«Нескінченне кохання» серіал

Турецькі серіали

«Нескінченне кохання» турецький серіал 2015 року з популярними акторами.

«Нескінченне кохання» скільки серій – всього в турецькому варіанті 2 сезони та 74 серії.

«Нескінченне кохання» опис

Ця історія про справжню, нескінченну любов. Нескінченна Любов витримає все, все переможе. Головне, щоб два люблячих серця билися в унісон і хотіль з’єднатися один з одним …

Кемаль (Бурак Озчівіт) середній син з сім’ї середнього достатку. Його сім’я живе дуже скромно, але у них є величезне багатство – любов один до одного. На нього покладаються великі надії. Основна мета його оточення – забезпечити своє існування і вижити. У цьому році він закінчує гірничопромисловий факультет. Його мрії обмежені реальністю та він не вірить в чудеса. Особливо в такі чудеса, як любов. Незабаром в одноманітне життя Кемаля вривається Ніхана (Несліхан Атагюль). З цього дня життя Кемаля перевертається з ніг на голову і він втрачає контроль. Ніхана, дівчина з гламурної частини Стамбула. Вона далека від цінностей її оточення, в дійсності, вона далека навіть від свого власного світу. Ніхана живе в розкішному особняку з батьками і братом близнюком. По-справжньому любить її і розуміє тільки батько, який пережив нескінченну любов у своєму житті.

Майже неможливо уявити, що між Кемалем і Ніхан може зародитися любов. Але їх кохання долає цю відстань і якимось чином їм вдається залишатися разом. До того дня, поки Ніхана не доведеться зробити доленосний вибір між життям улюбленого брата і заміжжям з нелюбом або єдиним коханням всього життя Кемалем. Цей день стає для Кемаля і Ніхан переломним. Кемалю доведеться визнати, що він і Ніхан належать до двох дуже різних світів. Отримавши великий життєвий урок і заховавши глибоко своє горе, він переїжджає в Зомбилдак. Він не знає, що у Ніхан є секрет, який став причиною їх розлучення. Тепер, Кемаль і Ніхана так само далекі один від одного, як і їх світи. Їх любов вже здається неможлива. Незабаром, Ніхана виходить заміж за Еміра Козджіоглу, який закоханий в неї з дитинства. Незважаючи на те, що для всіх їх шлюб виглядає ідеальним, для Ніхана немає більшої любові, ніж Кемаль. Кемаль, з розбитим серцем, повністю занурюється в роботу. Все, що він робив ці останні 5 років, це біг, щоб сховатися від свого минулого. Але для Кемаля життя приготувало свій план. На шахті відбувається аварія і з цього дня перед Кемалем лежить абсолютно новий шлях.  Кемаль повертається в Стамбул, щоб кинути виклик Ніхан, Емірові і всім іншим, хто колись змусив його тікати від своєї долі. У Кемаля більше немає можливості приховувати своє минуле. Доля змусить його завершити незавершену справу…

«Нескінченне кохання» актори

Головні ролі: Бурак Озчівіт, Несліхан Атагюль, Каан Урганджіоглу та Меліса Асли Памук.

«Нескінченне кохання» інформація

Режисер: Хілал Сара «Ay Yapim».

Продюсер – Керем Чатай

Сценарист – Озлем Йильмаз

Місце зйомок – Стамбул (Турція)

Оригінальна назва – Kara Sevda

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Ліля

  Хочу передивитися всі серії серіалу
  Сьогодні

  Відповіcти
  1. Настя

   удачи. я его уже смотрю 3 месяца с самого начала и пересмотреть все серии за один день невозможно. но посмотреть его действительно стоит) это самый лучший сериал который я когда нибудь видела!!!

   Відповіcти
   1. марія

    Ну не знаю, я подивилась 170 серій за неділю. але за один день , згодна, подивитися не можливо ….

    Відповіcти
 2. Алина

  сколько в фильме серий ? с августа месяца смотрю.

  Відповіcти
 3. Сергей

  Да когда же оно закончится, сил больше нет

  Відповіcти
 4. катерина

  звертаюсь до продусера і режисера.будласка незавершуйте серіали ьак трагічно.кемаль з ніхан пережили все що на них навалилось і щоб в кінці фільму їх розлучити.це треба мати залізне серце.ПРОШУ НЕРОБІТЬ І НЕЗНІМАЙТЕ КІНЕЦЬ ФІЛЬМА ТРАГІЧНО .ЗРОБІТЬ ЩОБ КІНЕЦЬ БУВ ЩАСЛИВИЙ І РАДІСНИЙ І ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ І ДЛЯ АКТОРІВ.

  Відповіcти
 5. Аля

  скоро будет третий сезон. кемаль жив

  Відповіcти
  1. Крис

   Третьего сезона не будет,не верьте ютубу..даже логично подумать кокой жив?он подорвался вот и все

   Відповіcти