“Рання пташка” опис серій

Турецькі серіали

“Рання пташка” опис серій турецького серіалу 2018 року.

“Рання пташка” скільки серій – в 1 сезоні 30 серій

“Рання пташка” опис серій

1 серія “Рання пташка” опис

Це дивовижна і романтична історія про бідну і життєрадісну дівчину Санем. Щоранку Санем встає раніше за всіх і біжить відкривати батьківський магазин, саме тому тато ласкаво кличе її «рання пташка». Дівчині подобається працювати в невеликій бакалії. Вона завжди сповнена ентузіазму, радості і енергії, незважаючи на те, що сім’я Санем переживає не найкращі часи.

2 серія “Рання пташка” опис

Начальник Санем Джей Джей переплутав сектори на заході компанії, тому дівчина випадково потрапляє на балкон. Джан цілує її, думаючи, що це його кохана, і запам’ятовує запах польових квітів. Санем намагається знайти таємничого незнайомця, а пізніше називає його Альбатросом. Тим часом Джан дізнається, що батько серйозно хворий і поїде на Кубу на лікування. Айлін зустрічається з Емре: вона вважає, що саме Азіз розлучив їх і обмовив її.

3 серія “Рання пташка” опис

Джан збирає всіх на нараду і повідомляє, що в компанії працює шпигун. Він також вирішив поставити на всі комп’ютери паролі, а всі робочі дані тимчасово передавати через Санем. Айлін просить Емре знайти надійну людину, яка могла б продовжити зливати інформацію навіть після всіх перевірок Джана. Емре вирішує, що на цю роль ідеально підходить Санем, і починає переманювати її на свою сторону.

4 серія “Рання пташка” опис

Санем проникає в будинок начальника, як їй і наказав Емре. Однак дівчина не встигає знайти документи перш, ніж повернеться Джан. Коли він виявляє її в своєму будинку, Санем раптово знову згадує поцілунок в перший робочий день, але не надає цьому значення. Батьки Санем сваряться з сім’єю Орешка-Музафера. Тим часом Емре продовжує руйнувати компанію, потураючи Айлін, а Лейла помирає вдома з нудьги.

5 серія “Рання пташка” опис

У компанії досі не працюють комп’ютери, тому Санем все ще доводиться розносити документи самостійно. Однак співробітники поважати дівчину так і не почали, тому вона влаштовує протест. Лейла розповідає Ніхат про борг магазину, не знаючи, що він вже оплачений. Емре продовжує виставляти Джана негідником і маніпулювати Санем. Він стверджує, що брат збирається продати фірму і наказує дівчині перешкодити Джан залучати нових клієнтів. А ще – дізнатися все, про що говорять на зборах, на які її не запрошували.

6 серія “Рання пташка” опис

Джан несподівано змінює старий рекламний проект на новий і називає його “Альбатрос”. Його компанія виграє, через що Айлін у нестямі від злості. Ніхат ніяк не може помиритися з Мевкібе. А у Санем виникає серйозний конфлікт з Дерен, тому вона влаштовує протест.

7 серія “Рання пташка” опис

Всі співробітники компанії їдуть до Джан на тусовку. Санем випадково падає в басейн, і Емре відправляє її в свою кімнату, щоб та просушила одяг. Але вона все переплутала і потрапляє в кімнату Джана. Ніхат повідомляє Мевкібе про те, що збирається продати магазин через борг. Айлін будує нові плани: вона збирається укласти контракт з топ-моделлю раніше компанії-конкерента.

8 серія “Рання пташка” опис

Санем краде з куртки Джана водійські права, проте шеф так просто не здається і доручає дівчині самій вести машину. Тепер Санем доводиться придумувати тягнути час і придумувати нові хитрощі, щоб зірвати зустріч з топ-моделлю. Тим часом Айхан вирішує зайнятися вдосконаленням Музафера і веде його на уколи ботокса.

9 серія “Рання пташка” опис

Джан нарешті зустрічається з топ-моделлю Арзу Таш. Санем щосили намагається перешкодити укладанню угоди між ними, але вони все ж знаходять спільну мову. Більш того, Арзу вмовляє Джана, щоб саме він був її фотографом, а після – запрошує чоловіка на вечерю. Але його обтяжує посилена увага топ-моделі, і він шукає зустрічі з Санем. Після поїздки Джан зустрічається з Лейлою і повідомляє, що вона може повернутися на роботу. Лейла клянеться, що зробить все, щоб знайти шпигуна.

10 серія “Рання пташка” опис

Музафер намагається вмовити матір віддати йому частину спадщини, щоб викупити магазин, але йому це не вдається. Тому Ніхат доводиться сидіти вдома і займатися господарством. Санем намагається забруднити офіс перед приходом перевірки. Але Лейла встигає всюди навести порядок. Залишається тільки надія на щура, якого в офіс повинна принести Айхан.

12 серія “Рання пташка” опис

Джан дізнається, що Санем і її сім’ю обдурили, і просить Метін допомогти йому дізнатися подробиці. Той розуміє, що друг небайдужий до дівчини, і вирішує запросити Санем попрацювати моделлю для благодійної фотосесії Джана.

Тим часом ювелір випадково розповідає Айлін, що Емре купив для неї обручку, а Музафер з Айхан вирішують відновити магазин, що залишився хлопцеві у спадок.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар