Турецькі серіали

Практично всі турецькі серіали про кохання, яка переживає багато випробувань, труднощів, але люблячі серця обов’язково возз’єднуються.

Турецькі серіали про кохання

Любов і Покарання

Режисер: Кудрет Сабанчі
Актори: Мурат Йилдірім, Нургюль Ешільчай, Томріс Інсер, Феріде Гетін, Назан Кірілмі, Керем Атабейогли, Зейнеп Бесерлер, Егемен Явуз та інші

Молода жінка втрачає віру в любов і відданість після того, як за кілька днів до весілля застає свого нареченого в ліжку з іншою жінкою. Жага помсти не дає їй спокою і «приводить» до випадкового зв’язку з незнайомим чоловіком з бару. Вони разом проводять ніч, в результаті у обох прокидається два суперечливих почуття: любов і ненависть.

Езель / Ezel (2009)

езельРежисер: Улюч Байрактар
Сценаристи: Пінар Булут , Керем Дерен
Композитор: Тойгар Ісіклі
У ролях: Кенан Імірзалиоглу , Нурхан озені , Кансу Дере , Сарп Акая , Іпек Білгін , Іігіт Озшенер , Тунсел Куртіз та ін

Про що: Головному герою випало безліч нелегких життєвих випробувань. Спочатку життя складається найкращим чином: у нього є вірні друзі, кохана дівчина, на якій він збирається одружитися, але все раптово руйнується через зраду і підставу близьких йому людей, хлопець потрапляє до в’язниці. Відсидівши за гратами, з в’язниці виходить інша людина, не схожа на минулого безтурботного героя, це похмурий Езель, який жадає помститися тим, хто так підло зрадив його. Крім того, йому треба побороти в собі і ще одне почуття – любов, яке постійно нагадує про себе …

Сила – повернення додому

сила возвращение домойРежисер: Гюль Огуз
В ролях: Джансу Дере, Мехмет Акиф Алакурт, Зейнеп Эронат…
Опис: Спочатку, в ранньому дитинстві, дівчині Силі, можна сказати, пощастило. Бідні батьки віддали її на виховання багатим людям в Стамбулі, і до певного моменту вона як сир у маслі каталася. Сюжетний поворот, що дав поштовх до розвитку подіям серіалу, – специфічно турецький. Брат Сили зробив невдалу спробу викрасти собі наречену, і її сімейство зажадало Силу в дружини одному з синів – з метою відшкодування моральної шкоди.

Заборонене кохання/ Ask-I Memnu (2008)

запретная любовьРежисер: Хилаль Сарал
Сценаристи: Эсе Еренч, Мелек Генчоглу
Композитор: Тойгар Исикли
В ролях: Берен Саат, Киванч Татлитуг, Илькер Кизмаз, Зеррин Текиндор, Небахат Чехре, Нур Айсан, Баран Акбюлют и др.
Опис: Даний серіал знятий за романом турецького письменника Халіта Ушаклігіла, адаптованого під життя сучасного Стамбула, так як сам роман написаний у стилі часу кінця 19 століття. В серіалі розповідається про виниклі почуттях між забезпеченим вдівцем і молодою багатою красунею. Її мати одна з відомих світських левиць і навіть після смерті свого чоловіка, ні на секунду не бажає поступатися першістю дочки в чому б то не було. Її дочка з кожним днем віддаляється від неї, вважаючи, що й вона винна у смерті батька. Це ще більше зближує молоду красуню з цікавим героєм – вдівцем. Мати дівчини і сама не проти вийти заміж за гарного вдівця, але герой робить пропозицію руки і серця її дочці. Здавалося б, щастя наздоганяє молодих, їхні почуття обопільні, вони одружуються і живуть в розкішному будинку, але трапляється непередбачене.

Пора тюльпанів / Lale Devri (2010)

пора тюльпановРежисер: Мерве Гирджин
В ролях: Толгахан Сайисман, Хатисе Аслан, Кенан Баль, Гюль Онат, Серенай Сарикая, Селен Сойдер, Шериф Сезер и др.
Опис: Мелодраматичний серіал про кохання двох молодих людей з ворогуючих між собою впливових сімей. У сім’ї головної героїні помер батько, справи пішли на спад, з’явилося багато боргів і вдова – її мати готова піти по головах, маніпулювати людськими долями заради досягнення своїх цілей. У сім’ї головного героя – спокій і фінансова стабільність. Але любов це мало турбує, вона поєднала два гарячих серця між собою, не думаючи про те, які труднощі належить пройти молодим. І чи зможе це згуртувати їх, а чи, навпаки, розлучити..?

Асі / Asi (2007-2009)

асиРежисер: Севдет Меркан
Сценаристи: Гюль Дирикан, Неше Цехиз, Шебнем Читак
Композитор: Наиль Юртсевель
В ролях: Туба Бююкюстюн, Мурат Илдырым, Четин Текиндор, Нур Сёрер, Сельма Эргеч и др.
Опис: У серіях розповідається про Асі – дочку бідного фермера, яка як і її батько всією душею прикипіла до тих земель, заради яких її батько колись навіть відмовився від диплома. Цього разу справи налагоджуються і з’явилася можливість володіти цими землями. У їх район приїжджає молодий, багатий і успішний хлопець, який знайомиться з дівчиною і непомітно між ними спалахують почуття. Але їх любов зустрічає перепони на своєму шляху: їхні сім’ї проти, з’являється ще й таємниця, яка починає руйнувати стосунки закоханих. Як впоратися з цими складнощами , як не втратити найдорожче, що є у молодих – любов?

Між небом та землею / Yer Gök Ask (2010)

между небом и землейРежисер: Юлаш Инанш и Атилнанш
Сценарій: Эйлем Канполат, Сема Эргенекон
Композитор: Метин Бюкей
В ролях: Мурат Юналмиш, Бирче Акалай, Селен Сойдер, Исиль Ючесой, Юльви Алачакаптан, Эрмен Окей и Левент Йылмаз
Опис: Чергова мелодраматична історія трьох несхожих один на одного людей, які волею-неволею стають в’язнями любовного трикутника. Особливого загострення пристрастей розвивається між двома сестрами, так несхожими між собою, немов небо і земля, але проте які покохали одного і того ж чоловіка – вдівця, що залишився з дитиною на руках. Одна з сестер теж пережила дуже складний момент в свієму життя – втратила дитину; вона пригнічена, життя їй не здається яскравим, як раніше. Інша – дуже самовпевнена і цілеспрямована дівчина, яка не звикла ностальгувати і впадати в смуток. Головному герою складно між двома сестрами, такими різними і не схожими один на одного, але рано чи пізно потрібно зробити усвідомлений вибір.

Під покровом лип / Ihlamurlar Altinda (2005)

под сенью липРежисер: Адын Бюлют
Сценаристи: Нильгюн Онез, Неслихан Эйбоглу
Композитор: Наиль Юртсевер
В ролях: Бюлент Инал, Туба Бююкюстюн, Эзге Борак, Дерья Дурмаз и др.
Опис: Мелодраматичний серіал про любов. На початку серіалу ми бачимо пару, яка любить один одного і збирається незабаром одружитися. Але в дівчину, що працює на фабриці, помічає молодий і багатий власник цієї фабрики, більше того – він закохується в неї і робить все можливе, щоб домогтися красуні. Її наречений – добрий і порядний чоловік не може і в думках допустити того, щоб хтось ще міг претендувати на його наречену і надавати їй знаки уваги. Єдине, що не влаштовує дівчину в нареченому – це недостатність грошей, вона починає мріяти про багатство: розкішні сукні, коштовності, але він не може їй цього дати. Та й живе він за зовсім іншими принципами життя. У багатого власника фабрики є сестра, з розповідей брата вона починає розуміти, на скільки сильна любов того людини до дівчини. У таємниці, вона починає мріяти про подібного нареченого – безкорисливого, доброго, а головне – шалено – люблячого її . Але одного разу відбувається непередбачене: всі четверо потрапляють в аварію! Серіал виглядає на одному диханні, перчинки ще додає і те, що на момент зняття серіалу головні герої і в житті були закоханою парою.

В чому вина Фатмагюль? / Fatmagül’ün Suçu Ne? (2010)

в чем вина фатмальгуль сериалРежисер: Хилаль Сарал, Хусейн Тюнч, Айхан Озен
Сценарій: Ведат Тюркали
Композитор: Тойгар Исыклы
В ролях: Берен Саат, Энгин Акюрек, Фират Челик, Мурат Далтабан, Бугра Гюльсой, Каан Ташанер, Дениз Тюркали, Эсра Дерманджыоглу, Энгин Озтюрк, Дениз Байташ.
Опис: Головна героїня серіалу — звичайна сільська дівчина з бідної родини. Фатмагюль чекає весілля зі своїм коханим Мустафою, але одного дня її життя різко змінюється. Провівши Мустафу в чергове плавання, Фатмагюль сама пізно повертається додому і стає жертвою ґвалтівників.
Оскільки троє з них синки місцевих багатіїв, відповідальність за скоєне доводиться нести четвертому – такому ж, як і Фатмагюль, бідному юнакові, який на справді і пальцем не чіпав дівчини тієї страшної ночі.
За турецькими законами, якщо один з ґвалтівників одружиться зі своєю жертвою, то звинувачення знімається. Тож бідному юнакові доводиться одружитися з Фатмагюль, щоб прикрити своїх багатеньких друзів. Для дівчини життя стає справжньою каторгою. Коханий покинув її, рідні також відвернулися. Фатмагюль доводиться жити зі своїм катівником і її душевні рани щемлять більше від тілесних.
Їх нове життя починається з ненависті один до одного. Насильники поглумилися не тільки над тілом, а й над долею дівчини. Фатмагюль стає полонянкою Керима, вона змушена жити із заплямованою честю.
Однак час все розставить по своїх місцях, винні відповідатимуть за свій злочин, а життя Фатмагюль і молодої людини, почне повільно виправлятися — але, всьому свій час, їм доведеться через багато пройти, щоб досягти бажаного спокою і щастя.

1001 ніч/ BinBir Gece / 1001 (2006-2009)

1001 ночьРежисер: Кудрет Сабанжи
Сценаристи: Мехмет Билал, Мурат Лютфю
Композитор: Кирак
В ролях: Халит Ергенч, Бергюзар Корел, Тарду Флордун, Джейда Дювенджи и др.
Опис: Дуже яскравий, романтичний і захоплюючий серіал про талановиту жінку, яка працює архітектором у престижній будівельної компанії. Вона стала вдовою і у неї є п’ятирічний син, який страждає від лейкемії і потребує термінової і дуже дорогої операції з пересадки кісткового мозку. Онур Акса є успішним бізнесменом, а за сумісництвом босом компанії і Шехрезат відчайдушно намагається знайти способи, щоб зайняти у нього гроші для операції сина. Онур зачарований Шехрезат, він хоче більше від неї і погоджується і далі давати їй гроші за умови, що вона проводить одну ніч з ним … Примітно, що головні герої серіалу після його закінчення в реальному житті з’єдналися узами шлюбу .

Величне століття / Muhtesem Yuzyil (2011)

вел век титулРежисер: Дурул Тайлан, Ягмур Тайлан
Сценарист: Мераль Окай
Композитор: Кеман Музиги
В ролях: Халит Эргенч, Небахат Чехре, Мерьем Узерли, Нур Айсан, Окан Ялабык, Сельма Эргеч, Филиз Ахмет.
Опис: Один з чарівних сучасних серіалів, про історію Османської імперії. У центрі оповідання султан Сулейман Пишний – владна і жорстка людина, активний завойовник, могутній правитель, що тримає в страху інші держави. Йому була подарована наложниця Олександра (за іншими джерелами – її ім’я Роксолана), яка надалі завоювала всю любов і увагу султана, завдяки своїм жіночим хитрощам, мудрості. Вона прийняла іслам і султан назвав її Хюррем ( “дарує радість і веселощі” ). Нелегко було Хюррем виживати в гаремі: у султана була не менш владна мати, ревнива і озлоблена перша дружина, тому зібравши всю волю і терпіння в кулак, Хюррем домоглася неможливого – вона стала правителькою султанату. Величезний плюс серіалу додають надзвичайно красиві костюми, чудова музика, а й найголовніша прикраса серіалу – це його неповторні актори.

Також вашої уваги вартий серіал “Чорна троянда

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Діана

    Мені подобається турецький серіал”Величне століття Роксолана”

    Відповіcти
  2. аміна

    )))))

    Відповіcти