“Клан ювелірів” опис серій 91-95

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна

“Клан ювелірів” опис серій 81-90

“Клан ювелірів” зміст серій 91-95

91 серія “Клан ювелірів” опис

Весілля Павлика і Габріели. Тимур переживає, чому немає Зої і Наталії. Наталя розповідає Дмитру і Зої про те, що це вона поміняла місцями Ніну і Зоряну, і що Оксана підкинула дитячий одяг в лісі. Наталя, плачучи, просить знайти її дитину.

Оксана зі сплячими Ніною і Зоряною знаходиться поруч з Васо, який намагається придумати, як їм вибратися з країни.

Люба і Параска повертаються з весілля, дізнаються, що дітей викрали. Зоя розповідає Тимуру про те, що трапилося, Дмитро і Коваленко допитують Наталю у відділенні. Наталя розповідає, що про підміну дітей знав Васо. Наталя згадує, що хтось задаровував Оксану дорогими подарунками і квітами. Коваленко каже, що це не він – його Оксана недавно кинула. Дмитро розуміє, що, швидше за все, дівчаток викрали Васо і Оксана.

Микола в аеропорту, чекає Наталю, дзвонить їй, але та не бере трубку. Микола дзвонить Зої і дізнається про те, що трапилося.

Тимур бачиться з Наталією, та визнає, що зробила помилку, просить вибачення, але Тимур не може простити її. До Наталі приходить Параска і дізнається, що Євгенія з самого початку про все знала. Зоя і Тимур переконують Миколая, що Наталя – не та, за кого себе видає.

92 серія “Клан ювелірів” опис

Васо вимагає, щоб Оксана заспокоїла дитину. Оксана пояснює, що у Ніни стеноз гортані і їй потрібні ліки. Васо вважає, що простіше позбавиться від дитини, намагається забрати її у Оксани, але та не віддає Ніну. Оксана пропонує викликати лікаря – Катю.

Євгенія вирішує, що прийшов час відповісти за все, що вона накоїла. Євгенія просить молочника подбати про Наталю.

Микола бачиться з Наталею. Наталія розкаюється у скоєному, Микола обіцяє, що не залишить її.

Оксана змушує Катю оглянути Ніну, погрожуючи життями обох дівчаток. Катя намагається зателефонувати Дмитру, але той зайнятий. Катя дає ліки Ніні, в цей час Дмитро дзвонить Каті. Васо записує номер Дмитра, ламає Катін телефон. Васо пов’язує Катю.

Георгій пробує самостійно ходити. Починає тренуватися у стрільбі, готуючись до дуелі. Борис також тренується. Від звуку пострілу Марті стає погано. Борис бере її на руки, заносить до хати. Травник готує відвар для Марти, пояснює Борису, що у неї підвищився тиск через нерви. Травник відмовляє Бориса від дуелі, але той непохитний.

Катя переконує Оксану відпустити її і дітей, пояснює, що у Ніни скоро може бути наступний напад. Оксана не хоче слухати Катю, стверджує, що вони з Васо повернуть дівчаток, а самі поїдуть.

93 серія “Клан ювелірів” опис

У безлюдному провулку Васо розмовляє з Зоєю. Васо вимагає закордонний паспорт на чуже ім’я і сто тисяч євро. Васо дає Зої сім-карту і попереджає, що це єдиний шанс Зої повернути дівчаток живими.

Зоя готує документи, нібито супроводжуючого цінних вантажів для перевезення ювелірних виробів в Чехію.

Наталія приводить молочника ночувати в будинок Галицького, стелить йому у вітальні. Наталя розповідає Парасці, що молочник – її справжній батько. Молочник розповідає Парасці історію своєї молодості і знайомства з Євгенією.

Марта безуспішно намагається відмовити Бориса від дуелі з Георгієм. Георгій зізнається Роману, що Міша – не його син, а Бориса Кравця. Георгій наказує Роману завтра їхати до Львова, знайти Васо і покінчити з ним.

Зоя передає Васо документи, закордонний паспорт і гроші. Васо обіцяє відпустити Зоряну завтра в аеропорту, за годину до вильоту. Ніну ж Зоя отримає лише після того, як Васо благополучно опиниться за кордоном.

За Зоєю і Васо спостерігає Тимур. Він доповідає Дмитру, що Васо буде завтра в аеропорту. Борис прокидається, виявляє, що Марта поїхала.

Васо тікає з Зоряною, грошима та документами, залишивши зв’язану Катю, Ніну і розгублену Оксану. Оксана розуміє, що Васо кинув її, хапає Ніну і тікає. Міша і Кеша знаходять кімнату

94 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро попереджає Васо, що при спробі опору в нього будуть стріляти. Васо піднімає руки. Зоя передає Зоряну Наталі. У залі аеропорту з’являється Оксана з Ніною. Оксана вимагає, щоб їх з Васо відпустили. Оксана загрожує Ніні ножем. Наталія вмовляє Оксану відпустити Ніну. Оксана передає дитину Наталі. Васо бере Оксану в заручники, вимагає, щоб йому дали піти. Васо, прикриваючись Оксаною, відходить, в нього стріляє Роман, який ховався у натовпі. Куля вбиває Васо і Оксану, Роман ховається.

У лікарні Ніну оглядають лікарі, з нею все гаразд. Микола та Наталія разом з Зоряною. Микола робить Наталії пропозицію, та погоджується.

Марта приходить у фітнес-клуб, розповідає Міші, що завтра між Борисом і Георгієм відбудеться дуель, просить Мішу втрутитися і запобігти трагедії. Михайло збирається їхати разом із Мартою, просить Марисю нікому не розповідати.

Зоя дякує Наталі за те, що та врятувала її дочку. Наталія просить вибачення за все, що вона накоїла. Зоя прощає її.

Борис і Георгій готуються до дуелі. Георгій попереджає Романа, щоб той не стріляв у Кравця – цього разу все має бути чесно.

95 серія “Клан ювелірів” опис

Марися розповідає всім, що у Бориса і Георгія завтра буде дуель, а Міша, дізнавшись про це, поїхав мирити їх. Борис і Георгій, кожен у своєму таборі, готуються до дуелі.

Марта і Міша приходять до травника, але Борис вже пішов. Міша просить показати, де буде дуель.
Борис і Георгій ціляться один в одного, але їх зупиняє Міша, вмовля не стріляти. На галявині з’являються Олена, Тимур, Семен, Параска і Зоя. Борис і Георгій прибирають зброю, потискують один одному руки. Бориса і Георгія затримують Дмитро і Коваленко, допитують у відділенні. Борис і Георгій зізнаються у своїх злочинах.

Подвійне весілля Зої, Тимура, Наталії та Миколи. Міша робить пропозицію Марисі, вона погоджується.

Зоя керує «Галицьким ювеліром», Тимур – в «Ювелірному будинку Метревелі». Робота Зої «Сестри» перемагає на Всеукраїнському конкурсі ювелірного мистецтва.

Марта займається благодійністю: допомагає шукати зниклих дітей. У Габріели і Павлика народжується син, вони називають його Анатолієм. Катя і Дмитро разом. Вони щасливі. Суддя і полковник МВС сидять у в’язниці за корупцію. Валентина і Кеша одружилися. Євгенія відбуває термін на поселенні. До неї приїжджає молочник, збирається жити з нею там.

Марта і Олена провідують Бориса і Георгія, ті передають подарунок для Зої і Тимура. Це ювелірна робота «Єднання».

Ніна та Зоряна разом йдуть у перший клас школи.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Надя

    Дякую за зроблену вами роботу.

    Відповіcти
  2. Юлія

    я не можу зрозуміти: тут опис останньої серії один, а по телебаченню половини серії не було. Чи буде в понеділок ще одна серія?

    Відповіcти