“Матусі 2” опис серій

М

“Матусі” 2 сезон опис серій

“Матусі” 2 сезон скільки серій – 20 серій

1 серія “Матусі 2” опис серій

Аня ніяк не може позбутися думки, що Ваня її зрадив. Віка раптом з’ясовує, що автор любовних послань – зовсім не Андрій. А Юля вирішує нарешті поговорити з татом.

2 серія “Матусі 2” опис серій

На носі Новий рік. Аня не знає, що подарувати Сергію. Віка навіть напередодні свята не хоче, щоб всі навколо дізналися, що у неї роман з Костею. А на свято в будинок Роми і Юлі приходить не зовсім звичайний і дуже щедрий Дід Мороз.

3 серія “Матусі 2” опис серій

1 січня. Аня і Сергій прокидаються разом і про це тут же дізнаються діти Сергія. Після перших тестів на вагітність Віка збирається до лікаря, щоб з’ясувати: вагітна вона чи ні. І якщо так, то від кого?

4 серія “Матусі 2” опис серій

Аня розуміє, що ужитися в одній квартирі з дітьми Сергія – велика проблема. У Віки токсикоз, який все складніше приховувати від Кості. А Юля з’ясовує, що її тато купив квартиру точно над ними.

5 серія “Матусі 2” опис серій

Віка хоче познайомитися з батьком Кості, але той чомусь не розділяє цього бажання. Рома випадково ставить шишку синові, і тепер його класний керівник хоче перевірити Юліну сім’ю на предмет домашнього насильства.

6 серія “Матусі 2” опис серій

Юлю з Ромою заливає сусід, і тепер квартиру чекає позаплановий ремонт. Вікторії здається, що з їх з Костею відносин стала зникати колишня романтика, а у Ані з’явилася нова знайома, про наміри якої їй тільки належить дізнатися …

7 серія “Матусі 2” опис серій

Ревнощі бувають різними. На Рому як грім з ясного неба падають підозри в зраді. У парі Віки і Кості навпаки – Костя хоче, щоб Віка видалила з телефону номери всіх колишніх. А Аня дізнається, що її сина на прогулянці тискала і цілувала нова подруга Вані!

8 серія “Матусі 2” опис серій

Сергій запрошує Аню на справжній бал, і тепер їй треба вирішити купу важливих питань. Турботи Віки ще крутіше: треба, нарешті, зробити тест на батьківство. А Юлині проблеми – це як завжди проблеми Романа. Їй здається, що чоловік став менше заробляти.

9 серія “Матусі 2” опис серій

Закривається районний дитячий сад, і тепер Ромі з Юлею треба або возити Пашку в сад за тридев’ять земель або влаштувати його в садок для обдарованих дітей. У Ані нові проблеми з дітьми Сергія, а Віка дізнається, що Костя через свою роботу не дуже-то хоче дітей.

10 серія “Матусі 2” опис серій

Юля випадково розкриває злодійські плани колег. Лікарі порекомендували Віці місяць не займатися сексом, але як виконати це, не сказавши нічого Кості? А Аня збирається здавати свою квартиру, але, здається, трошки перегинає з вимогами до мешканців. Зовсім трохи…

11 серія “Матусі 2” опис серій

Віка приходить в квартиру Кості, щоб все пояснити, але знаходить там не тільки Костю. Аня дізнається, що Оля зраджує чоловікові, а той якраз хоче перевірити свої підозри. Здається, комусь доведеться дуже постаратися, щоб викрутитися.

12 серія “Матусі 2” опис серій

Сергій зустрів старого знайомого, який тепер успішний і знаменитий, і тепер Аня змушена витягати його з депресії. Віка також не дає подрузі спокою – вона не справляється зі швидкими змінами настрою. А Юля з Ромою відзначають річницю «смерті» її батька.

13 серія “Матусі 2” опис серій

Юля залишила молодших на піклування дідусеві, і тепер ця «нянька» вчить онуків зовсім не дитячим речам. Аня дізналася, що Сергій пишенову книгу, в якій головною героїнею стала вона сама. У Віки наближається день Х – в понеділок вона дізнається, хто батько її дитини.

14 серія “Матусі 2” опис серій

Юля не приймає пропозицію тата працювати в його журналі і хоче довести, що вона – відмінний журналіст. Аня розуміє, що її нова сім’я – все-таки не зовсім її сім’я. Але проблеми Віки затьмарюють всі біди подруг – у неї росте живіт!

15 серія “Матусі 2” опис серій

Кожен похід в магазин тепер перетворюється для Віки в битву з власним апетитом. Аня всім розповіла правду про Олю, але легше їй не стало. А батькові Юлі старі знайомі пропонують дуже вигідну і дуже незаконну оборудку.

16 серія “Матусі 2” опис серій

Нарешті Віка збирається заміж! З цього приводу подруги влаштовують дівич-вечір і згадують забуту домовленість: та, хто останнью стане нареченою, виконує бажання двох інших …

17 серія “Матусі 2” опис серій

Юля так добре погуляла на дівич-вечорі, що не пам’ятає, чим закінчився вечір, але, здається, вона зробила щось не те. Мама Андрія хоче подарувати Віці каблучку, а Аня шукає способи познайомитися з водієм машини, яку вона подряпала.

18 серія “Матусі 2” опис серій

Юля повідомляє Ромі несподівану новину. За книгою Сергія збираються знімати серіал. Ані дуже цікаво, хто ж зіграє головну роль. А Віке здається, що Андрій став якось аж надто турботливий.

19 серія “Матусі 2” опис серій

Аня і Сергій допомагають Віці з документами і несподівано самі подають заяву в ЗАГС. Віці це не подобається, тому що вона перестала бути «нареченою року». А тато Юлі підносить улюбленій дочці черговий сюрприз!

20 серія “Матусі 2” опис серій

Через витівки Романа весілля Віки тепер відбудеться в лікарні, але як провести туди всіх гостей? Юля нарешті дізнається всю правду про батька. Аня намагається підбадьорити колишнього чоловіка, але заходить занадто далеко.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар