“Клан ювелірів” опис серій 16-30

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна

“Клан ювелірів” опис серій 1-15

“Клан ювелірів” зміст серій

16 серія “Клан ювелірів” опис

Олена вмовляє Васо перешкодити дуелі. Борис і Тимур обговорюють ювелірну справа, поки Борис практикується стріляти по мішенях. Тимур дізнається про намічену дуелі, намагається відмовити Бориса, але марно.

Зоя вирішує забути Тимура і жити далі. Зв’язується з Миколою і погоджується вийти за нього заміж.
Зоя дізнається про дуель і, обурена, йде з дому жити в майстерню.

Роман знаходить Мішу, який з Кешей і Марисею веселиться в клубі, і силою веде п’яного хлопця з собою. Міша просить Кешу знайти і витягти його. Роман привозить Мішу в якусь кімнатку і замикає там.
Роман відвідує Мішу, що не може оговтатись від похмілля, переконує його забути про дуель і бути вдячним за врятоване життя. У кімнату проникає Кеша, глушить Романа і звільняє Мишу.

За містом всі зібралися для проведення дуелі, чекають, але Міші немає. Секунданти пропонують вважати, що дуель не відбулася, Васо вибачається перед Борисом за Мишу. З’являється Миша, вимагає дати йому пістолет. Борис і Міша стають на позиції, Міша стріляє першим, ранить Бориса у вухо. Борис, замість пострілу, дає Міші ременя. Міша, плачучи, обіцяє помститися.

17 серія “Клан ювелірів” опис

У гаражі-майстерні Марта захищає Зою від нападок Наталії. Наталія їде, обіцяючи Зої це так не залишити.

Тимур доводить Борису і Семену, що він не зниклий старший син Метревелі. У нього виявляється інша група крові і відсутній шрам від апендициту. Борис просить Семена вибачитися перед Тимуром за свої підозри.

Борис дізнається, що Зоя пішла з дому Мовчанів і живе в гаражі-майстерні.
Ілля Ілліч, Суддя і Полковник МВС приходять в будинок Метревелі і повідомляють Міші і Олені, що вважають інцидент з дуеллю вичерпаним. Міша злиться, але йому пояснюють, що якщо він зробить що-небудь проти Кравця, його сім’ю і їх бізнес чекають неприємні наслідки.

Наталія домагається знесення гаража, в якому знаходиться майстерня Зої. До гаражу приїжджає бульдозер. Зоя, Віктор, Кеша, Валентина і Катя намагаються перешкодити знесенню. Наталя показує рішення суду про знесення, вимагає у міліції затримати порушників. Катя дзвонить Борису Кравцю. Борис і Тимур приїжджають до гаража, Борис намагається втихомирити Наталю. Наталя звинувачує Зою в крадіжці, Зоя обурена, називає Наталю брехухою.

18 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур відповідає Борису, що любить Наталю. Зоя, плачучи, відходить. Її наздоганяє Борис, пропонує допомогу. Зоя відмовляється. Наталія хвастає Євгенії, що Тимур любить її і скоро зробить пропозицію.
Зоя повертається додому, ридає у Люби на плечі. Втішити Зою приходить Параска. Параска вирішує поставити Наталю на місце.

Борис дізнається, що Кирило допомагав оформити рішення про знесення гаража, просить його більше не потурати Наташі.
Миколай приходить в будинок Мовчанів. Зоя оголошує Любі, що вони з Миколою збираються одружитися.
Міша хоче звільнити Романа. Олена пояснює Міші: все, що робив Роман – було для його блага, а рішення про помсту Борису братиме Тимур, коли повернеться. Олена садить Мішу під домашній арешт: він не повинен нікуди виходити з дому без її відома.

Катя зізнається Марті, що закохалася в Бориса. Марта реагує гостро: вона не дозволить Каті з ним зустрічатися. Борис хоче зізнатися всім, що Зоя його дочка і вона рівна в правах з Наталею. Анатолію і Любі це не здається гарною ідеєю.

Борис грубо відчитує Наталю і забороняє їй погано поводитися з Зоєю, інакше він відбере у неї машину і кредитку.

19 серія “Клан ювелірів” опис

Ілля відмовляється допомагати Борису у пошуках Тимура – він не хоче вплутуватися у війну Кравця і Метревелі, але обіцяє дати знати, якщо Тимур з’явиться.

Зоя приймає замовлення у вагітної дівчини на обручки. Заставши Бориса і Марту разом в ліжку, Катя тікає. Марта наздоганяє її, вони сваряться. Марта дає Каті ляпаса. Катя просить Зою переночувати у неї в майстерні. Зоя приводить Катю до себе додому. Марта приїжджає до Зої додому, Катя вже спить. Марта проводиться ніч у будинку Мовчанів. Вранці вона йде будити Катю, Зоя просить її піти – Катя проплакала всю ніч, вона не готова миритися. Марта просить Зою показати праве плече, вона підозрює, що Зоя – її дитина. Зоя відмовляється. Залишившись одна, Зоя перевіряє плече – родимої плями немає. Зоя запитує Любу, чи рідна вона їй.

Наталія радісно сповіщає Бориса і Євгенію, що Тимур зробив їй пропозицію і збирається приїхати в будинок Галицького, просити її руки.

Борис благословляє Тимура і Наталю. Наталія просить Тимура зробити їм обручки, Тимур погоджується. Тимур клянеться Борису, що любить Наталю та гроші її батька його не цікавлять.
До Зої приходить за обручками вагітна дівчина. Несподівано у неї відходять води. Каті і Зої доводиться приймати пологи.

20 серія “Клан ювелірів” опис

Зоя і Тимур цілуються. Вони чують голос Бориса і швидко відходять один від одного. Борис пропонує відсвяткувати народження малятка.

Марта переживає через Катю, просить Ядзю поворожити їй. Результати ворожіння не до вподоби Марті, вона знову намагається додзвонитися Каті.

Тимур призводить Зою в свій готельний номер. Зоя згодна дати Тимуру шанс, якщо він прямо скаже Наталі, що любить не її, а Зою. Люба хвилюється, чому Зої немає вдома. Павлик і Анатолій її заспокоюють, припускають, що вона з Миколою. У будинок Мовчанів приходить Микола – він теж шукає Зою.

Борис привозить Катю в клуб, просить помиритися з Мартою. Катя залишається вдома, але з Мартою говорити не готова.
Зоя повертається додому вранці. Її чекають рідні і Микола. Зої доводиться брехати, що у неї зламалася машина, а зателефонувати вона не могла. Микола підозрює, що Зоя була з Тимуром. Він просить її розібратися в своїх почуттях. Павлик веде Зою в будинок Галицького, де снідають Євгенія, Борис, Параска, Наталя і Тимур. Павлик вимагає, щоб Тимур сказав Зої правду. Зоя чекає, що Тимур розлучиться з Наталею, як він обіцяв. Наталя викликає охорону. Тимур мовчить, Зоя називає його зрадником.

21 серія “Клан ювелірів” опис

Після вбивства Іллі Ілліча, Георгій повертається в таємну квартиру і знімає з себе одяг бомжа. До нього заходить Гудімов: він радий, що їх з Георгієм план спрацював, і війна між Метревелі і Кравцем нарешті повинна закінчитися. Гудімову дзвонять – терміново потрібно оперувати Іллю.

Борис повертається додому вранці. Євгенія ревнує і вимагає розлучення. Борис згоден. У будинок Галицьких з Трускавця приїжджає Лев. Оксана розповідає йому про те, що Євгенія і Борис розлучаються. Лев нагадує Борису про їх контракт. Борис парирує, що Євгенія сама запропонувала розлучатися, до того ж, він не боїться Лева і буде робити по-своєму. Лев знімає рушницю зі стіни, цілиться в Бориса. Льва зупиняє Наталя.

Гудімов оперує Іллю Ілліча, Габріела асистує. Біля операційної зібралися стурбовані знайомі Іллі. Полковник МВС каже Борису, що того чекає довгий розгляд через знайдену на місці злочину записку. Борис стверджує, що його підставили, обурено йде, стикаючись в лікарняному коридорі з Дмитром. З операційної виходить Гудімов, повідомляє всім, що Ілля в реанімації і шансів мало.

У майстерню до Зої приходить Марта. Вона вибачається. Зоя показує їй плече – рідної плями немає. Марта пропонує допомогти Зої з оплатою оренди майстерні, Зоя відмовляється. Марта платить Кеші за оренду, просить зберегти це в таємниці від Зої …

22 серія “Клан ювелірів” опис

У «Галицький ювелір» приходить Коваленко, щоб записати свідчення Бориса у справі Іллі Ілліча. Борис підозрює Мішу – той міг зробити це, щоб спробувати його підставити. Борис каже, що і Георгія він не вбивав – швидше за все, є хтось, кому вигідно прибрати їх обох: Георгія і Бориса.

Міша йде з дому. Разом з Кешей вони планують влаштувати в гаражі штаб боротьби з Кравцем. Віктору Кеша бреше, що Міша – це «Леша», приїхав лагодити машини. На прохання Міші Кеша купує патрони і старий пістолет.

Міша вимагає у Васо гроші, які покладаються йому за заповітом. На прохання Олени, Васо каже, що потрібно почекати встановлений законом шестимісячний строк.

Наталя ставить Тимуру умову: весілля через два тижні. Наталя показує обручки. Борис бачить на них клеймо Зої, Наталія обурюється – тепер кільця їй не підходять. У майстерню «Галицького ювеліра» Віктор приводить Катю і Зою, показати їм нову колекцію Тимура. Наталя каже Зої про те, що вони з Тимуром визначилися з датою весілля. Зої стає погано. Наталя заявляє Зої, що та не впоралася з роботою і вимагає повернути всі гроші за кільця.

Сумна Зоя повертається в свою майстерню. Вона вибачається перед Кешей, що не може поки заплатити за оренду. Кеша проговорюється, що гроші вже дала Марта. Зоя приходить в клуб, щоб повернути Марті гроші і застає Марту і Бориса за поцілунком …

23 серія “Клан ювелірів” опис

Міша хапає старий пістолет, який йому купив Кеша і біжить до виходу з гаража. Борис дарує Зої сережки, але вона не приймає подарунок. Міша стріляє і потрапляє Борису в плече. Анатолій втрачає свідомість від вигляду крові. Катя зупиняє кровотечу до приїзду швидкої допомоги. Про поранення Бориса дізнаються Тимур і Параска. Нарешті, приїжджає машина швидкої допомоги, і Катя супроводжує пораненого Бориса в лікарню.

Коваленко опитує Анатолія та Зою. Приїжджає Параска. Вона вимагає, щоб міліція оточила місце злочину і по гарячих слідах знайшла того, хто стріляв. Коваленко зупиняє Кешу, що повернувся з магазину, але той не викликає у нього підозр. Міша їде на рейсовому автобусі.

Бориса привозять у лікарню, Гудімов відправляє його в операційну. Катя хоче асистувати, але Гудімов відмовляє їй. В операційну звуть Габріелу. Габріела не хоче асистувати на операції – вона ненавидить Бориса. Гудімов повідомляє Габріеле, що Кравець не вбивав її батька.

Коваленко допитує Віктора. Кеша бреше, що його друга – «Льоші» весь день не було в гаражі. Міліціонери не знаходять нічого підозрілого. Анатолій просить Тимура відвезти Зою додому.
Міша закопує пістолет, дзвонить Марисі і просить допомогти йому. Марися дозволяє Міші пожити в її кімнаті в клубі.

24 серія “Клан ювелірів” опис

Євгенія каже Наталі, що не пам’ятає її справжнього батька. Наталія повідомляє Тимуру, що операція Бориса пройшла успішно.

Суддя, полковник МВС, Борис, Семен, Васо, Олена, Тамара та інші впливові люди міста зібралися, щоб пом’янути Іллю Ілліча. Всі стурбовані появою «третьої сили», когось, хто хоче дестабілізувати обстановку і забрати собі весь ювелірний бізнес міста. Новим «смотрящим» вибирають суддю.

Міша і Марися обговорюють ситуацію, що склалася: Міші потрібно зникнути. Марися придумує план, як зробити, щоб Мішу не знайшли – Міша переодягається в жіночий одяг і влаштовується в клуб працювати офіціанткою.

Гудімов повідомляє присутнім біля палати родичам і колегам, що стан Бориса вкрай важкий, все вирішиться в найближчу добу. Дмитро, який представився журналістом, чує, як розчарована Тамара через те, що Борис не загинув. Дмитро запрошує Зою випити кави. У кафе вони стикаються з Наталією і Тимуром. Наталія просить Тимура не відкладати весілля через стан її батька.

Тимур переживає, що люди Бориса можуть розправитися з Мішею. Роман обіцяє знайти Мішу першим. Кеша знищує докази, його ловить Роман. Олена виявляє, що хтось вкрав її коштовності і гроші з сейфа.

25 серія “Клан ювелірів” опис

Євгенія вимагає Марту пояснить, хто вона, що вона робить в палаті Бориса і чому цілує її чоловіка. Марта обіцяє, що більше не прийде до Бориса.

Марися хоче віддати Мішу міліції за винагороду. Міша просить не видавати його і обіцяє одружитися на Марисі. У клубі Нестор ставить «Машу» всім офіціанток в приклад і обіцяє зробити її обличчям закладу.
Георгій переживає, що Тимур тягне з одруженням на Наталії. Васо пояснює, що Тимур закоханий у Зою. Георгій пропонує «прибрати» Зою, щоб та не зірвала їх плани.

Марта впевнена, що Зоя її дочка. Вона хоче проводити з нею більше часу. Ядзя пропонує зробити у Зої в майстерні велике замовлення.

Наталя не розуміє, чому Тимур хоче почекати з весіллям. Вона пропонує хоча б подати заяву, а дату весілля залишити відкритою. Тимуру дзвонить Яків, просить зустрітися. Наталя хоче поїхати з Тимуром, але той просить її повернутися додому. Яків повідомляє, що помер його син – Ігор.

Марта просить у Нестора його старовинні дорогі годинники, обіцяє полагодити їх за свій рахунок. Зоя відмовляється лагодити годинник – це не в її компетенції. Зоя приходить до лікарні, розповідає про візит Марти Каті.

26 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур пояснюється із Зоєю, говорить, що не одружиться на Наталії. Зоя не бажає вислуховувати виправдання. Тимур зізнається Зої в любові, розповідає, що у нього таємна місія і збирається назвати своє справжнє ім’я. Їх перериває Васо – він приніс в майстерню порваний ланцюжок.

Васо платить Зої за роботу і веде Тимура. Наодинці Васо нагадує про помсту за Георгія, але Тимур відмовляється одружуватися на Наталії згідно з планом. Гудімов повідомляє Парасці та Євгенії, що життя Бориса поза небезпекою. Євгенія і Параска виходять до журналістів. Параска на камеру дякує Габріелі, запитує її прізвище. Габріела каже, що вона Метревелі.

Тимур просить Наталю зробити паузу у відносинах. Наталя хоче, щоб з Лев поговорив з Тимуром. До кімнати Габріели пробирається Мишко. Він влаштовує Олені і Габріелі скандал через те, що Габріела лікувала Бориса. Міша не хоче слухати доводи Олени і тікає. Олена та Васо вмовляють Габріелу більше не допомагати Кравцю і піти з лікарні, але Габріела йде з дому.

Гудімов відсторонює Габріелу від посади лікаря Бориса, на її місце призначає Катю.Наталья просить вагітну Раїсу допомогти їй підробити тест на вагітність. Павлик приводить Габріелу в будинок Мовчанів. У ході розмови за вечерею Габріела називає своє прізвище, Анатолій виводить Павлика поговорити: він проти його відносин з донькою ворога.

27 серія “Клан ювелірів” опис

Наталія просить рідних зібратися ввечері – у неї радісні новини, вона навіть запросила на вечерю Тимура. Катя дзвонить Зої, щоб повідомити результати аналізів – Зоя вагітна. Павлик і Габріела знімають квартиру, щоб жити разом. Міша ховає гроші в кімнаті Марисі. У майстерню Зої приходить Марта – замовляє у Зої сувеніри – срібні монетки для постійних відвідувачів клубу. Зоя передає замовлення Кеші і їде до лікарні.

Наталія отримує довідку про вагітність. Роман інструктує охоронців – частина з них патрулює біля будинку, частина шукає Мішу. Васо просить Тимура ще раз все обдумати і все-таки одружитися на Наталії. Тимур відмовляється від весілля, але обіцяє помститися Борису. Катя просить Зою розповісти Тимуру про вагітність і відмовляє від аборту. Зоя дзвонить Тимуру, призначає йому зустріч в її майстерні.

Поки Борис в лікарні, Параска стежить за справами в «Галицькому ювеліра». Вона розмовляє з Приходько про інцидент з поломкою плавильної печі. Приходько повідомляє Тимуру, що Параска щось запідозрила. Тимур не поділяє занепокоєння Приходько. Нестор зізнається Ядзі, що хоче удочерити «Машу». Ядзі «Маша» здається підозрілою. У клуб приходять Роман і Васо. Міші доводиться обслуговувати їхній столик. Роман і Васо не впізнають Мішу. У клубі напивається Євгенія. У будинок Галицького на вечерю приходить Тимур. Наталія повідомляє, що вона вагітна.

28 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур залишається на вечерю. Зоя чекає Тимура в майстерні, той спізнюється. Зоя дзвонить Тимуру, але він не бере трубку. Зоя видаляє номер Тимура. Тимур обіцяє Льву одружитися на Наталії заради дитини. П’яна Євгенія каже, що Марта не єдина коханка Бориса, більше того, вона впевнена, що у нього багато позашлюбних дітей. Євгенія падає на Марту.

Гудімов оглядає Георгія – він йде на поправку. Васо пропонує Гудімову зробити так, щоб Борис не вижив. Гудімов обурено відмовляється. Марта привозить п’яну Євгенію додому. Молочник і Роза ведуть Євгенію в будинок. Молочник допомагає Розі привести Євгенію до тями. Наталія просить Молочника покинути їхній будинок, вона рада, що Тимур не бачив її в такому стані.

Марта згадує слова Євгенії, вона підозрює, що Зоя – дитина Люби від Бориса. Зоя дізнається, що Наталя вагітна. Люба каже Зої, що народжувати поза шлюбом – це ненормально. Зоя приходить до лікарні на огляд до Богуцької. Картку Зої бачить Габріела, вона розповідає Павликові, що Зоя вагітна. Зоя каже Павликові, що вирішила залишити дитину.

У майстерню Зої приїжджає Микола з букетом квітів. У клуб приходить Олег, він дізнається, що «Маша» – це Міша. Міша пропонує Олегу вбити Бориса, він заплатить йому за це сто тисяч доларів. Микола вибачається перед Софією та повідомляє Зіновію, що одружується на Зої.

29 серія “Клан ювелірів” опис

Після зриву весілля Микола хоче забути Зою, і їде зі Львова до Києва. Після весілля Наталя намагається схилити Тимура до близькості, але той відмовляється, побоюючись можливого викидня. Наталя в замішанні, не знає, як їй тепер завагітніти від Тимура.

Зоя, після РАГСу, не бажаючи повертатися додому, залишається ночувати у Марти. Під ранок, коли Зоя засинає, Марта дзвонить Мовчановим і заспокоює Любу. Лев повідомляє Тимуру, що хоче бачити його главою «Галицького ювеліра». Тимур дізнається, що «Будинок Метревелі» все ще займається нелегальним огранюванням алмазів. Лев хоче, щоб Тимур остаточно добив бізнес Метревелі.

Зіновій приходить скандалити під будинок Галицьких, нарікає на зраду Зої. Тимур і Наталя дізнаються, що Зоя відмовила Миколі, і весілля не відбулося. Борис приходить до тями і зізнається Парасці, що Зоя – його дочка. Параска каже, що завжди здогадувалася про це. Тимур намагається з’ясувати у Олени і Васо, чи пов’язаний їхній бізнес з контрабандою після смерті Георгія. Тимур заявляє, що не має наміру брати участь в цьому. Зоя знайомиться з «Машею», вони спілкуються. Марися ревнує Мішу. Олег проникає в лікарню, глушить охорону і входить в палату Бориса з пістолетом у руці …

30 серія “Клан ювелірів” опис

У РВВС Дмитро і Коваленко допитують Олега. Дмитро пропонує писати щиросерде – він з СБУ і давно копає під ювелірну мафію. Без результату він Олега не відпустить. Міліція проводить обшук у будинку Метревелі. У Дмитра є ордер, він збирається прийти з обшуком і в цехи «Ювелірного дому Метревелі».

Семен повідомляє Льву про обшук на виробництві Метревелі. Лев командує терміново закрити спец-цех в «Галицькому ювелірі»: робітників відправити у відпустку, обладнання законсервувати. Параска, Борис і Катя дякують Дмитру. Залишившись з Борисом наодинці, Дмитро розповідає про нелегальний бізнес Метревелі, про те, що їх майно під арештом і пропонує Борису розповісти про ювелірну мафію. Борис відмовляється співпрацювати – він не зрадник і готовий до перевірок в «Галицькому ювеліра».

Дмитро йде, у Бориса трапляється серцевий напад. Борису надають медичну допомогу, він приходить до тями. Борис каже Парасці, що зізнається Зої, хто її справжній батько. У клуб з обшуком приїжджає міліція. «Маші» стає погано. Зоя веде «Машу» в кімнату Марти. Міліція їде ні з чим. Тимур приїжджає в «Ювелірний дім Метревелі», дізнається, що вилучили майна на кілька мільйонів. Тимур просить Олену співпрацювати з міліцією. Васо і Тимур сваряться. Георгій каже Васо, що йому пора повертатися до сім’ї. Васо не розуміє, як це зробити – адже Георгія впізнають…

“Клан ювелірів” опис серій 31-45

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар