“Янгол у серці” серіал

Я

“Янгол у серці” серіал – цікава мелодрама 2012 року знята за мотивами літературного сценарію Миколи Щербакова.

“Янгол у серці” актори

У ролях: Данило Пєвцов, Дмитро Пєвцов, Ольга Дроздова, Ганна Михайловська, Олександр Солдаткін, Сергій Юшкевич, Катерина Шпіца, Валерій Баринов, Тетяна Догілєва, Борис Каморзін, Іван Рудаков

“Янгол у серці” опис

1985 рік. Ксения і Петро закінчують школу. Вони люблять один одного з першого класу. І тепер, коли, як їм здається, вони стали дорослими людьми, молоді люди серйозно думають про весілля. Залишилося тільки підготувати батьків. Але у сім’ї Ксенії трапляється горе – батько, начальник будівельного тресту, виявляється причетним до серйозних махінацій, і йому загрожує  великий кримінальний термін і конфіскація майна. Допомогти може старий мамин знайомий, місцевий партійний керівник, Григорій Дмитрович.

Але Григорій Дмитрович висуває несподівану умову – він допоможе, якщо батьки Ксенії видадуть свою дочку заміж за його сина Дмитра, студента  художнього вчилища. Дмитро потрапив у погану компанію і “покотився під укіс”. Григорій Дмитрович сподівається, що одруження поверне сина на правильний шлях. Пропозиція Григорія Дмитровича дивна, але батька Ксенії потрібно рятувати, і дві сім’ї укладають угоду, за умовами якого Ксенія виходить заміж за Дмитра. Перед весіллям Григорій Дмитрович бере з Ксенії клятву, що ніхто, а тим паче Дмитро, ніколи не дізнається, що стало причиною цього шлюбу. У невіданні знаходиться і Петро. Йому здається, що Ксенія просто вибирає вигіднішого нареченого. А йому залишається тільки гостра юнацька образа і факультет журналістики, на який він вступив після школи.

Минуло двадцять років. У місто на літо приїжджає сім’я художника зі світовим ім’ям. Це Дмитро, Ксенія та їх дочка Рита. Вони рідко бувають у рідному місті, приїжджаючи тільки відвідати Григорія Дмитровича, який вже давно відійшов від справ і зайнятий написанням службових мемуарів. Дев’ятнадцятирічна Рита із задоволенням занурюється у приморське життя. Вона займається яхтингом, заводить собі нових знайомих і одного разу навіть вплутується у неприємну історію, в якій за неї доводиться вступатися дорослому цікавому чоловікові. Риті дуже подобається її рятівник – журналіст, видавець найбільшого модного місцевого журналу.

Рита захлинаючись розповідає мамі про своє нове знайомство, заподіюючи Ксенії зрозуміле материнське занепокоєння – хто цей “престарілий Дон-Жуан”? І цим Дон-Жуаном, на жах сімейства Рити, виявляється… той самий Петро. Він теж шокований такими обставинами. Але відступати пізно. З Ритою Петра пов’язує серйозне почуття. Одного разу він вже втратив дівчину всього свого життя і цього разу відступати не має наміру.

“Янгол у серці” інформація про серіал

Режисер: Олена Ніколаєва
Сценарист: Олексій Зернов
Оператор: В’ячеслав Лазарєв
Композитори: Василь Тетерін, Всеволод Саксонов, Микола Добкін, Тетяна Сірош, Олег Саксонов
Художник: Тетяна Девірц
Продюсери: Андрій Феофанов, Сергій Новиков (IV), Володимир Щегольков (креатив.)
Виробництво: AMALGAMA STUDIO
Рік: 2012
Cерій: 4
Жанр: мелодрама, екранізація

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар