Анна Кошмал біографія

К

Біографія Анни Кошмал – це яскравий приклад того , як життя відразу може перевернути з ніг на голову його величність випадок. За останні роки глядачі полюбили і знають Аню по її ролі в серіалі ” Свати” , а після виходу мелодрами ” Сашка” біля екранів безліч її шанувальників чекають виходу нових серій.

Біографія Анна Кошмал

Анна Кошмал народилася в Києві 22 жовтня 1994 в сім’ї військового та педагога . У неї є старший брат – Сергій.

З дитинства займалася в музичній школі і танцювальної студії,
звідки й потрапила на проби для серіалу “Свати-5”.

У 2010 році вступила до Київського естрадно-циркове училище.

Зігравши внучку Женю в серіалі “Свати- 5 ” вона твердо визначилася з професією , видом діяльності та головним захопленням. Усім цим стало – акторська майстерність. Відразу ж молода актриса вирішила вступати до Москви на акторське. Хоча батько Ані був проти її, як йому тоді здавалося захоплень. Він вважав все це не серйозним , і всі ці ” пісні і танцю ” не можуть стати професією , за допомогою якої , можна заробляти собі на життя. Але після ролі Анни в його улюбленому серіалі ” Свати” батько вже не зміг заперечувати бажанням Анни.

Фільмографія Анна Кошмал

2016 Господиня (Україна) :: Катерина
2016 Казки старого мірошника (Україна) :: Христина
2016 Не зарекайся
2016 Забудь і згадай (Україна)

2015 Слуга народу (Україна) :: племінниця Василя

2014 Коли наступить світанок :: Даша Прадід, дочка Софії

2013-2014 Сашка (Україна) :: Саша Коваленко :: головна роль

2012-2013 Свати-6 (Україна) :: Женя Ковальова

2011 Свати-5 (Україна) :: Женя :: головна роль, старша внучка сватів
ВОКАЛ
2012-2013 Свати-6 (Україна)
пісня «Все повториться» (муз. А. Удовенко, слова А. Брагіна) в дуеті з Федором Добронравовим
пісня «Радісна грусть» (муз. А. Удовенко, слова Д. Козлова, А.Брагіна) в дуеті з Федором Добронравовим
2011 Свати-5 (Україна)
“Мій календар” (муз. А.Удовенко, сл. Дм.Козлов, О.Яковлєв) в дуеті з Ф.Добронравовим

Участь у фільмі
2011 Свати: життя без гриму (документальний)

Анна Кошмал в серіалі Свати

Анна Кошмал , якій виповнилося лише 16 років , грає дорослу Женю в серіалі «Свати ». Це дебют юної актриси , до того ж в серіал Анна потрапила зовсім випадково. Анна займалась в центрі творчості , де проходив кастинг – перегляд дівчат на роль Жені. Під час перегляду залишилося всього три кандидатури , і Анна була однією з них, а вже з цієї трійки і вибрав Анну режисер Андрій Яковлєв.

Анна Кошмал з першого дня знайшла спільну мову з усією знімальною групою , а сам Едуард Радзюкевич похвалив її за чудову акторську гру. Не дивлячись на це , Аня звичайна дівчина , яка навчається в естрадно- цирковому училищі , а для того , щоб можна було залучити її до зйомок , всій групі довелося дуже довго вмовляти адміністрацію. Адже на перших курсах адміністрація не дозволяє учням займатися акторською діяльністю .

До того ж Ганна до зйомок була блондинкою, а для того щоб сняться в серіалі їй довелося перефарбуватися в чорний колір. Незважаючи на таку жертву , їй сподобалося , єдине, що для неї є проблемою – це догляд та підфарбовування волосся , адже вони відростають …

У серіалі «Свати » Анна Кошмал не тільки зіграла одну з головних ролей , але і продемонструвала свої вокальні дані . У дуеті з Федором Добронравовим вона виконала пісню «Мій календар» (муз. А.Удовенко , сл. Дм.Козлов , О.Яковлєв ) .

Інтерв’ю Із зіркою серіалу ” Свати” – Анна Кошмал

17 -річна киянка Анна Кошмал за останні два тижні із звичайної дівчини перетворилася в одну з найпопулярніших зірок телеекрану . Її ім’я стало відоме мільйонам людей завдяки головній ролі в серіалі “Свати – 5 “, прем’єра якого відбулася на телеканалі “Інтер”. За кількістю запитів у пошуковику Google її ім’я на першому місці , шанувальники створюють в Інтернеті сотні її сторінок і груп підтримки . А це всього лише перша роль Ані в кіно.Юная актриса розповіла нам про наслідки популярності , про відносини з іменитими акторами – колегами по знімальному майданчику , і про те , як ” Свати” змінили її життя .
– Аня , в ” Сватах – 5 ” ти граєш важкого підлітка . А в реальному житті ти була слухняною дитиною чи навпаки?

Років у 14 я була не те , що важким підлітком , я була жахливим дитиною. Треба пам’ятник моїм батькам ставити , що вони взагалі це витримали. Я таке творила ! Навіть з дому тікала . І неформалки була . Жах просто . У першу чергу страждала мама. Я тільки зараз починаю розуміти , що не легко агов було все це переносити.

– Чи змінилася якось твоє життя , після виходу на екрани серіалу “Свати- 5 ” , де ти зіграла головну роль?

– У першу чергу змінилася я сама. У всякому разі , я набралася досвіду. Я йшла на зйомки “Сватів – 5 ” з повною упевненістю , що раз я вже знайомлюся з такими відомими акторами , значить , мені потрібно у них вчитися , вчитися і ще раз вчитися. Слухати все найкраще , всякі дрібниці . Спасибі величезне всім акторам , всій знімальній групі , вони мені дуже допомагали. Після зйомок дуже помінялися мої погляди на різні речі , я стала відповідальнішою . Про зовнішність взагалі мовчу …

– Заради ролі в серіалі тобі – натуральної блондинці – довелося перефарбуватися в брюнетку. Після зйомок вирішила залишитися брюнеткою ?

– На зйомках я ще не розуміла до кінця, що це означає – світле волосся перефарбувати в чорний колір. Спочатку злякалася такого кардинального зміни зовнішності , але потім подумала , закінчаться зйомки , і я повернуся до свого рідного кольору . Але я тоді ще не розуміла , як важко буде з брюнетки знову перетворюватися в блондинку . Спочатку треба в коричневий колір перефарбуватися , потім – в рудий , а тільки потім , якщо все буде добре , поверну собі свій русявий колір . Мені дуже шкода своє волосся , тому щоб не перепалити їх , я вирішила поки залишатися брюнеткою . Правда , доведеться весь час коріння підфарбовувати . Крім того , вирішила відрощувати волосся . У мене раніше було довге волосся , а незадовго до того , як дізналася , що буду в ” Сватах – 5 ” зніматися , я чомусь їх обрізала . Тому на зйомках мені чіпляли накладні довге волосся.

– Звикли твої знайомі до того , що ти брюнетка?

– Так, уже звикли. Начебто така все життя була . Моя мама навіть звиклася з цим. Каже: “Тобі так добре , так і залишайся ” . З чорним волоссям я дорослішою трохи виглядаю. А зі світлими – я здаюся таким милим дитятком .

– Твої рідні та близькі дивляться серіал? Які їхні відгуки ?

– Батьки просто в захваті! Приємно , коли вони тобою гордяться і хваляться всім: “Так, це моя дочка ” . Тато в мене зараз у Миколаєві працює. Щовечора дивиться серіал. Він і раніше жодної серії всіх попередніх сезонів “Сватів” не пропустив , а тепер тим більше. Мені дуже важлива думка батьків. Мама і тато – мої найголовніші критики. Буває , що навіть якщо всім щось подобається , мама все одно знайде якісь нюанси , які слід виправити , змінити. А тут вона подивилася “Свати- 5 ” і каже: “Ти знаєш , мені подобається”. Правда , іноді переводить поведінку моєї героїні на наші особисті стосунки – ” Ось , ти мені іноді точно так само , таким же тоном відповідаєш . Ти ж себе з боку не бачиш ” . А ще вона вірить усьому – дивиться , як моя героїня поводиться на екрані , і каже ” Ну , Аня , так само не можна з людьми. Мені шкода цих бабусь і дідуся ” . Я їй відповідаю – ” Мама , це ж кіно ! Заспокойся , все буде добре”.

Бабуся у мене одна залишилася . Вона вже старенька . І для неї я завжди найкраща.

Подруги і друзі теж дивляться “Свати – 5”. Вони з нетерпінням чекали , коли цей серіал вийде на екрани. Тепер весь час дзвонять , сміються , жартують – “Ну, ти і хом’як , Анька ” . У мене просто в серіалі такі щоки !

– Ти розповідала , що твій тато великий шанувальник “Сватів” . Які у нього були емоції , коли він потрапив на знімальний майданчик улюбленого серіалу?

– Він сидів і з захопленням спостерігав за всім. Я його познайомила з усіма акторами. Для нього це було , як у казці – познайомився зі своїми улюбленими артистами , поговорив з ними … Він саме приїхав на майданчик у той день , коли знімалися і Зельдін , і Аросєва , і Віторган , і Сафонова. Наше покоління вже не знає таких артистів. А покоління тата розуміє , які це легендарні актори. Батько на телефон знімав , як ми з Володимиром Зельдіним танцювали. Тепер усім розповідає – “Моя дочка танцювала з Зельдіним ! ” Тетяна Едуардівна на зйомках до мене підходить – “Подивися на свого батька – пишається тобою!” А тато такий сидить – очі горять. Він спеціально відпустку взяв , щоб до мене приїхати.

– Сама дивишся “Свати- 5 ” ?

Так , щовечора сідаємо разом з мамою і дивимося . Мені цікаво, тому що я цього всього вже не пам’ятаю. Дуже незвично чути свій голос , дивитися на себе з боку.

– Ти на навчання їздиш на громадському транспорті ?

– Так , на метро.

– Федір Добронравов гітару тобі на день народження подарував ?

– Ні . Свій день народження я на зйомках відзначала з усією знімальною групою . А він вже після зйомок мені передав . Просто так .

– Аня ти готова продовжувати акторську діяльність?

– Звичайно . Мені це цікаво. Я вчуся на вокалістку . Але після “Сватів” я зрозуміла , що мені більш цікава акторська діяльність , ніж спів. Не буду я співати! Актором бути набагато цікавіше. Але подивимося , як воно складеться .

До речі , на що витратиш або можливо вже витратила свій гонорар зі ” Сватів” ?

– На навчання . Освіта – це найвигідніше капіталовкладення . Довчусь в естрадно- цирковому коледжі і хочу вступити на акторський факультет в Москві.

– Аня , ти вчишся в естрадно- цирковому коледжі. У цей коледж надходять талановиті діти , є серед твоїх однокласників хлопці , які вже під час навчання домоглися успіху?

– У нас багато людей задіяні в якихось проектах. Мій одногрупник Тоша Клімік з ” Фабрики ” щойно повернувся. У кожній ” Фабриці ” – в основному беруть участь всі наші хлопці . З творчого центру, в якому я займалася , дуже багато хлопців кудись потрапили: на “Шоу № 1 ” , “Х- фактор” . Один друг поїхав до Таллінна зніматися в одному молодіжному серіалі.

Тепер ви знаєте подробиці з біографії Анни Кошмал, фільми в яких вона знімалася, де вона навчається та зможете слідкувати за творчими успіхами улюбленої артистки.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар