“Кохання Мер’єм” турецький серіал

Турецькі серіали

«Кохання Мер’єм» турецький серіал 2017 року, знятий за сюжетом корейської мелодрами «Таємна любов». Зйомки серіалу проходили в 2017 році на території Туреччини.

«Кохання Мер’єм» скільки серій – в турецькій версії 30 серій

Актори: Фуркан Андич, Айча Айшин Туран, Джемаль Токташ, Серенай Акташ

«Кохання Мер’єм» опис

Дівчина на ім’я Мер’єм Акча живе звичайним життям. Вона займає дуже пересічну посаду – приймає оплату від водіїв на платній автостраді. Цілими днями Марьем нудно проводить час в тісній будці. Вона закохана в хлопця Савджі Октая і мріє про весілля. Мер’єм володіє найприємнішими людськими якостями: добротою, вмінням прощати, надійністю. Крім того, коли у дівчини з’являється вільний час, вона завжди приходить на допомогу до батька, який працює пекарем.

Октай – прокурор за професією. Він завжди відповідав взаємністю Мер’єм, і навіть будував дуже серйозні плани на майбутнє. Октай і його кохана хочуть одружитися, але одна неприємна ситуація стає на шляху до щастя пари. Хлопець потрапляє в аварію – він випадково збиває жінку. Але Мер’єм робить несподіваний, але дуже сміливий вчинок. Дівчина бере всю провину на себе і замість Октая сідає за грати. Після відбуття терміну Мер’єм виходить на свободу, але ставлення оточуючих до дівчини змінилося. Знайомі називають її вбивцею, а за смерть дружини хоче помститися Саваш – виявляється, на момент аварії збита Октаєм жінка була вагітною, і дитина теж померла. Чи буде Мер’єм і надалі спокутувати чужі гріхи? І чи зможе вона знайти в житті людину, яка в неї повірить, та якій сама Мер’єм зможе довірити свою долю?

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар