“Лінія світла” серіал

Л

“Лінія світла” серіал 2017 року від кіностудії FILM.UA. Це заплутана історія про сім’ю 18-річної дівчини, яка намагається вирватися з секти, долаючи численні перешкоди на своєму шляху.

“Лінія світла” скільки серій – в серіалі 12 серій

“Лінія світла” актори

У ролях: Олександр Яцко, Римма Зюбіна, Надія Маркіна, Рина Гришина, Сергій Дерев’янко, Анастасія Паніна, Юлія Галкіна, Марія Баєва, Марк Дробот, Віталіна Біблів, Михайло Кукуюк, Наталія Васько, Віталій Іванченко, Олег Коркушко та ін.

“Лінія світла” опис

18-річна Варя замкнуто живе з батьками в релігійній секті. З дитинства дівчинку вчать наполегливо працювати, щиро вірити і молитися, а також бути абсолютно слухняною волі глави громади – Світлого. Саме її він намітив на роль своєї четвертої дружини. Але ні насильство, ні цькування “старших” дружин Світлого не можуть зломити волю дівчини. Вона тікає в надії знайти на нього управу в великому світі, хоча нічого не знає про життя поза громадою. Світлий за допомогою підручних і поліції шукає дівчину: вона живий свідок його злодіянь, і, крім того, він не на жарт в неї закоханий. Закони вулиці безжальні до чужинців, але життя “на дні” перетворює Варю з слабкої і заляканої дівчини в сильну і вольову молоду жінку. Вона на крок випереджає своїх переслідувачів. Однак чи буде цього достатньо, щоб помститися Світлому і вирвати з громади свою молодшу сестру?

“Лінія світла” інформація

Зйомки серіалу проходили в Києві і в Житомирській області – на мальовничих берегах Новогородецького і Коростишівського кар’єрів. Під Коростишевим спеціально для зйомок була створена масштабна декорація – поселення громади. Також “Лінію світла” знімали на кіностудії FILM.UA, де в одному з павільйонів був побудований будинок лідера секти – Світлого.

Жанр: мелодрама

Кількість серій: 12

Автори сценарію: Олена Бойко, Марія Бек

Режисер: Сергій Крутін

Оператор: Олександр Онопрієнко

Продюсери: Марія Алексєєва, Сергій Каратаєв, Віктор Умнов, Леонард Яновський, Віктор Мирський, Андрій Ризванюк

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар