“Матусі” серіал 2015

М

Серіал Матусі (Мамочки) 2015 року – історії про те, як різко змінюється життя жінки, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузки. В основі сюжету ліричної комедії – історія трьох подруг Ані, Юлі і Віки.

“Матусі” скільки серій – в серіалі 20 серій

“Матусі” опис

Три нерозлучні подруги Аня, Юля і Віка, проходячи випробування, намагаються не тільки зберегти дружбу, але і не втратити власне я.

Аня – новоспечена мама десятимісячного сина, яка тільки починає стикатися з проблемами материнства і подружнього життя. Іноді здається, що, якби не поради подруг, вона б збожеволіла від безпорадності.

Юля – мати трьох дітей, яку настільки сильно поглинає сімейний побут, що на себе у неї давно немає ані сил, ані часу. Вона вважає, що знає абсолютно все про дітей, чоловіків і стосунки.

Віка – самотня дівчина “в пошуку”.

“Матусі” опис серій

Матусі (Мамочки) – це продукт спільного виробництва “Sister’s production”, “IQ Production” і “Yellow, Black and White”, знятий на замовлення телеканалу 1+1.

“Матусі” актори

У ролях: Олена Ніколаєва, Світлана Колпакова, Олександра Буличова, Сергій Лавигін, Віктор Добронравов, Володимир Жеребцов, Олександр Ратніков, Юліана Бажанова, Олександр Присмотров-Бєлов, Анжеліка Каширіна, Ксенія Зуєва, Ганна Потебня, Роман Полянський, Артем Падалка, Костянтин Соловйов, Дмитро Мазуров, Денис Жаріков, Антоніна Коміссарова, Юлія Подозерова і ін.

“Матусі” інформація

Режисери: Олександр Богданенко, Валерія Івановська

Сценаристи: Максим Воронков, Максим Коновал, Сергій Атрощенко, Віктор Медведський, Денис Алістратов, Андрій Трубніков, Іван Сидорко, Юрій Русин

Оператор-постановник: Анатолій Сахно

Генеральні продюсери: Едуард Ілояна , Віталій Шляппо, Олексій Троцюк, Денис Жалинский, Олександр Ткаченко

Продюсери: Михайло Ткаченко, Карина Синенко, Катерина Кононенко

Креативні продюсери: Віктор Медведський, Сергій Атрощенко

Серіал Матусі цікаві факти

• У житті з трьох актрис мамою є тільки Олена Ніколаєва, у неї двоє дітей – син і дочка. Вона підказувала сценаристам деякі деталі, які могла знати тільки мати.

• У ролі чоловіка Юлі – Сергій Лавигін, відомий глядачам за серіалом «Кухня» (16+), де він зіграв кухаря Сеню. За зізнанням актора, в серіалі йому дісталася роль на опір – образ героя зовсім йому не властивий. Так, його герой – фанат риболовлі, хоча сам актор вперше порибалив тільки на зйомках.

• Для дітей, які знімалися в серіалі, «Матусі» не перший кінодосвід. Юліана Бажанова, яка виконала роль старшої дочки Юлі Маші, – професійна модель, знімається в рекламі і кіно. Артем Падалка (Паша) вже був помічений в серіалі «Зцілення» (12+), а мама Олександра Прісмотрова-Бєлова (Ілля) теж є акторкою.

• На знімальному майданчику актори постійно імпровізували. Так, Світлана Колпакова і Сергій Лавигін попросили сценаристів додати більше романтичних сцен за участю їх героїв.

• На зйомках проекту 28-річна актриса Олександра Буличова (Віка) проколола вуха. За словами дівчини, для роботи в кіно кожен раз доводилося вдягати кліпси. Прочитавши в сценарії «матусь», що сережок приділили цілу серію, вона зважилася на цей крок.

• Для серіалу в павільйоні були побудовані декорації двох квартир героїнь. Причому за допомогою наповнення інтер’єру творці проекту хотіли показати різницю між багатодітною мамою і новоспеченою. Так, будинок Юлі вийшов більш «сімейним», в ньому багато іграшок і дитячих речей, а житло Ані схоже на сучасну дівич-квартиру.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар