“Клан ювелірів” опис серій 31-45

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна

“Клан ювелірів” опис серій 16-30

“Клан ювелірів” зміст серій 31-45

31 серія “Клан ювелірів” опис

Бориса готують до коронарного шунтування серця. Наталя і Лев впевнені, що стрес був викликаний візитом Дмитра. Катя захищає Дмитра – він врятував її і Бориса. Параска і Наталія підписують дозвіл на операцію. Наталя вимагає не пускати Зою в палату Бориса. Зоя запитує у Параски, про що з нею хотів поговорити Борис. Параска обіцяє, що як тільки він прийде в себе – розповість сам.
Тимур збирається вибачитися перед Зоєю. Оксана і Роза здивовані, що він першим ділом не поїде вибачатися перед своєю дружиною – Наталею. Наталія дзвонить Тимуру – його терміново чекають в офісі, Дмитро хоче познайомитися з керівництвом компанії. Тимур показує Дмитру майстерню і свої роботи. Дмитро просить розповісти правду про підпільні цехи і контрабанду, Тимур відповідає, що нічого не знає про це. Йдучи, Дмитро залишає Тимуру свою візитку.
Параска пропонує повернути Зою в «Галицький ювелір». Лев згоден – вона вже у них працювала і добре себе зарекомендувала. Наталя різко виступає проти – вона як співвласниця компанії не допустить Зою до роботи.
Олена просить Габріелу повернутися додому. Васо і Роман проти її відносин з Павликом. Габріела пропонує Олені кинути все і поїхати з нею і Павликом в інше місто. Олена не може – вона під підпискою про невиїзд.
Наталя робить черговий тест – вона все ще не вагітна. Тест з негативним результатом знаходить Оксана …

32 серія “Клан ювелірів” опис

Оксана вимагає у Наталії підвищити їй платню, інакше вона розповість Тимуру, що Наталя збрехала про вагітність. Між Наталією та Оксаною зав’язується бійка. Оксана кличе на допомогу, прибігає Тимур, Євгенія і Параска. Оксана заявляє, що Наталя всім брехала – вона не вагітна, показує негативний тест. Параска відправляє Семена в аптеку за тестами на вагітність.
Міша в образі «Маші» зізнається Зої в любові. Марися ревнує, вона впевнена, що Мишко закохався і забув свою обіцянку одружитися з нею. Марися підсилає до Зої п’яного відвідувача, який пристає до Зої, а коли вона йому відмовляє, покриває її нецензурною лайкою. Зоя вирішує переїхати з клубу в майстерню.
Параска вручає Наталії нові тести на вагітність. Наталя в розпачі – вона впевнена, що її брехня розкриється. Несподівано тести показують, що вона вагітна. Євгенія звільняє Оксану. Наталія дозволяє Оксані залишитися, якщо та буде займатися особливими дорученнями. Першим ділом Наталія вимагає з’ясувати, від кого вагітна Зоя.
Васо приносить Георгію лист від Олени «для Іраклія». У майстерню Зої приходить Оксана, скаржиться, що її вигнала Наталя. Зоя дозволяє Оксані пожити деякий час в майстерні.
Операція Бориса пройшла успішно. Випивши Євгенія скаржиться на життя молочнику Геннадію, вона зізнається, що хотіла б стати вдовою.
Дмитро запрошує Катю і Зою на природу. На пікніку з Дмитром і Катею Зоя сумує і плаче. Дмитро заспокоює Зою. Васо і Роман тиснуть на Тимура, але Тимур відмовляється від помсти. Олена отримує новий лист від Іраклія …

33 серія “Клан ювелірів” опис

Оксана доповідає Наталі, що дитина Зої від Тимура. Коваленко підозрює, що його начальство покриває контрабандний бізнес Метревелі і Кравця, але доказів у нього немає. Дмитро безпосередньо говорить полковнику МВС Нечипору, що знає про його зв’язки з нелегальним ювелірним бізнесом. Полковник МВС призначає зустріч судді і Льву, на якій вони вирішують тимчасово зупинити всі справи і поводитися гранично обережно. Тимур пропонує Льву не просто призупинити нелегальний бізнес, але покінчити з ним повністю і працювати в рамках закону.

Наталя впевнена – Зою потрібно усунути. Раїса пропонує Наталії вирішити все мирним шляхом. Наталя приходить в майстерню, розповідає про програму навчання ювелірів за кордоном, пропонує сплатити Зої навчання. Зоя відмовляється. Наталія проговорюється, що знає про Зоїну вагітності. Зоя проганяє Наталю, та обіцяє стерти з лиця землі Зоїну майстерню. Зої стає погано, Кеша відвозить її до лікарні. Зоя навідріз відмовляється робити аборт. Богуцька прописує Зої дієту, ліки і відпочинок, остаточний план лікування вона скаже після того, як збере лікарський консиліум. Зоя повертається в клуб. Дмитро дізнається про проблеми Зої, обіцяє зв’язатися з відомим лікарем-нефрологом зі столиці і запросити його на консиліум. На консиліумі лікарі вирішують, що Зої після пологів може знадобитися екстрена пересадка нирки, тому потрібно підшукувати донорів.

Артур приїжджає до Наталі, та проганяє його, але обіцяє подзвонити. Міша в образі Маші доглядає за Зоєю, Марися влаштовує йому сцену ревнощів. Нестор пропонує «Маші» удочерити її. Міша призначає зустріч Васо, просить допомогти йому втекти з міста з його нареченою. Міша зізнається Васо, що закоханий в Зою Мовчан і збирається на ній одружуватися.

34 серія “Клан ювелірів” опис

Параска повідомляє всім, що Зоя – дочка Бориса. Наталії стає погано, Тимур відводить її додому. Вантажники заносять меблі назад в будинок Мовчанів. Параска пояснює Наталі, Євгенії та Льву, що Борис сам зізнався у батьківстві. Наталя не вірить Парасці. Лев наголошує, що Борис не визнав Зою дочкою офіційно, тому у неї немає ніяких прав на майно Кравця. Параска обіцяє, навіть якщо її син не виживе, вона особисто простежить, щоб Зоя отримала все, що їй належить.

Лев перечитує контракт, який вони уклали з Борисом: Борис обіцяв не заводити дітей на стороні, відповідно, контракт розірваний, і Лев більше не має жодних моральних і матеріальних зобов’язань перед Борисом. Зоя розпитує батьків і розуміє ситуацію по-своєму: Люба зрадила Анатолію з Борисом. Зоя каже, що ніколи не пробачить Любу і ніколи не визнає Бориса своїм батьком.

Зоя розповідає Марті, що її мати Люба зраджувала Анатолію з Борисом. Марта розуміє, що Зоя не її дочка. Тимур чесно зізнається Наталі, що не одружився б на ній, якби вона не була вагітна. Міша вибачається перед Павликом і Габріелою. Міша обіцяє допомогти Павлику – переконати сім’ю Метревелі прийняти його, а Павлик у свою чергу повинен переконати Зою вийти заміж за Мішу. Павлик відмовляється допомагати Міші.
Наталя вирішує прибрати Зою з дороги і просить допомоги у Артура. Вона обіцяє, що розлучиться з Тимуром, після того, як Артур допоможе їй. У клубі Міша в образі офіціантки підслуховує розмову Лева і Романа: вони планують замах на Бориса, а Лев проговорюється, що було б непогано прибрати і Зою.

35 серія “Клан ювелірів” опис

Артур на мотоциклі збиває Зою. До Зої підбігає Міша в образі «Маші», дзвонить в «швидку», але розуміє, що якщо на Зою робили замах, везти її в лікарню небезпечно. Міша привозить Зою в будинок Метревелі.
Параска розповідає Льву, Тимуру та Євгенії, що Наталя попросила вибачення у Зої. Тепер вони збираються не тільки повернути Зою в «Галицький Ювелір», а й зробити керівником компанії.
Міша пояснює Олені, що він любить Зою. Каже, що на неї робили замах, просить допомогти їй, але нічого не розповідати Васо і Роману. Олена викликає Габріелу і Гудімова. Гудімов оглядає Зою: їй потрібна термінова операція. Міша вмовляє Гудімова оперувати в будинку Метревелі. Операція проходить успішно, вагітність Зої вдається зберегти. Габріела залишається чергувати вночі, але потім Олені і Міші доведеться доглядає за Зоєю самим. Габріела хоче повідомити Павлику про Зою, але Міша її зупиняє: ніхто не повинен знати про Зою заради її ж безпеки.
Лев пише заповіт. Міша пробирається у двір будинку Галицького, нападає на Лева: вимагає, щоб той не наближався до Зої. Міша відпускає Льва і тікає. Все це фіксує камера відеоспостереження. Вранці Євгенія знаходить мертвого Льва в кабінеті. Кирило зачитує родичам заповіт Лева – все своє майно і свою частку в «Галицькому ювеліра» він залишив Наталі.
Катя повідомляє Марті, що Зоя не відповідає на дзвінки, і ніхто з її знайомих не знає, де вона. Валентина, Кеша і Катя припускають, що Зоя поїхала на зустріч до Тимура, але він теж її не бачив.

36 серія “Клан ювелірів” опис

Олена шокована – обидва її сина закохалися в одну дівчину. Павлик повідомляє Любі і Анатолію, що приходила Оксана – Мовчанів чекають в будинку Галицького. Тимуру здається дуже дивним, що Наталя кардинально змінила свою думку і вирішила з Зоєю помиритися. Наталія уражена недовірою Тимура.

Семен відновив запис з камер відеоспостереження у дворі будинку. Він упевнений, що саме візит Міші спровокував інсульт у Лева. Семен вважає, що зникнення Зої теж справа рук Михайла. Наталя каже, що співпрацювати з органами – погана ідея. Вона призначає нову нагороду за упіймання Міші в мільйон доларів, і стільки ж обіцяє тому, хто відшукає Зою.

Гудімов пропонує Зої зробити аборт – удар при падінні спровокував погіршення стану нирок. Зоя відмовляється від аборту. Запитує, чи не приходили чи її родичі. Гудімов бреше, що заборонив відвідування. Зоя просить Габріелу передати Павлику, Любі і Анатолію, що вона їх дуже любить і що у неї все добре. Габріела не зізнається Павликові, що знає, де Зоя.

Олена пише «Іраклію» лист про те, що прийняла рішення закінчити війну між сім’ями Кравця і Метревелі. Георгій в люті. Дмитро і Коваленко вирішують встановити спостереження за будинком Метревелі і Марисею, погоджуються співпрацювати з охороною Кравця. Оксана пропонує Марисі разом знайти Мішу і Зою, а гроші за винагороду поділити навпіл …

37 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро в мегафон вимагає видати Мішу правоохоронним органам. Будинок Метревелі оточений бійцями групи захоплення. Васо і Роман спостерігають за діями міліції, вони впевнені, що Міші в будинку немає. Зоя не розуміє, що відбувається – вона думає, що перебуває в лікарні. Міша зізнається Зої, що він не «Маша», просить у неї вибачення і здається міліції. Дмитро на руках виносить Зою з дому, група захоплення виводить Ліду та Олену в наручниках. Васо і Роман теж заарештовані.

Наталії повідомляють, що Зоя знайшлася живою. Наталя намагається грати роль сестри, але вона в люті. Гудімов повідомляє Любі і Анатолію, що з Зоєю все гаразд, навіть дитину вдалося зберегти. Люба і Анатолій здивовані – вони не знали про вагітність. Зоя пояснює Дмитру, що її ніхто не викрадав – її лікували, до неї приходив лікар. Тимур приходить до лікарні з букетом, але не заходить до Зої, просить Любу передати квіти. Люба запитує, чому Зоя не сказала, що вагітна – Люба і Анатолій дуже раді, що у них буде онук чи внучка.

Габріела і Олена під підпискою про невиїзд. Дмитро радить найняти Міші хорошого адвоката. Георгій збирається повернутися в місто під виглядом свого брата – Іраклія. Марта виганяє Марисю з клубу. На допиті Міша не заперечує, що стріляв у Бориса і залякував Лева, але запевняє Дмитра, що Зоя в небезпеці і небезпека виходить від сім’ї Кравця. Дмитро і Коваленко розуміють, що, крім Євгенії або Наталії, Тимуру теж вигідна смерть Зої, щоб залишитися нареченим єдиної спадкоємиці мільйонера.

38 серія “Клан ювелірів” опис

Борис просить вибачення у Зої. Зоя вже знає, що вона дочка Бориса, але впевнена, що її мати – Люба. Борис не наважується розповісти Зої всю правду. Борис вибачається перед Наталею, що ні розповів їй про сестру раніше, він сподівається, що Зоя і Наталя знайдуть спільну мову і будуть любити й оберігати одне одного. Наталія повідомляє Борису, що і вона, і Зоя вагітні. Наталя пропонує Зої керувати «Галицьким ювеліром», а Валентину зробити її помічницею.

Наталя скаржиться Євгенії – їй здається, що Борис любить Зою більше, ніж її. Наталя сподівається, що Борис не сказав Зої, що Наталя не його рідна дочка і у Зої не вийде забрати частину її спадщини. Євгенія приймає рішення: потрібно не дати Борису написати новий заповіт.

Мишко впевнений, що до замаху на Зою причетна Наталя. Він просить Дмитра захистити Зою. Тимур приймає рішення пожити окремо від Наталії. Євгенія читає статті про отрути, знаходить інформацію про гемотоксини.
Наталія повідомляє Парасці та Євгенії, що Тимур вирішив відпочити і деякий час поживе в готелі. Олена отримує листа від «Іраклія». Олені шкода, що вона не зможе прийняти його запрошення і поїхати в Грузію. Габріела пропонує запросити Іраклія до них у гості.

Зою виписують з лікарні. Гудімов нагадує, як важливо продовжувати лікування, дотримуватися дієти і відпочивати. Зоя обіцяє Борису повернутися в «Галицький ювелір». Євгенія привозить Борису молоко. Зоя повертається додому – Анатолій і Люба підготували їй сюрприз, купили дитяче ліжечко.

39 серія “Клан ювелірів” опис

У кабінет директора до Зої приходить Тимур, щоб дізнатися, як вона себе почуває. Зоя холодна з ним. Тимур зізнається, що знає про її вагітність. Наталя пропонує Тимуру допомогти Зої вникнути в курс справи, освоїтися на новому місці. Зоя готова очолити компанію, але відтепер ніяких незаконних доходів.
Гудімов відмовляється виписувати Бориса до тих пір, поки не будуть виявлені причини нападу асфіксії. Георгій просить Васо називати його Іраклієм, щоб він звикав до нового імені і замовити подарунки з Грузії для його рідних. Георгій готовий повернутися до сім’ї.

Параска запитує у Гудімова, чи можна виписати Бориса. Гудімов обіцяє подумати, але насамперед – потрібно дочекатися результатів останніх аналізів. Гудімов нагадує, що потрібно шукати донора нирки для Зої. Борис просить Катю покликати до нього Марту.

Валентина запрошує Кешу на роботу в магазин «Галицького ювеліра». Павлик і Габріела сумують один за одним, але жоден з них не наважується зробити перший крок. У палату до Бориса приходить Марта. Вона запитує, де його третя дочка – дитина Марго. Борис не відповідає і просить Марту піти. Катя, Параска і Люба складають режим дня і схему харчування для Зої.

У будинку Метревелі готуються до приїзду Іраклія. Євгенія передає Борису в лікарню молоко. Борис засмучений, що Зоя до нього не приходить, Параска пояснює, що у неї дуже багато роботи. Після того, як Борис випиває молоко, йому стає погано. Наталя намагається вивідати у Приходько інформацію про контрабандне виробництво. Про нелегальне огранювання алмазів Наталія заговорює з Тимуром …

40 серія “Клан ювелірів” опис

Побачивши «Іраклія», Олена шокована. Васо пояснює Олені, що Іраклій і Георгій – близнюки. «Іраклій» першим справою хоче заїхати на могилу Георгія.
Зоя розглядає ескізи нової колекції «Галицького ювеліра», сухо хвалить Тимура за виконану роботу.

Георгій в образі «Іраклія» розташовується в кімнаті Міші. Залишившись в кімнаті один, Георгій обіцяє помститися Борису і витягнути Мішу з в’язниці. «Іраклій» дарує всім подарунки, «привезені з Грузії», пізніше вирішує прогулятися по Львову і поспілкуватися з людьми, які знали Георгія. Васо збирається організувати «Іраклію» інтерв’ю для міської газети.

Борис вмовляє Гудімова виписати його з лікарні. Гудімов погоджується, але ставить умови: приймати необхідні ліки, уникати стресів і поменше виходити в людні місця. У лікарню до Бориса приходить «Іраклій», дарує пляшку цілющої грузинської води з джерела. Гудімов його випроваджує – Борису протипоказані стреси. Борис викидає подаровану воду. Гудімов попереджає Георгія, що якщо знову почнуться замахи – він видасть його. «Іраклій» бачиться з Габріелою.

На наступний день інтерв’ю з «Іраклієм» з’являється в пресі і на телебаченні. Бориса виписують з лікарні. У будинку Галицького готуються до його повернення. Євгенія підсипає в молоко отруту. Борис відмовляється пити молоко і таблетки, їде в «Галицький ювелір» …

41 серія “Клан ювелірів” опис

Бориса привозять у лікарню, він приходить до тями. Гудімов призначає аналізи, щоб визначити причину нездужання і розпитує Зою, намагаючись відновити картину минулого дня. Борис погоджується залишитися в лікарні.

Габріела важко переживає розставання з Павликом. «Іраклій» переконує Габріелу, що Павлик не вартий її. Зоя приїжджає в будинок Галицького, повідомляє всім, що Борису стало погано, він у лікарні. Євгенія боїться, що Гудімов зможе виявити отруту, яку вона підсипала Борису. Євгенія хоче позбутися кулона з гемотоксином, але бере себе в руки і вирішує слідувати наміченим раніше плану.

Дмитро доглядає за Зоєю, кличе її на вечерю. Тимур ревнує Зою. Наталя, помічаючи переживання Тимура, переконує його, що Дмитро і Зоя будуть прекрасною парою, а у Зоїного малюка з’явиться батько. Тимур не витримує і влаштовує Зої сцену ревнощів – йому не байдуже, хто буде ростити його дитину. Зоя проганяє Тимура.

Міша визнає свою провину у замаху на Бориса. «Іраклій» пропонує Васо нову лінію захисту.
Гудімов із лаборантами ретельно оглядають будинок Галицького, намагаючись виявити речовини, що вплинули на стан Бориса. Євгенія не перешкоджає пошукам. Зоя хоче зробити подарунок для Бориса і починає роботу над ескізом ювелірного виробу «Нове життя». Гудімов, підозрюючи навмисне отруєння, просить Семена чергувати біля палати Кравця. Георгій запевняє Гудімова, що не причетний до замаху на Бориса.

 42 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро організовує побачення Зої з Мішею. Міша попереджає Зою, що замовник замаху на неї все ще на волі. Зоя обіцяє бути обережною і берегти себе.

Після випитого молока Борису знову стає погано. Гудімов повідомляє Семену про гемотоксини і виписує Бориса додому. Семен обіцяє принести на аналіз молоко і уважно стежити за тим, хто і як готує їжу для Бориса. Борис зізнається Парасці, що у нього почалися провали в пам’яті.

Борис пропонує Зої взяти його прізвище, Зоя відмовляється. Борис викликає до себе Кирила і пише новий заповіт, в якому все майно ділиться навпіл між Наталею і Зоєю. Про заповіт дізнається Євгенія.

Зоя впевнена, що Мишко невинний у замаху на неї. Вона збирається виступити на суді в його захист. Наталія бачиться з Артуром, просить його виїхати з міста, дає йому гроші.

Гудімов знову дзвонить Георгію і вимагає, щоб той не намагався шкодити Борису. Георгій дає Васо і Роману завдання дізнатися, хто насправді труїть Бориса, щоб зняти підозри з себе. Роман і Васо стежать за будинком Галицького, їх помічає Семен. Семен ділиться підозрами з Дмитром і Коваленко. Дмитро робить офіційний запит в МВС Грузії про Іраклія Метревелі. Катя запрошує Дмитра в клуб і зізнається йому в своїх почуттях.

43 серія “Клан ювелірів” опис

Васо повідомляє Георгію, що гемотоксін замовляє хтось з дому Кравця. Наталія зізнається Тимуру – вона вже давно знає, що Зоя вагітна від нього. Оксана фліртує з Борисом, нешанобливо відгукується про Євгена. Борис різко осаджує Оксану.

Васо обіцяє Георгію простежити, щоб Міша потрапив на ту ж зону, що й Олег. Георгій обіцяє щедро віддячити Олега, за послугу. Міші дають п’ять років колонії загального режиму.
Молочник розповідає Розі про знайомого травника, який може допомогти Борису. На зборах в «Галицькому ювелірі» Зоя нагадує, що вирішила назавжди покінчити з тіньовим бізнесом і нелегальними поставками.

Борис вибачається перед Євгенією, запрошує її, Тимура і Наталю в театр. Наталя, Тимур, Борис і Євгенія стикаються в кафе з Оленою і «Іраклієм». Георгій бачить на Наталії та Євгенії прикраси, які дарував Олені. Олена зізнається, що ці прикраси у неї вкрав Мишко.

Параска і Євгенія намагаються умовити Бориса поїхати до травника. Борис не хоче залишати вагітних доньок. Гудімов погоджується поговорити з Борисом – йому подобається ідея відправити Бориса до травника і заодно заховати його подалі від Георгія …

44 серія “Клан ювелірів” опис

Минув час. Богуцька повідомляє Зої, що вагітність протікає без патологій, плід розвивається нормально. Дмитро замовляє унікальне кільце в «Галицькому ювелірі». Кільце доручають робити Тимуру. «Ювелірний дім Метревелі» вийшов в плюс і більше не працює собі в збиток. Олена сподівається, що «Іраклій» вестиме бізнес чесно. Георгій знаходить новий канал поставок – тепер камені будуть привозити з Анголи.

Тимур і Наталя вибирають ім’я для майбутньої дочки – вони назвуть її Ніна, як звали бабусю Тимура. Дмитро робить Зої пропозицію. Тимур вривається в будинок Мовчанів, влаштовує сцену ревнощів і зауважує, що кільце, яке дарує Зої Дмитро, зробив він. Дмитро вимагає вибачень. Забіяк чоловіків розбороняють Павлик і Анатолій. Наталія вибачається перед Зоєю за поведінку Тимура і радить прийняти пропозицію Дмитра. Зоя прийняла рішення – вона не вийде за людину, яку не любить. Катя дізнається, що Дмитро закоханий у Зою.

Зоя відмовляє Дмитру, той вирішує виїхати з міста. Дмитро повертає кільце в магазин. Катя просить Дмитра не їхати, вона любить його. Тимур дізнається, що Зоя відмовила Дмитру.
Міша знайомиться з «Іраклієм». Міша зізнається, що більше не впевнений, чи хоче він мстити за смерть батька. Олег передає Міші лист від Зої.

Артур підозрює, що Наталя вагітна від нього. Наталя готова заплатити будь-які гроші, але Артуру цього мало.

45 серія “Клан ювелірів” опис

Наталія приїжджає в Карпати до Бориса та Євгенії – вона пішла від Тимура. Наталія зізнається, що Тимур батько і Зоїної дитини. Борис хоче поїхати до Львова, щоб розібратися з зятем. Євгенія і Наталія умовляють його залишитися і продовжити лікування. Тимур повідомляє Артуру, що буде розмовляти з ним після того, як Наталія зробить ДНК-тест.

Євгенія пропонує Наталії розлучитися з Тимуром. Наталя не збирається розлучатися, вона зізнається Євгенії, що батько її дитини не Тимур. Наталія благає Євгенію допомогти їй.
У майстерні Зої стає погано. Тимур привозить Зою до Богуцької, у неї загострення пієлонефриту. Зоя залишається в лікарні. Олена розповідає «Іраклію» про Тимура. «Іраклій» радіє, що скоро стане двоюрідним дідусем.

Євгенія повертається до Львова. Вона забирає з сейфа в кабінеті шкатулку з колекцією дорогоцінних каменів. Євгенія повідомляє Тимуру, що Наталя збирається народжувати в Карпатах.
Васо вдалося налагодити нову схему поставки алмазів з Анголи. Роман обіцяє «Іраклію» не розповідати про нелегальні алмази Олені. «Іраклій» пропонує Тимуру повернутися в «Ювелірний дім Метревелі».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Natalia

  А коли продовження???

  Відповіcти
 2. Анастасія

  Коли буде опис наступних серій???!!!

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   вже є

   Відповіcти
 3. Інна

  Коли буде опис серій на наступний тиждень?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   зараз оновлюємо інформацію

   Відповіcти
   1. катя

    давайте опис наступних серій…інтересно..чи.буде обмін..дітей..якщо так..то неінтересно..бо похожа історія..з “дворняжкою лялю”..якщо хтось дивився..це уіно…

    Відповіcти
 4. Настя

  Коли буде опис серій

  Відповіcти
 5. Катя Невмержицька

  Коли буде опис серій на наступний тиждень?

  Відповіcти
 6. Настя

  Коли буде опис наступних серій???!!!

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   оновлюємо

   Відповіcти