“Ленінград 46” серіал

Л

“Ленінград 46” – історія про людську мужність, драма людських доль, що вперше відкриває чимало сторінок післявоєнній історії Ленінграда.

“Ленінград 46” скільки серій – в серіалі 32 серії.

“Ленінград 46” актори

Актори: Сергій Гармаш, Євген Міллер, Дмитро Сутирін, Михайло Касапов, Олександр Аравушкін, Ганна Табаніна, Олексій Горбунов, Дмитро Паламарчук, Олександр Ликов, Владислав Резнік, Едуард Фльоров, Олександра Богданова (IV), Олена Коренєва, Михайло Хмуров, Роман Курцин, Данило Страхов, Дмитро Ульянов, Андрій Мерзлікін, Ігор Сергєєв, Анатолій Горін, Володимир Богданов, Єлизавета Кутузова, Володимир Матвєєв, Андрій Шарков, Наталя Нестерова, Наталя Калініна

“Ленінград 46” опис

Ленінград, який щойно пережив Блокаду і ще не оправився від голоду, руйнувань, смертей. Тут міліція веде свою нерівну війну зі злочинністю, що накрила Ленінград після війни… Після фронту, полону, штрафбату і госпіталю у Ленінград повертається колишній викладач російської мови та літератури Ігор Данилов. У поїзді він знайомиться з Тарасовим, що подорожує за відрядженням. Випадково зіштовхнувши Данилова і Тарасова у вагоні поїзда, життя буде зводити їх не раз і не два… Втративши все – сім’ю, роботу, житло – колишній викладач Данилов опиняється по інший бік закону. Намагаючись домогтися справедливості і помститися тим, хто понівечив його життя, він все більше занурюється у кримінальний світ післявоєнного Ленінграда, поступово перетворюючись на одного з найбільш хитрих і небезпечних злочинців.

 “Ленінград 46” опис серій

“Ленінград 46” інформація

  • Жанр: детектив, кримінальний фільм
  • Режисер: Ігор Копилов
  • Сценаристи: Андрій Тумаркін, Олена Строгальова, Ігор Копилов, Володимир Ізмайлов
  • Оператор: Дмитро Плюснін
  • Рік: 2014-2015
  • Cерій: 32
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар