Скільки серій в серіалі «Ясмін»

Я

«Ясмін» скільки всього серій цікавить багатьох глядачів, адже серіал став досить популярний. Також ви можете дізнатися де знімався серіал «Ясмін»

Скільки серій в серіалі «Ясмін»

Всього в серіалі знято – 62 серії. Але є інформація, що буде відзнято 200 серій.

Де знімали серіал «Ясмін»

Не дивлячись на те, що дія телефільму відбувається в Туреччині, велика частина зйомок проходила в павільйонах «Мосфільму».

Створення декорацій для фільму обійшлося його творцям в кілька мільйонів доларів. Багато елементів для декорацій в серіалі були доставлені на студію Мосфільму безпосередньо з Туреччини. У ролі турків у серіалі задіяні актори з Азербайджану.

Про що серіал «Ясмін»?

Три російські дівчини, різного віку, різного походження та соціального статусу приїжджають до Стамбулу. Олена (Катерина Крупенина) будує кар’єру в готельному бізнесі, Маша (Наталія Дворецька) біжить від заплутаних стосунків з чоловіком рідної сестри, Ксюша (Радченко Катерина) їде до чоловіка, в якого закохалася на відпочинку. Всі три героїні неминуче вливаються в життя величезного стамбульського району, образом якого цілком можна вважати реальний Султан-Ахмет. Займаючись звичайними речами: торгуючи дублянками і золотом, потрапляючи в поліцію, закохуючись і розлучаючись, вони самі не помічають, як втягуються в інтриги, гідні 1001 ночі.
Знайомі реалістичні персонажі потрапляють в східну казку, де є таємниці, небезпеки і божевільна, величезна любов.
В історії взаємин героїнь вплітається містична лінія, яка тягнеться з минулого. Вона починається з убивства повії, по імені Ясмін – їй перерізали горло, а тіло підкинули в підвал готелю, де працює Олена. Незабаром з’ясовується, що це вбивство не було випадковим – 30 років тому точно так само зарізали господиню цього готелю, і її теж звали Ясмін. Вбивцю так і не знайшли, але, відтворюючи історію Ясмін і обставини її загибелі, героїні розуміють, що багато учасників тих подій досі живі, здорові і навіть займають почесне становище в суспільстві …
У кожної з трьох дівчат у Росії залишаються друзі, родичі, батьки, і їх життя теж необоротно змінюється. Дівчата підтримують зв’язок з рідними, але життя несеться вперед з шаленою швидкістю, і в якийсь момент кожній з них доведеться відповісти на питання – хто вона насправді, чи знайшла вона щастя в чужій країні і де тепер її справжній будинок? Пройшовши через усі перипетії, героїні зміняться і подорослішають. Хтось знайде свою любов у Стамбулі, хтось повернеться в Росію.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар