“Пенелопа” 2 серія дивитись

Пенелопа

“Пенелопа” 2 серія – починає розповідь про добру і мрійливу ​​дівчину Алену, про її бажання дочекатися любові , щоб любили її і любила вона.

“Пенелопа” 2 серія опис

Алена чекає Івана, але від нього ніяких звісток немає. В порту всі говорять, що він її покинув.

Іван повернувшись додому в Петербург, каже мамі, що хоче зробити пропозицію руки і серця дівчині. Він їде до неї.

Іван робить пропозицію Альоні, вона погоджується, але в тітки стався серцевий напад і вони не можуть їхати до Петербурга. Він шукає роботу в порту, звісно його мама проти,  але Сергій домовляється зі своїм начальником і його ставлять командиром “Одісеї”.

Відбувається весілля, але вже скоро він має пливти на 2 місяці в Африку.

Іван приходить на судно, але розчаровується, воно в жахливому стані. Він каже Роману Дмитровичу, що не може так плити, але Сергій вимушує його погодитись, так як іншої роботи він не знайде.

Іван іде на 2 місяці в плавання, вони спілкуються по телефону. Вона дізнається про свою вагітність, а звязок з “Одісеєм” переривається. Чи повернеться Іван з цього плавання?

“Пенелопа” 2 серія дивитися

“Пенелопа” 3 серія дивитись

Режисер: Ольга Перуновская

Актори «Пенелопа»Любов Баханкова, Ілля Алексєєв, Олексій Янін, Сергій Мухін, Людмила Нільська, Леван Мсхиладзе, Павло Новіков, Тимофій Смирнов, Валентин Самохін,  Лейла Кирилова,  Ігор Скрипко, Катерина Крупеніна, , Ксенія Ільясова,  Ян Цапнік, Володимир Литвинов,  Людмила Гаврилова,  Надія Іванова,  Денис Урюпін,  Олена Коллегова,  Олександр Стефанцов,  Юлія Півень,  Лапіна Анастасія, Олександр Усердин,  Євгенія Люта,  Валентин Варецький, Світлана Йозефий,  Наталія Батрак,  Євген Антонов, В’ячеслав Бухаров,  Лариса Домаскина, Михайло Волков, Кирило Петров

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар