“Кордон слідчого Савельєва” серіал

К

Особисте життя слідчого Савельєва (інша назва: Кордон слідчого Савельєва) – судячи по багатьом відгукам досить цікавий та інтригуючий.

“Кордон слідчого Савельєва” скільки серій – в серіалі 32 серії (16 детективних історій, кожній приділено по дві серії. ).

“Кордон слідчого Савельєва” актори

Дмитро Мар’янов, Олександр Андрієнко, Михайло Жигалов, Любов Толкаліна, Ада Роговцева, Нонна Гришаєва, Євген Єфремов, Олена Турбал, Злата Швець-Скальська, Сергій Фролов, Анастасія Саламатіна, Володимир Міняйло, Євген Косирэв, В’ячеслав Шихалєєв, Дмитро Арбенін і ін.

“Кордон слідчого Савельєва” опис

Савельєв вирішує вийти у відставку. Начальник штучно затягує процес підписання рапорту, адже Савельєв не тільки його друг і класний сищик, але і справжній професіонал. Савельєв, уродженець провінції, раптом усвідомлює, що проживання в мегаполісі вже нічого не дає йому відносно інтересу до життя. Звичайно, вплинули на його рішення і взаємини з дружиною. Савельєв рік, як розлучений.

Савельєв наполягає на своїй відставці і їде на батьківщину, до районного міста N. Тут від покійних батьків залишилася квартира. Але головне, що у Савельєва є постійна можливість їздити на кордон, жити і дихати в лісовій глушині.

Але на щастя чи нещастя, професія і висока репутація не залишають Савельєва у спокої. Його іноді залучає до розслідувань місцевий прокурор, його однокашник – Чераньов. Але найголовніша подія для Савельєва – випадкове кохання.

“Кордон слідчого Савельєва” інформація про серіал

Режисер: Сергій Крутін
Сценаристи: Василь Лоза, Дмитро Грачов (уч.)
Оператори: Володимир Іванов (IX), Олександр Онопрієнко, Олексій Найдьонов
Композитори: Єгор Олесов, Максим Корнилюк
Художники: Віктор Фомін, Христина Козловська
Продюсери: Сергій Сендик, Олена Дементьєва (II) (лін.), Людмила Худорожков (іcп.)
Країна: Росія, Україна
Виробництво: «Піраміда», Одеська кіностудія
Рік: 2012
Прем’єра: 4 лютого 2013 (ТРК “Україна”), 28 липня 2014 (Перший канал, Росія)
Cерій: 32

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар