«Нескінченне кохання» опис серій

Турецькі серіали

«Нескінченне кохання» опис серій турецького серіалу в жанрі гостросюжетної драми.

«Нескінченне кохання» зміст серій

1 серія «Нескінченне кохання» опис

Головний герой на ім’я Кемаль виріс в родині самого звичайного перукаря.

Ніхан, дівчина з багатої стамбульської сім’ї, вирішує проїхатися на громадському транспорті, замість звичного автомобіля. В автобусі вона зустрічає молодого хлопця, Кемаля, сім’я якого живе набагато простіше. Кемаль мріє про нову зустріч з незнайомкою, і доля дає йому шанс. Ніхана теж рада знайомству з цікавим хлопцем, дівчина втомилася від нахабних залицянь багатого спадкоємця Еміра, що вирішив за допомогою своїх грошей заволодіти не тільки компанією батька Ніхана, але і її серцем.

2 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір підозрює, що Ніхан зустрічається з кимось іншим. Він наказує Озану, брату Ніхан, стежити за сестрою і доповідати йому, з ким дівчина проводить час. Щоб підкорити Ніхана, Емір і його батько вирішують влаштувати весілля, вважаючи, що сім’я дівчини готові піти на все, щоб вирішити свої матеріальні проблеми. Ніхан ж насолоджується щасливими днями з Кемалем.

3 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль приймає пропозицію роботи на шахті і збирається виїхати зі Стамбулу. Ніхан хоче втекти разом з ним. Вона готова кинути багатий будинок, світські раути і безтурботне життя заради життя з коханим. Найщасливіша ніч в житті Ніхан і Кемаля закінчується трагічно. Емір користується хворобою і слабкістю Озана, щоб остаточно поневолити всю сім’ю Ніхан і зіграти з нею весілля.

4 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль після п’яти років роботи на шахті приїжджає в Стамбул, але вже не як бідний хлопець, а як успішний інженер і партнер у великому бізнесі. Емір в цей час маніпулює почуттями Ніхан. Преса публікує статті про його зради, і він не збирається відстоювати честь родини, навпаки, запрошує свою коханку на світську вечірку.

5 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір тисне на Ніхан, щоб вона народила йому дитину. Але дівчині навіть сидіти огидно поруч зі своїм чоловіком, тим більше, що він не соромлячись батьків і преси зраджує їй. Емір також намагається знущатися над Кемалем, вважаючи його простим інженером, який не може бути з ним нарівні в переговорах. Однак Кемаль не збирається грати за правилами розпещеного життям грубіяна.

6 серія «Нескінченне кохання» опис

Вигідний тендер, за який змагаються компанії Еміра і Кемаля, відправляється в руки Еміра. Але план Кемаля набагато складніше, ніж думає його суперник, і тендер – тільки перший етап в боротьбі за лідерство. Після зустрічі з Кемалем Ніхан не може впоратися з емоціями, вона розуміє – якщо він залишиться в Стамбулі, її життя ніколи не буде колишнім.

7 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль приходить на річницю весілля Еміра і Ніхан. З родини його впызнаэ тільки мама Ніхан, а Емір, навпаки, запрошує суперника на ще одне сімейне свято. Така пропозиція змушує Кемаля змінити своє рішення про від’їзд – він залишається в Стамбулі. Ніхан  незважаючи на шантаж Еміра, відмовляється від ідеї завести дитину.

8 серія «Нескінченне кохання» опис

Озан застає Еміра з коханкою, він розуміє, що сестра страждає в шлюбі через його помилки. І щоб закінчити ці страждання, він повинен піти у поліцію і зізнатися у вбивстві. Сім’я Кемаля дуже гостро сприймає новину про те, що син зустрічається з Ніхан і Еміром. Вони просять Кемаля забути про любов, поки вона його не погубила.

9 серія «Нескінченне кохання» опис

Батько Кемаля переконує сина, що спілкування з сім’єю Ніхан – приниження, що не можна забувати їх негідну поведінку в минулому. Асу, племінниця директора фірми, приїжджає в Стамбул, нібито, щоб допомагати Кемалю у справах. Насправді дівчина претендує на серце хлопця. Разом з нею Кемаль приїжджає на сімейне свято в будинок Ніхан.

10 серія «Нескінченне кохання» опис

Лейла організовує побачення Ніхан і Кемаля, а Емір стежить за ними. Мати Ніхан боїться, що правда про відносини Кемаля і дочки відкриється і доведе Еміра до сказу. Врешті-решт він розуміє, що в Ніхан є щось спільне з його партнером – він знаходить стару картину в майстерні дружини, на якій зображений портрет Кемаля.

11 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір дає завдання своїм людям дізнатися все про Кемаль, щоб знайти його слабке місце і заодно взяти його сім’ю в кулак. Лейла зустрічається з матір’ю Ніхан, колись жінки були суперницями в боротьбі за серце Ондера. І виграла тоді Вільдан, але саме вона до сих пір не може заспокоїтися від того, що Лейла живе недалеко від них і потрапляє на очі чоловікові.

12 серія «Нескінченне кохання» опис

Озан знайомиться з Зейнеп, він отримує її номер і починає доглядати, і не підозрюючи про її рідство з Кемалем. Одночасно Тухан намагається якомога більше дізнатися про сім’ю Кемаля, він приходить в перукарню і особисто розпитує Таріка, розуміючи що між рідними братами конфлікт і цим можна скористатися. Поки Тарік займається скромною працею перукаря, Кемаля вже запрошують на телебачення як успішного бізнесмена.

13 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір організовує бандитської напад на Кемаля і знайомиться з його братом, щоб використовувати родинні зв’язки для помсти і маніпулювання. Крім того, він наказує взятися і за Зейнеп, сестру Кемаля. Ондер підозрює, що Емір не видалив відеозапис, на яких було вбивство. Батько Ніхана намагається знайти вихід з рабства власного зятя.

14 серія «Нескінченне кохання» опис

Асу не може стримати ревнощів, вона конфліктує з Ніхан, поки  займається дизайном офісу Кемаля. Той, в свою чергу, дізнається, що його брат працює на Еміра. Асу користується запрошення батьків на вечерю і з’являється в будинку Кемаля, в ролі коханої дівчини. Чи не подумає, вона розповідає матері Кемаля, що син бачиться з Ніхана, хоча батьки просили його забути дівчину.

15 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль намагається переконати брата, щоб той не працював на Еміра. Однак прибуток важливіше для Таріка. Він вважає, що Емір найняв його за професіоналізм, а не для того, щоб досадити Кемалю. Мати, втомлена від лайки синів, влаштовує скандал в будинку Ніхан, щоб дівчина відстала від Кемаля і остаточно зникла з його життя.

16 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль розуміє, що затримання поліцією Озані і Зейнеп було організовано Еміром, щоб всі дізналися про побачення молодих людей. Кемаль не витримує, він особисто зустрічається з Еміром і з’ясовує з ним стосунки. Батько Еміра дізнається, що сина все ж шантажують, але оскільки Емір не хоче визнавати цього, він наймає детектива для розслідування.

17 серія «Нескінченне кохання» опис

Лейла підказує Кемалю, що за ним стежать. Вона просить хлопця триматися подалі від Ніхан для його ж безпеки, тому що сама страждає все життя через нещасливе кохання до Ондера в молодості. Ніхан відмовляється від роботи в офісі Кемаля, чому рада Асу, яка вже майже вийшла заміж за Кемаля в думках.

18 серія «Нескінченне кохання» опис

Вільдан хоче виселити Лейлу з їх спільного дому, в якому сестра жила 30 років. Батьки Зейнеп дізнаються про те, що дочка подала свої документи в акторське агентство. Вони вважають це ганьбою для сім’ї. Сімейний скандал змушує Кемаля покинути батьків, щоб не приносити неприємності. Він вирішує переїхати в будинок, про який колись мріяла Ніхан.

19 серія «Нескінченне кохання» опис

Рішення дружини забрати будинок в Лейли остаточно дає зрозуміти Ондеру, що у нього не залишилося ні любові, ні поваги до своєї дружини, яка колись не пошкодувала сестру, щоб вдало вийти заміж. А тепер хоче знищити Лейлу повністю, оскільки знову почала ревнувати. Асу теж ревнує Кемаля, вона придумує хитрий план, як принизити Ніхан.

20 серія «Нескінченне кохання» опис

Тарік злиться на Кемаля, з заздрощів він дорікає йому в тому, що молодший син зміг домогтися успіху, а він все ще простий перукар. Емір пропонує Таріку відкрити власну справу на кредитні гроші, які він готовий йому дати. Однен наймає юриста, щоб виступити проти Вільдан і на стороні Лейли в боротьбі за їх рідну домівку.

21 серія «Нескінченне кохання» опис

Після покарання Зейнеп хоче знову спілкуватися з Саліхом. Однак хлопець розуміє, що гроші і успіх для Зейнеп важливіше його почуттів, тому що вона побігла до багатого хлопця, як тільки він з’явився у неї на горизонті, а про старого друга, який збирався йти сватати її, забула.

Кемаль відволікається від сімейних проблем, на об’єкті Еміра відбувається аварія. Кемаль знову опиняється в центрі трагедії, його допомога рятує життя робочим. І в цій ситуації навіть батько Еміра стає на сторону Кемаля, тому що він раніше попереджав про можливу проблему на виробництві.

22 серія «Нескінченне кохання» опис

Під час пробіжки Ніхан не витримує і заходить в будинок, який купив Кемаль і про який вона колись мріяла. Емір, немов передчуваючи, теж відправляється в будинок, де застає дружину за спілкуванням з Кемалем. Після щирої розмови Кемаль починає підозрювати, що Ніхан щось тримає поруч з Еміром, але не почуття. Він вирішує, попри все, з’ясувати, що сталося п’ять років тому.

23 серія «Нескінченне кохання» опис

Ніхана просить Лейлу попередити Кемаля про небезпеку з боку Еміра. Вона боїться, що чоловік заподіє шкоду сім’ї Кемаля через їх зустрічы. Однак Емір піклується не тільки про стеження за дружиною, він все ще намагається з’ясувати, хто його шантажує. Незнайомець наближається все ближче до нього, він знає про кожен крок Еміра, а той через гордість не хоче просити допомоги у батька.

24 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль і Саліх розповідають Зейнеп, що готуються до сватання. Дівчина не відмовляється, але і не рада, вона сподівається на увагу багатого жениха, Озана або навіть Еміра. Але Емір може тільки використовувати Зейнеп, щоб зробити боляче Кемалю. Він рішуче налаштований на боротьбу за любов Ніхана, і до того ж скоро може стати батьком дитини – його коханка завагітніла.

25 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір в паніці намагається знайти зниклу Ніхан, яка ночує наодинці з Кемалем в покинутому будинку, після того як їх машина зламалася посеред дороги. Асу, яка сама не рада чути новину про зниклу парі, допомагає Емірові напасти на слід Кемаля і Ніхана.

26 серія «Нескінченне кохання» опис

Селих впевнений, що його кафе підпалив Емір. І Кемаль готовий в це повірити. Але Емірові немає ніякого діла до Селіха і його невеликого бізнесу. Він не може заспокоїтися після того, як Ніхан  провела ніч з Еміром, і особисто загрожує Кемалю. Хоча, звичайно, він знає про підпал і радий, що Озан знову зробив дурість, причому на шкоду ворогові.

27 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір влаштовує пастку, за яку Кемаля можна буде судити як за шахрайство. Волею випадку Ніхана дізнається про махінації і попереджає Кемаля. І не зупиняється на цьому, дівчина вирішує допомогти і вирішується на пошуки документів в особистих речах Еміра. А той продовжує руйнувати чужі життя, він змушує коханку зробити аборт і залишає її на самоті після операції.

28 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль розповідає Галіпу про те, як його син намагався укласти фальшивий договір. Він знаходить свідка, щоб батько переконався, як Емір веде справи в компанії. Галіп вирішує зняти сина з посади керівника. Вільдан дізнається, що Ніхан спілкується з Лейлою. Це стає новим приводом для погроз сестрі.

29 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір робить романтичний подарунок Зейнеп, намагаючись закохати в себе молоду дівчину і використовувати її для помсти Кемаля. Ніхан зустрічається з Бану, коханкою Еміра. Вона розповідає, як з нею вчинили, і показує фотографію з посланням, яку їй прислав невідомий. Дівчата розуміють, хтось ще знає про трагічну ніч, коли Озан вбив людину, але він знає зовсім іншу історію, в якій убивця він не брат Ніхана, а Емір.

30 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль починає розслідування, щоб з’ясувати, що все-таки сталося в ту доленосну ніч, після якої Ніхана кинула його. Ондер теж піднімає документи, намагаючись зрозуміти, як Емір обдурив його сім’ю. А той, поки батько відсторонив його від управління компанією, проводить дні з Зейнеп і спокушає дівчину грошима.

31 серія «Нескінченне кохання» опис

Після розкішного романтичного побачення з Еміром Зейнеп виявляється на сватанні Саліха. Кемаль привів друга до батьків, щоб остаточно вирішити питання з весіллям сестри.

А Емір знімає найдорожчий номер в готелі для наступної зустрічі з Зейнеп. Він упевнений, що дівчина не встоїть перед його грошима і владою. Ондер продовжує розслідування подій п’ятирічної давності, він разом з Ніхан  вирішує з’їздити на дачу, де сталася трагедія, для пошуку дрібниць, які вони могли не помітити в минулому.

32 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір організовує аварію для Ондера, щоб Тарік став співучасником. Зейнеп набирається сміливості сказати Саліху, що вона не хоче виходити за нього заміж. Дівчина закохалася в Еміра, і тепер кандидатура такого простого хлопця як Саліх їй не підходить. Однак саме Саліх своєю турботою вберігає Зейнеп від пастки Еміра.

33 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір вмовляє Таріка збрехати поліції, нібито Ондера збив невідомий, а не водій Еміра. Всі сім’я дізнається про аварію і збирається в лікарні. Після операції Ондер приходить до тями і шокує родичів. За його словами, він потрапив не в аварію, його намагалися вбити. Батько Еміра підозрює, що його син міг докласти руки до замаху.

34 серія «Нескінченне кохання» опис

Асу продовжує змагатися з Ніхан, намагаючись викликати в ній ревнощі, розповідає казки про відносини з Кемалем. Емір пропонує їй об’єднати зусилля, щоб зруйнувати почуття Кемаля і Ніхан. Тарік отримує оплату своєї служби на Еміра, проте не кредит на перукарню, а постійну роботу і квиток в нове забезпечене життя.

35 серія «Нескінченне кохання» опис

Асу розповідає батькові про свою любов до Кемаля, він був би радий весіллі дочки і Кемаля, але не знає про те, що його підлеглий закоханий в іншу. Поліція знаходить водія, який збив Ондера, але не справжнього, а підставного. Емір найняв людину, щоб зняти з себе підозри. Однак його ігри можуть скоро закінчитися – Галіп забирає флешки з компроматом на сина з банку.

36 серія «Нескінченне кохання» опис

Ніхан отримує ще одне повідомлення від незнайомця з підписом «Таємниця Еміра – живий труп». Шантажист майже розкриває таємницю Еміра, крім того Галіп теж дізнається правду про трагічну ніч із записів на флешках. Після залицянь Еміра Зейнеп відмовляється від весілля з Саліхом. Вона говорить про відмову Кемалю і Таріку, але дуже скоро Ніхан дізнається про її зв’язки з Еміром.

37 серія «Нескінченне кохання» опис

Кемаль організовує стеження за будинком Галіпа, щоб викрасти його портфель з компроматом на Еміра. Зейнеп визнається Саліху, що вона не вийде за нього заміж, розбиває хлопцю серце. А Ніхан зустрічається з дівчиною, щоб відмовити її від відносин з Еміром. Зейнеп впевнена, що Емір щиро закоханий, і не вірить словам Ніхан про жорстокість і підлість її чоловіка.

38 серія «Нескінченне кохання» опис

Батько Асу збирається передати управління компанією в руки Кемаля і дочки. Він сподівається на швидке весілля Кемаля з Асу. Ондер вирішує шантажувати Еміра тим, що він знає про його матір. А Ніхан хоче провчити Еміра за те, що він намагається спокусити Зейнеп. Вона зникає на деякий час і погрожує піти з його будинку назавжди, якщо він не зупиниться.

39 серія «Нескінченне кохання» опис

Під час вечірки в будинку Галіпа найманець Кемаля обшукує кабінет господаря в пошуках портфеля з флешками. Емір теж вирішує забрати карти пам’яті у батька і організовує напад на Кемаля. Він не може підпорядкувати почуття Ніхан і знаходить вихід у вбивстві суперника.

40 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір загрожує в лікарні Кемалю, якщо він не припинить переслідувати дружину, то наступного разу його люди доведуть справу до кінця і вб’ють Кемаля. Ніхан встигає забрати флешки, поки Кемаль був без свідомості, і подивитися файли в майстерні. А Галіп тільки тепер розуміє, що його пограбували.

41 серія «Нескінченне кохання» опис

Галіп і Емір розуміють, що флешки вкрав Кемаль. Крім того, Емір розкопує інформацію про родинні зв’язки Лейли і Вільдан. Щоб вийти безпосередньо на Еміра, а потім пред’явити йому звинувачення, і не попастися на брехливих поліцейських, Кемаль сам розшукує того, хто напав і порізав його.

42 серія «Нескінченне кохання» опис

Щоб відвести підозри від Кемаля, Нихан таємно потрапляє в кабінет Галіпа і кладе флешки назад в його сейф.

Емір намагається викликати Лейлу на відверту розмову, загрожує розкриттям таємниці, він не знає, що Лейлі соромитися нема чого, а ось його свекруха зробить все, щоб секрет молодості не вийшов за поріг будинку. Лейла вирішує розкрити таємницю батьків Ніхан, поки Емір не отримав задоволення зробити це першим.

43 серія «Нескінченне кохання» опис

Еміра забирає поліція на допит для розслідування справи про напад на Кемаля. Щоб помститися ворогові за таке приниження, Емір знову починає зустрічатися з Зейнеп. Після відвертої розмови з Лейлою Ніхан наважується розповісти правду Кемалю: її брат – вбивця, тому вона змушена жити з Еміром.

44 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір влаштовує пастку Кемалю в управлінні компанією, його роблять відповідальним за рішення, яке приносить біди сільським жителям біля виробництва. Крім того, він нацьковує пресу на Лейлу, щоб папараці не давали їй спокійно жити. Озан вирішується на знайомство з тіткою, але не хоче приймати її в сім’ю, вважаючи, що треба бути на боці матері.

45 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір вмовляє Зейнеп на таємну зустріч, а Асу використовує сімейну вечеря у Кемаля в будинку і намагається потоваришувати з його сестрою. Вона допомагає Зейнеп втекти з-під опіки батьків на побачення з Еміром. Озан в цей час влаштовує скандал, що його любов до Зейнеп ніхто в родині не підтримав, навпаки, забороняють бачитися з дівчиною.

46 серія «Нескінченне кохання» опис

Лейла змушує Ніхан і Кемаля зізнатися в любові під час зустрічі у неї в будинку. Поки дочка відпочиває від сімейних сварок у тітки, Вільдан хвилюється і влаштовує істерики Ондеру. Кемаль вирішує докопатися до правди, в прямому і переносному сенсі, що сталося п’ять років тому. Він приїжджає на дачу, де сталася трагедія, і намагається знайти останки убитої дівчини.

47 серія «Нескінченне кохання» опис

Зейнеп розповідає Асу, що з нею сталося. Вона заспокоює дівчину, але Зейнеп не збирається забувати образу. Ніхан і Кемаль просять Змія допомогти їм у пошуках дівчини, яка була на дачі в ніч убивства і залишилася жива. Вони передають йому фотографію, яку Бану отримала анонімно.

48 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір наказує Таріку підкупити сільських жителів, які постраждали від будівництва компанії, щоб налаштувати їх проти Кемаля. Він збирається повністю взяти під контроль брата Кемаля, дає йому зброю і наказує Бану закохати в себе хлопця. Галіп вперше зустрічається з Лейлою, вона підкорює його серце, розмови про неї в сімейному колі викликають ревнощі у Ондера.

49 серія «Нескінченне кохання» опис

Невідомий направляє Емірові нове послання, в руки Ніхан  потрапляє запис перш, ніж Емір встигає його отримати. Ніхан  віддає запис Кемалю. Разом вони знаходять першу зачіпку в розслідуванні – дізнаються прізвище дівчини, що може допомогти їм у розкритті таємниці Еміра. Тарік поступово закохується в Бану, а Озан божеволіє від Зейнеп, і дівчина хоче скористатися цим.

50 серія «Нескінченне кохання» опис

Зейнеп брехливою ​​спробою самогубства провокує Озана на обіцянку весілля. Хлопець пропонує таємно розписатися, не говорити нічого родині. Кемаль і Ніхан  знаходять Карен. Слідом за ними дівчину знаходить і Емір, він особисто відправляє Карен з чоловіком з Туреччини, щоб вона нікому не розповіла правду.

51 серія «Нескінченне кохання» опис

Галіп дізнається про те, що Вільдан збирається забрати будинок у Лейли. Він хоче допомогти жінці, яка йому сподобалася. Тарік все більше віддаляється від сім’ї і брата, він отримує власний кабінет в компанії і відчуває силу влади і грошей. Через те, що Зейнеп не поскаржився брату на Еміра, він сам вирішує розповісти про приниження Кемаля. Однак Зейнеп вже спокусила Озана, хлопець робить романтичне пропозицію руки і серця.

52 серія «Нескінченне кохання» опис

Будинок Лейли виставляють на продаж, і Емір бере участь в торгах. Він хоче отримати в свої руки будинок, куди тікає Ніхана від сімейних сварок і проблем. Зейнеп поспішає розписатися з Озаном, поки ніхто не знає про її стосунки з Еміром. Кемаль загрожує Емірові розривом партнерства, якщо він буде продовжувати будівництво без урахування екології та моральних норм.

53 серія «Нескінченне кохання» опис

Змій виходить на слід Карен і її чоловіка, вони вирішили сховатися і замовили підроблені паспорти. Поки ніхто з родини ще нічого не знає про весілля Озана і Зейнеп, Кемаль починає підозрювати про їх витівку, але він не встигає нічого зробити. Пара заявляється в будинок Озана з приголомшливою новиною.

54 серія «Нескінченне кохання» опис

Емір розуміє, що Зейнеп залишила його в дурнях, він намагається погрожувати і наказує стежити за дівчиною, щоб не попастися в її нову пастку. Ніхан підозрює, що весілля Зейнеп – помста Еміру, як колишньому коханому. І тільки Ондер намагається підтримати сина в складній ситуації і знайти спільну мову з Озаном і Зейнеп.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Артур

  Супер

  Відповіcти
 2. Даріелль

  Найкращий фільм у світі 😊😊😊😊

  Відповіcти
 3. саша

  ааааа ето супер кагда виросту паеду в турцыйу и встретюсь с кемалем емиром и нихайн

  Відповіcти
 4. Світлана

  Серіал супер раджу подивитись серіал оцініть

  Відповіcти