“Хороший хлопець” серіал 2017

Х

“Хороший хлопець” серіал 2017 року виробництва «1+1 Продакшн». Проект є адаптацією корейського формату «Nice Guy».

“Хороший хлопець” скільки серій – в серіалі 20 серій

“Хороший  хлопець” дата виходу – 27 березня 2017

“Хороший хлопець” опис

У центрі сюжету серіалу – історія хлопця, який потрапляє до в’язниці, взявши на себе злочин своєї дівчини. Олег і Настя разом ще зі студентських років. Вони хотіли прожити все життя разом, мріяли «вибитися в люди» і будували плани на майбутнє. Одного разу заради просування по кар’єрних сходах Настя йде на авантюру, але ситуація виходить з-під контролю, і дівчина вчиняє серйозний злочин.

Здавалося б на початку альтруїстичний вчинок Олега, насправді запускає механізм нескінченних драматичних перипетій в його житті, житті Насті та навіть інших людей, які опиняються поруч.

Вийшовши на свободу через 6 років, він дізнається, що кохана його давно не чекає – вона вийшла заміж за немолодого успішного бізнесмена Ігоря Шеремета (Володимир Горянський) і народила йому дитину. Її новоспечена падчерка Даша (Анна Кошмал) закохується в Олега, але, схоже, Настя не готова поступитися екс-нареченим інший. Що переможе в цій історії – перше кохання або нове почуття – відповідь для героїв не очевидна, і щоб знайти її, їм доведеться подолати чимало випробувань.

“Хороший хлопець” актори

Актори – Кирило Дицевич, Анна Кошмал, Валерія Ходос, Володимир Горянський, Міла Сивацька, Віра Кобзар та інші.

“Хороший хлопець” музика з серіалу

Саундтреком серіалу «Хороший хлопець» стала нова композиція співачки і тренера «Голосу країни-7» Тіни Кароль – «Я не перестану».

Продюсери – Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна.

Режисер-постановник – Євген Баранов.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Вікторія

    А ви будете доьавляти опис серій?

    Відповіcти