“Хто, якщо не я?” серіал

Х

“Хто, якщо не я?” серіал 2012 року, який можна переглянути “на одному диханні”

“Хто, якщо не я?” скільки серій – 24 серії.

“Хто, якщо не я?” актори

Марія Шукшина, Ігор Гордин, Олена Хмельницька, Ера Зіганшина, Роман Македонський, Ганна Михайловська, Вікторія Лукіна, Олексій Демідов, Марина Правкіна, Юлія Ауг, Олег Кассін, Тимофій Каратаєв, Володимир Фоков, Костянтин Юшкевич

“Хто, якщо не я?” опис

Успішний адвокат Ніна Беркутова була впевнена, що головне в житті – це благополучна сім’я, професійна кар’єра і душевний комфорт.

До своїх 42 років усього цього вона, здавалося б, досягла. Але несподівано все кардинально змінилося. Чоловік пішов до іншої, Ніну позбавили улюбленої роботи, діти віддалилися від неї. Що це – неминуча плата за ілюзорне уявлення про успіх і щастя? Ніні доводиться переосмислити своє життя, переглянути стосунки з близькими їй людьми.

До своїх підзахисним тепер вона починає ставитися не тільки як до “клієнтів”. Ніна прагне вигравати в суді справи вже не заради професійного престижу, а з бажання допомагати людям, що потрапили в біду. Вона береться захищати соціально неблагополучних і малозабезпечених: жінок, які зазнали насильства і не можуть дозволити собі дорогого адвоката або літніх незаможних людей, які страждають від чиновницького свавілля.

“Хто, якщо не я?”, – говорить вона собі, беручись за чергову, здавалося б, безнадійну справу!

“Хто, якщо не я?” інформація про серіал

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар