“Я не зможу тебе забути” серіал

Я

Я не зможу тебе забути – непогана мелодрама для вечірнього перегляду.

“Я не зможу тебе забути” актори

Актори: Олеся Грибок, Олександр Пашков, Дмитро Панфілов, Олексій Симонов, Юлія Кудояр, Євгенія Гірзекорн, Дмитро Бедерін, Ірина Хруль, Геннадій Казачков, Аліна Сатиева, Тетяна Сєркова, Олександр Ніколаєв (III), Казбек Кушхов, Євген Кушпель

“Я не зможу тебе забути” опис

Поліна та її батько живуть у станиці недалеко від моря. Поліні 19, вона працює медсестрою, а батько займається фермерством. Тут живе і Михайло – він тримається чужаком, і у нього репутація людини з темним минулим. Проте, коли у житті Поліни відбуваються одне за іншим нещастя, саме Михайло приходить їй на допомогу. Зблизившись із ним, Поліна дізнається, що у минулому Михайло пережив сімейну драму, через яку він потрапив у в’язницю, і насправді він зовсім не “лиходій”, як говорять про нього у станиці.

Обставини змушують Поліну поїхати зі станиці і влаштуватися покоївкою у готель на березі моря. Тут Поліна зустрічає своє перше кохання – Вадима, він син власника готелю. Бурхливий роман ось-ось закінчиться весіллям. Але плани закоханих раптом руйнуються. На Поліну чекають безліч випробувань, перш ніж доля поверне їй коханого – Вадима. Вистояти в усіх знегодах Поліні допоможе “чужак і лиходій” Михайло. І дівчині рано чи пізно доведеться зробити вибір – хто з цих двох дуже різних чоловіків насправді для неї дорожчий?

“Я не зможу тебе забути” інформація про серіал

Режисер: Максим Демченко

Сценарист: Ніна Якаб

Оператор: Олександр Корнєєв

Композитор: Ігор Щербаков

Художник: Ігор Хруцький

Продюсери: Юлія Єрешко, Євген Арендаревіч, Олександра Райська, Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв

Виробництво: Медіапрофспілка

Рік: 2013

Прем’єра: 23 березня 2014 (Інтер, Україна), 24 травня 2014 (Росія-1)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар