“1001 ніч” серіал

Інші

“1001 ніч” турецький серіал 2006-2009 років.

“1001 ніч” скільки серій – в серіалі 90 серій.

“1001 ніч” актори

АкторРоль
Халіт ЕргенчОнур Аксал
Бергюзар КорельШехерезада Евлійаоглу
Тарду ФлордунКерем Інджеоглу
Джейда ДювенджіБенну Атаман
Томріс ІнджерНадіде Евлійаоглу
Мерал ЧетінкайаФеріде Аксал
Айтач ОзтунаСівби Інджеоглу
Метін ЧекмезБурхан Евлійаоглу
Ергюн ДемірАлі Кемаль Евлійаоглу
Йонджа Джевхер ЙенельФюзун Евлійаоглу
Йеліз АккайаМелек Атаман
Ефе ЧинарКаан Евлійаоглу
Мерт ФиратБурак Інджеоглу
Фейзала Чапа / Гізем ГюнешБукет Евлійаоглу
Хазал ГюрелБурдж Евлійаоглу
Нехір Ніл КаракайаБурчин Евлійаоглу
Барту КючюкчаглайанГані
Метін БельгінЗафер Гюндюзалп
Меріх ЕрмакастарМерт
Айла АлгаБетюль
Шебнем КестенХандан
Джанан ЕргюдерЕда Акінай
Мелахат АббасоваМіхрібан
Еге АйданЕнгін
Езгі АсароглуДуру
Супхи ТекнікерЯлчін
Мехмет ПолатЕрдал Карайолджу
Зейнеп КонанЗейнеп
Фюзун КостакДжансель
Ебру АжкаджЯсемін
Дуйгу ЧетінкайаСезен Озшенер
Ніхана ДуруканаАйшен
Айджі АбанаБейза
Нурай УслуСевгі
Ферідун ДюзагачОзджан
Исмаіл ДювенджіІсмаїл
Сеннур КайаФірдевс
Ніхат ІлерСеміх Озшенер
Ердал БілінгХакан
Хазель ЧамлідереАху Ішлер
Айбен ЕрманНеріман
Альптекіном СерденгечтіХалдун
Ділар КавадарНилюфер

“1001 ніч” опис

Головна героїня – Шахерезада Евліяоглу – талановитий архітектор, після загибелі чоловіка в автокатастрофі одна виховує сина Каана. Вона влаштовується на роботу у великий холдинг, і через те, що за правилами холдингу працівники не мають права мати дітей, вона приховує існування сина. Директор холдингу – Онур Аксал – не приховуючи свого негативного ставлення, прискіпується до неї по кожній дрібниці. Але, незважаючи на це, вона швидко доводить свій професіоналізм, її проекти виграють для компанії тендери.

Відносно спокійне життя Шахерезади розбиває трагедія – її синові ставлять страшний діагноз – лейкемія. На операцію Шахерезада повинна зібрати величезну суму – 150 тисяч доларів. Вона звертається за допомогою до дідуся Каана Бурханов, батькові покійного чоловіка Ахмета. Він – власник фабрики, небідна людина, і Шахерезада сподівається, що він дасть їй гроші для порятунку життя онука. Але Бурхан відмовляє їй, тому що був проти шлюбу свого сина, і тепер не визнає онука. Він виганяють Шахерезаду.

Шахерезада у відчаї, вона не знає, що їй робити. Її подруга і колега Бенну радить попросити у Онура кредит. Але коли Шахерезада просить у директора гроші, він, будучи в неї закоханий, вирішує перевірити, наскільки вона продажна. Він пропонує їй гроші за одну ніч з ним. Шахерезада в люті, вона навіть подумати не могла, що її шеф такий негідник. Але у неї немає іншого виходу, життя сина дорожче, ніж власна честь. Вона проводить з Онуром ніч, отримує гроші і робить синові операцію.

Через деякий час Онур дізнається правду про сина Шахерезади, про його хворобу і про вартість його операції. Він розуміє, який жахливий вчинок зробив, просить вибачення і пропонує вийти за нього заміж, адже він давно її любить. Шахерезада теж любить його, але відмовляється вийти за нього, через неприємних спогадів. У відповідь, він обіцяє, що чекатиме її 1001 ніч.

Пройшовши через довгу низку випробувань, і перевіривши наскільки міцні їхні почуття, головні герої знаходять щастя в обіймах один одного.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар