«Кохання – не картопля» серіал

Л

«Кохання – не картопля» – восьмисерійному комедійна мелодрама з сільського життя. Серіал, зйомки якого проходили в дуже красивому та мальовничому місці, селі Утешево, Калузької області.

«Кохання – не картопля» скільки серій – 8 серій

«Кохання – не картопля» актори

Актори: Таїсія Вілкова, Валентина Теличкина, Марина Яковлєва, Олександр Михайлов, Віктор Хоріняк, Дмитро Подадаев, Ася Дубровська, Олександр Вдовін, Олексій Дубровський, Павло Мисаилом, Світлана Пургина, Лариса Фанаскова, Олександр Терехов, Сергій Корнюшин, Ігор Постнов, Василь Распопов, Єлизавета Кузнєцова (II), Ірина Якубенко, Олександр Баранніков, Анастасія Клевцова, Тетяна Гусєва, Тетяна Селіверстова

«Кохання – не картопля» опис

Паня все життя прожила в селі. Чоловік помер, дітей не було. З родичів тільки племінник: живе в місті з сім’єю і вмовляє Паню до них перебратися. Все для того, щоб будинок Пані продати, а на виручені гроші купити машину. Втомилася Паня відбиватися і жартома брязнула: «Не можу переїхати, заміж виходжу». Тепер потрібно Пане справжнього жениха знайти, інакше не відстане племінник.
Відповідних чоловіків в окрузі немає. Подруга Пані, сусідка Лізка, сватає паню за дачника-художника, який нещодавно переїхав в село. Паня вирішила запропонувати йому шлюб з розрахунку – два мішки картоплі, якщо одружиться. А у Лізки у самої донька на виданні, Тетяна. Та й зовсім повз сільських женихів дивиться – олігарха чекає на білому мерседесі. І все село ворожить – чи зможе Лізка видати заміж і Паню, і Таню? ..

«Кохання – не картопля» інформація про серіал

Режисери: Володимир Краснопольський, Валерій Усков

Сценарист: Ірина Кміт

Оператор: Олександр Корнєєв

Композитор: Володимир Комаров (II)

Художник: Василь Распопов

Продюсери: Юрій Сапронов, Ірина Кузнєцова (II), Анастасія Щербакова (II), Сергій Репніков, Катерина Хрущова, Євген Лейн, Ірина Прохорова

Виробництво: Всесвітні Російські Студії

Рік: 2013

Прем’єра: 23 грудня 2013 (Інтер, Україна), 14 січня 2014 (Росія-1)

Cерій: 8

Жанр: комедія, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар