“Любка” фільм

Л

Любка” – цікавий фільм, який отримав багато позитивних відгуків. За однойменною повістю Діни Рубіної.

“Любка” актори

Актори: Олена Лядова, Анастасія Городенцева, Наталія Чернявська, Артем Артем’єв, Олександр Сірін, Марина Куделінская, Ольга Онищенко, Володимир Горюшин, Володимир Сичов, Тимофій Трибунцев, Володимир Шульга, Олена Дубровська, Олександр Пашков, Олексій Малашкін, Лариса Маслова (III), Анна Скварнік, Аліса Філінська, Юлія Прудченко

“Любка” опис

Доля зіштовхує двох дівчаток на самому початку їхніх життів. Семирічна Любка, зростаючий серед вуличних злодіїв, відволікає увагу багатої родини на вокзалі, а в цей момент у них крадуть валізу. Після цього випадку, “маленька разбійниця” часто видає себе на місці за добре одягнену дівчинку, з мамою, татом і красивою лялькою в руках.

Пройшли роки, і вони знову зустрічаються в далекому уральському містечку, куди Ірина, вже молодий лікар, потрапила за розподілом. Її мати, Фаїна Семенівна незабаром вмирає, і Ірина залишається зовсім одна. Вона шукає няню для своєї доньки. Але в маленькому містечку при металургійному комбінаті важко знайти підходящу кандидатуру: основний контингент – колишні ув’язнені та вільнонаймані. Ірина вибирає норовливу дівчину, яка тільки-тільки відсиділа строк, Любку. Усі навколишні шоковані. Вони впевнені: не можна довіряти колишній зечці, більше того, вона напевно небезпечна для дитини!

Але Ірина Михайлівна вже вирішила: за Софійкою буде доглядати Любка.

“Любка” інформація про кіно

Режисер: Станіслав Мітін
Сценаристи: Станіслав Мітін, Діна Рубіна
Оператор: Віталій Коневцов
Художник: Денис Ісаєв
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова
Виробництво: Кінокомпанія «Русское»
Рік: 2009
Жанр: мелодрама
Cерій: 2

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар