“Ціна життя” серіал

Інші

“Ціна життя” турецький серіал 2012 року, досить популярний.

“Ціна життя” скільки серій – у серіалі 81 серія тривалістю 90 хв.

“Ціна життя” опис

Ількнур – нещасна молода дівчина. Вона дуже красива, але це не робить її щасливою. Живе вона з батьком і старшою сестрою в провінційній глушині. Після того, як мати померла, батько дбав про дочок, і щоб їм вистачало грошей, йому довелося переступити через закон. Молодий і безпринципний багач, житель цього провінційного містечка, давно поклав око на красуню Ількнур. Його розохотило те, що дівчина не шукала з ним спілкування і відкидала його залицяння, тоді як будь-яка інша дівчина з його міста була б щаслива вийти за нього заміж. Одного разу він знайшов спосіб роздобути Ількнур. Він поговорив з її батьком, нагадав йому про його гріхи і пригрозив, що все розповість поліції, якщо той не видасть свою молодшу дочку за нього заміж. Батько поділився бідами зі своєю улюбленою донькою і та, звичайно ж, сказала, що на все піде, щоб врятувати батька.

Почалися приготування до весілля. Багатий наречений хотів, щоб всі заздрили його багатству, тому влаштував все по вищому класу. Ількнур ж була нещасна. Їй не потрібні були гроші і багатий наречений, вона хотіла б бути з зовсім іншим хлопцем. Любов до нього була взаємною і дуже сильною. Прямо напередодні свого весілля дівчина сама до нього прийшла і сказала, що хоче бути тільки його дружиною і тут, і на тому світі і віддала йому свою невинність. У шлюбну ж ніч вона розповіла своєму чоловікові, про свою втрачену невинність і про те, що не любила і ніколи його не полюбить. Чоловік, не замислюючись, пристрелив її, а потім убезпечив себе швидкими похоронами та висновком про лікаря про те, що вона сама покінчила з собою.

Не минуло й дня з похорону, як він заявив про свій намір взяти в дружини сестру Ількнур Омури. Батько Омури на цей раз не пішов на поводу у Джесура. Зневірений чоловік боявся втратити і другу свою дочку. Він пішов і здався поліції, а Омури підтримав закоханий в неї підприємець зі Стамбула, який був другом Джесура. Той хотів їх обох пристрелити, але на цей раз не зміг, бо побоявся, що йому буде загрожувати в’язниця. Омури вийшла заміж за коханого хлопця, але пихатий Джесур не заспокоївся, він хоче помститися молодим і якщо не вбити обох, то підпорядкувати своїй волі.

“Ціна життя” актори

Мурат Хан (Murat Han) – Джесур

Бегюм Біргерен (Begüm Birgören) – Омури

Мехмет Алі Нуроглу (Mehmet Ali Nuroğlu) – Ердем

Озге Оздере (Özge Özder) – Айлін

Азлем Конкере (Özlem Conker) – Ількнур

Метін Белгін (Metin Belgin) – Йешім

Гюль Аксарая (Yesim Gül Aksar)

Корай Ергун (Koray Ergun)

Лейла Окай (Leyla Okay)

Айчін Туюн (Ayçin Tuyun)

Озлем Токаслан (Özlem Tokaslan) → Разійе

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар