“Лікар Ковальчук” серіал

Л

“Лікар Ковальчук” – багатосерійна вітчизняна україномовна мелодрама.

“Лікар Ковальчук” скільки серій – в серіалі 45 серій

“Лікар Ковальчук” актори

У ролях: Анастасія Карпенко, Сергій Дерев’янко, Олександр Форманчук, Володимир Канівець, Світлана Прус, Марія Бруні, Володимир Захаренков, Василь Мазур та інші.

“Лікар Ковальчук” опис

Головна героїня фільму – успішний кардіохірург Оксана Ковальчук. Після смерті батька, який загинув через халатність лікарів, вона кілька років розробляла інноваційний проект реформування приймального відділення лікарні. Коли чиновники нарешті дають «зелене світло» її проекту, Оксана кличе з собою колег, зокрема й свого колишнього чоловіка, невролога Бориса.

Оксана впевнена, що з Борисом їх пов’язують лише дружні й робочі стосунки, але він рішуче налаштований повернути колишню дружину. До команди реформаторів приймального відділення також долучається талановитий хірург Максим, перше кохання Оксани. Жінці доведеться працювати в компанії двох колишніх чоловіків.

Не всі з оточення молодої лікарки переслідують благородну мету – реформувати приймальне відділення, що допоможе врятувати життя сотень пацієнтів. Дехто прагне лише занапастити благородне дітище лікаря Ковальчук. Та чи досягне жінка своєї мети, незважаючи на перешкоди та підступи супротивників?

“Лікар Ковальчук” інформація

Режисер: Єва Стрельнікова та Віра Яковенко

Автор сценарію – Алла Сніцар.

Оператори-постановники: Дмитро Баженов, Олександр Шилов

Зйомками серіалу «Лікар Ковальчук» проходили у Києві, в спеціально зведених павільйонах кінокомпанією «Паноптикум».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар