“Хто ти?” серіал

Х

“Хто ти?” серіал 2018 року з Катериною Кузнецовою в головній ролі.

“Хто ти?” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Хто ти?” опис

Історія про психотерапевта Інгу Штефан, яка перейшла в кримінальний профайлинг після дивної загибелі кількох її пацієнтів, а раніше – зникнення нареченого. Паралельно зі своїм розслідуванням Інга працює із забійним відділом Главку поліції.

В ході розвитку сюжету героїня дізнається, що за нею багато років стежить маніяк, винний не тільки в смертях її пацієнтів і нареченого. Далі Інга дізнається про сталкера все більше – той задоволений, оскільки тепер хоче від неї уваги, спілкування і розуміння.

Розслідуючи чергову справу, героїня намагається поставити себе на місце вбивці: “Хто ти? Що тобою рухає?” “Хто ти?” – таке ж питання, яке ставить Інгу своєму переслідувачеві.

Паралельно Інга вливається в команду забійного відділу. З начальником відділу – майором Олегом Міщенко – вони проходять шлях від антипатії і конфліктів до партнерства, дружби, симпатії і любові.

“Хто ти?” актори

Актори – Катерина Кузнєцова (II), Антон Батиров, Ренат Сеттаров, Ігор Пазич, Ярослав Гуревич, Мирослав Павличенко, Анастасія Походенко-Матешко, Олег Примогенов, Ольга Радчук, Олена Світлицька, Олена Речич, Анна Лебедєва, Сергій Солодов, Клавдія Дрозд, Володимир Абазопуло ( молодший)

“Хто ти?” інформація

Режисер – Анатолій Матешко

Сценарист – Наталя Орлянская

Оператор – Артем Васильєв (II)

Композитор – Владлен Пупков

Художник – Анна Присич

Продюсери – Ірина Заря, Ірина Чемерис (іcп.), Наталія Стрібук

Кастинг-директор – Ірина Султанова

Виробництво – УПС, ТРК Україна

Cерій – 16

Жанр – детектив, кримінальний фільм

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар