказ позбутися Міхрюнісси, дізнається про її вагітність.

113 серія «Величне століття» опис

Підтримавши Селіма, Сулейман робить прірву між братами ще більше. Сюмбюль розуміє, що Джевхер зрадила його. Сулейман дізнається про справи Хюррем. Атмаджа приймає рішення зберегти життя Міхрюннісе. Сюмбюль за наказом Хюррем вбиває Джевхер. Махідевран збирається приховати становище невістки. Хуріджіхан вирішує покинути столицю. Нурбану застає Селіма з іншою наложницею і влаштовує скандал, який закінчується почавшимися пологами. У Нурбану народжується син. Фатьма повідомляє Хюррем, що Повелитель виїхав до Манісу з Назенін.

114 серія «Величне століття» опис

Сулейман, приїхавши до Селіма, застає його п’яним. Фатьма каже Соколлу, що скоро він займе місце Рустема. Що отримав свободу Сюмбюль покидає гарем. В Амасьї Баязид возз’єднується з Хуріджіхан. Сулейман згадує роки, проведені в Манісі. Поговоривши з вдовою торговця, султан вирішує пробачити Селіма. Баязид вирішує забрати Хуріджіхан з собою і одружитися з нею. Мустафа розповідає йому про своє нікях з Міхрюннісой і її вагітність. Під час сварки з Нурбану Назенін падає з балкона. Дізнавшись новини з Амації, Сулейман приходить в лють. Мустафа отримує від батька отруєний каптан. Сулейман вирішує відправити Хюррем на заслання в Кютахьї.

115 серія «Величне століття» опис

Джихангір посилає Атмаджу на допомогу братові Мустафі, але той потрапляє в засідку. Рустем готується до приїзду перського Шехзаде ЕЛЬКАС Мірзи. А в цей час Мустафа з армією підходить до столиці, де його зустрічають яничари. Несподіваний приїзд в Кютахьї Хюррем руйнує плани Баязида. Повелитель наказує зупинити Мустафу будь-якими способами. Під впливом Міхрімах Джихангір міняє показання. Нурбану намагається наставити Селіма на істинний шлях. Відносини між Хюррем і Баязидом псуються. Селім знаходить жінку на стороні. Баязид і Хуріджіхан скоюють никях.

116 серія «Величне століття» опис

Хюррем повертається в Стамбул і просить вибачення у султана. Нурбану дізнається правду про Ефталію. Ташлиджали більше не довіряє Атмадже. Мустафа дізнається, що за його захисниками стоїть Пірі-РЕІС. Хюррем наказує Хуріджіхан негайно повернутися до Бейхан Султан в Скоп’є. Сулейман готується йти в похід на Іран і приймає рішення залишити Мустафу намісником у столиці. У Міхрюнісси народжується син. Мустафа нарікає його Мехмедом. Хуріджіхан укладає угоду з Хюррем. Ревнощі Рустема доводить Міхрімах до рішенні про розлучення. Сулейман дізнається про таємний шлюб Мустафи.

117 серія «Величне століття» опис

Хюррем просить Міхрімах відстрочити розлучення до закінчення походу. ЕЛЬКАС зізнається Фатьмі в любові. Розчарований Повелитель посилає Мустафі листа, в якому говорить, що знає його таємницю і наказує залишатися в своєму санджаку. Махідевран підозрює, що Баязид видав таємницю Мустафи батькові. Мустафа розчаровується в браті Баязида. Хюррем загрожує Фатьмі розправою, якщо та не відстане від її дітей. Лала Мустафа розповідає Баязиду про причетність Хуріджіхан до справи Мустафи. Рустем повертає Сулейману печатку великого візира і каже, що йому не потрібна посада без Міхрімах. Під тиском Нурбану Селім приймає рішення вбити Ефталію і її чоловіка. Міхрімах дізнається, що листи від ЕЛЬКАС написала Фатьма Султан. Селім відправляється в Стамбул замість Мустафи.

118 серія «Величне століття» опис

Сулейман намагається приховати свою хворобу. Ображений Селімом Джихангір просить батька взяти його в похід. Помічник кадію застає Фатьму з ЕЛЬКАС Мірзою; на допомогу їм приходить Рустем. Хюррем, сподіваючись, що Джихангір передумає йти в похід, посилає йому наложницю, але дівчина виводить його з себе. Сулейман дає згоду на шлюб Фатьми і ЕЛЬКАС Мірзи. Дізнавшись про це, Міхрімах наказує Зал Махмуду-азі вбити ЕЛЬКАС в поході. Джихангір вирішує залишитися в Стамбулі, але Сулейман погоджується взяти його з собою. Баязид каже Хуріджіхан, що розповість про все Повелителеві. Сюмбюль збирається відкрити кав’ярню. Селім в відсутність батька проявляє свої амбіції. Рустем відмовляє Баязида від необдуманого вчинку. Мустафа просить у батька прощення, але прірва між ними стає все більше. Повелитель прощає його, але попереджає, що це було в останній раз. Нурбану каже Селімові, що шлях до влади лежить через його матір. Атмаджа повідомляє Мустафі про підготовку замаху на Повелителя.

119 серія «Величне століття» опис

Хвороба Сулеймана прогресує. Пірі-РЕІС вирішує прибрати Хюррем зі шляху Мустафи. Рустем дає Баязиду настанови. Замах на султана зривається завдяки Мустафі. Однак Сулейман більше не вірить синові. Хюррем намагається відмовити Міхрімах від розлучення. Повелитель відчитує ЕЛЬКАС Мірзу за те, що він допустив зрадників до себе. До столиці прибуває польська принцеса Анна Ягеллонка. Вона просить допомоги у Хюррем для свого народу. Її зближення з Селімом турбує Нурбану. Дервіш робить Сулейману похмуре пророцтво. Хюррем дізнається про обіцянки, дані Баязидом та Мустафою один одному, і вирішує підтримати Селіма. На Хюррем скоєно замах, проте жертвою його стає Афіф. Перед смертю вона встигає повідомити Хюррем про хворобу Повелителя.

120 серія «Величне століття» опис

Сулейман незважаючи на стан свого здоров’я вирішує в’їхати в Стамбул верхи. Рустем каже Хюррем, що в разі смерті султана на трон повинен зійти Баязид. Хюррем повідомляє Сулейману про смерть Афіф-хатун і обставини події. Міхрімах розповідає Фатьмі, яка доля очікує ЕЛЬКАС. Хюррем повідомляє дітям про стан батька. Сулейман в гарячці кличе Мустафу, і Хюррем вирішує викликати Шехзаде до столиці. Рустем робить Міхрімах привабливу пропозицію. Дорогою до столиці на Мустафу скоєно замах, жертвою якого стає Явуз, переодягнений в Шехзаде. Яничари за сприяння Пірі-Рєїса готуються до бунту. Сулейману кращає, а в цей час Тургут-РЕІС вибудовує флот навпроти палацу. Незважаючи на заборону лікаря, Сулейман збирається відправиться на п’ятничне вітання в мечеть Шехзаде, але на виході з покоїв він непритомніє. Яничари починають підозрювати, що від них приховали смерть султана. Рустем вирішує позбутися Селіма. Нурбану відмовляє Селіма від участі у витівці Рустема. Хюррем просить допомоги у Мустафи. Гнів Селіма штовхає його до краю безодні.

«Величне століття» зміст серій 121-130

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар