“Між нами дівчатами”

М

“Між нами дівчатами” – лірична комедія від “95 кварталу”. Головну роль у серіалі зіграла Юлія Меньшова. Це серіал для жінок, і про жінок.

“Між нами, дівчатами” скільки серій – в серіалі 20 серій.

“Між нами, дівчатами” актори

Актори: Юлія Меньшова, Наталія Скоморохова, Галина Петрова, Митя Лабуш, Валерій Гаркалін, Валерій Афанасьєв, Олександр Карпов (III), Олег Филипчик, Олександр Сергєєв (IV), Олександр Нікітін (IV), Роман Синіцин, Максим Ємельянов, Максим Батеньов

“Між нами, дівчатами” опис

“Між нами, дівчатами” опис серій

У провінційному місті Семиозерськ живе сім’я Кузнєцових-Сайко: Олеся (21 рік, студентка художнього коледжу), її мама Олена (45 років, начальник відділу постачання в будівельній компанії) і бабуся Іраїда Степанівна (65 років, виконавиця романсів та народних пісень у місцевій філармонії ).

У наших героїнь різний характер і погляди на життя, але всіх їх, крім родинних зв’язків, об’єднує відсутність особистого жіночого щастя. Чоловік Іраїди Степанівни давно помер. Чоловік Олени – батько Олесі – років десять тому пішов з сім’ї, і Олена так більше і не вийшла заміж. Тільки в Олесі є молодий чоловік – Микита, але його існування Олеся приховує.

Саме Микита стає причиною того, що усталений уклад життя в сім’ї Кузнєцових валиться. Олеся приводить Микиту додому і оголошує мамі та бабусі, що вони будуть жити разом. Матері не подобається Микита, і вона починає виживати його з квартири.

Конфлікт між трьома головними героїнями призведе до того, що в якийсь момент вони вирішать розміняти квартиру і роз’їхатися. Але, як би вони не сварилися, якими б різними не були, вони – одна сім’я, і ​​разом їм набагато краще, ніж порізно.

“Між нами, дівчатами” інформація про серіал

Режисер: Олексій Кирющенко

Сценарист: Олексій Кирющенко

Оператор: Юрій Щиренко

Художник: Вікторія Первухина

Країна: Росія, Україна

Виробництво: LOOK FILM на замовлення “Студія Квартал – 95”

Рік: 2015

Прем’єра: 10 березня 2015 (1 + 1, Україна)

Cерій: 20

Жанр: лірична комедія

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар