“Свати 6” серіал

С

«Свати 6» – український телевізійний серіал 2013 року. Продовження комедійних серіалів «Свати» – «Свати 5» про сім’ї Будько, Ковальових, Беркович і Буханкін.

Скільки серій в серіалі Свати 6 16 серій.

Свати 6 актори

Актори: Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Людмила Артем’єва, Анна Кошмал, Олександр Феклістов, Анна Поліщук, Костя Чернокрилюк, Олеся Железняк, Микола Добринін, Володимир Зельдін, Ольга Аросєва, Данило Бєлих, Інна Корольова, Еммануїл Віторган, Олена Сафонова, Роман Лук’янов, Євген Капорін, Федір Гуринець, Олексій Смолка, Денис Шепотинник, Тетяна Васильєва, Марія Кочур, Катерина Варченко

Свати 6 опис

У шостому сезоні ми проводимо разом з улюбленими героями майже цілий рік: з 8 Березня і до зустрічі Нового року. За цей час з ними відбувається багато веселих, сумних і романтичних подій.

Женя Ковальова перестала бути готом і тепер у неї нові страждання – хлопчики майже не звертають на неї уваги. Вона плаче в подушку днями й ночами, а батьки Євгенії не знають, що робити. Близнюки знову пустують і не дають батькам спокійно жити, постійно дістають старшу сестру. Коли бабусі і дідусь цікавляться життям онуків і дітей, батьки знову намагаються приховати всі негаразди їх сім’ї, але це зробити не вдається, бо свати відчувають щось недобре і приїжджають до Маші і Максима. Звичайно, вони не можуть залишити все, що відбувається, без діла і беруться за перевиховання і утихомирення близнюків Ковальових, а також допомагають Женічці вирішити її проблему.

Женя закінчує школу і вступає до інституту, Ольга і Сан Санич оформляють свої відносини, Лариса народжує Мітяю дівчинку, Іван з Мітяєм займаються бізнесом, а близнюки продовжують пустувати, щосили використовуючи в своїх витівках передові комп’ютерні технології. Але коли сім’ю очікують реальні проблеми, близнюки першими приходять на допомогу в їх вирішенні.

Свати 6 інформація про серіал

Режисер: Андрій Яковлєв

Сценаристи: Андрій Яковлєв, Юрій Микуленко, Олексій Жиленков, Тимофій Саєнко, Юрій Пойманов, Андрій Ільков , Андрій Авсеюшкин , Олексій Жук

Оператор: Максим Гуцу

Композитор: Олександр Удовенко

Художник: Максим Білецький

Продюсери: Володимир Зеленський , Андрій Яковлєв , Борис Шефір , Сергій Шефір

Країна: Росія , Україна

Виробництво: «Студія Квартал- 95», телеканал «Інтер»

Рік: 2012-2013

Прем’єра: 11 березня 2013 (1 +1, Україна), 1 жовтня 2013 (Росія 1)

Cерій : 16

Жанр: комедія

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар