”Чорна троянда” опис серій 11-20

Чорна троянда

“Чорна троянда” опис серій турецького серіалу 2013 (Karagul) на нашому сайті.

“Чорна троянда” опис серій 1-10

“Чорна троянда” зміст серій

11 серія “Чорна троянда” опис

Мелек не може заспокоїться після слів брата, Озлем повідомляє про це Кендала. Кендал чує як Мелек пропонує Раджепу втекти і знову замикає її в кімнаті.
Ебру знову говорить з Кадріє про безпліддя Нарин, але Кадріє просить її забути це, каже, що Мурат жив на дві сім’ї. Для Ебру дізнатися це велике потрясіння, вона просить Фирата зустрінеться з нею.
Нарин в лікарні випадково дізнається, що Аді зробили аборт. Нарин вирішує використати це, щоб Ебру з дітьми вигнали з їхнього будинку.
Фират підтримує Ебру, вона просить допомогти у вирощуванні чорної троянди, так як не знає де взяти гроші. Фират показує їй сад фісташок на її землі, після продажу врожаю, вона зможе дістати гроші на саджанці троянд.
Баран і Айше проводять разом багато часу, адже обидва закохані. Кендал знову разом з Сібель, хоча вона його терпіти не може.
Нарин лається з Кадріє, вона не може зрозуміти чому вона допомагає Ебру і Аді.
Ада дізнавшись, що Мелек знову під замком, дає їй зателефонувати Раджепу і погоджується допомогти втекти. Мелек розуміє, що якщо не втече, то Кендал віддасть її за іншого, і навіть мати не може перешкодити цьому.
Ебру вибачається перед Нарин, але Нарин не має наміру з нею спілкуватися і сподівається, що Кендал дізнавшись про вагітність Ади вижене їх.
Ебру розповідає дочкам про намір вирощувати троянди. Якщо Майя підтримує матір, то Аде не вірить в успіх матері і не має наміру їй допомагати.
Озлем дізнається, що в Стамбулі Баран народився набагато раніше, ніж записано у свідоцтві про його народження. Вона повідомляє про це Фирату, а той зіставивши всі факти здогадується, що Баран син Ебру.
Ада з Майєю допомагають Мелек втекти.
Нарин збирається розповісти Кендалу про аборті Ади, але прихід Фирата змінює її плани. Вона змушена зізнатися Фирату, що Баран син Ебру … Фират хоче розповісти правду Ебру, хоча Нарин благає не робити цього.

12 серія “Чорна троянда” опис

Фират вже зібрався розповісти Ебру правду, але в будинку вибухнув скандал через втечу Меліке. Нарин благає брата мовчати заради неї.
Кендал вирішує знайти сестру з Раджепом і вбити обох. Озлем злиться, що правда не розкрилася і каже Кадріє, що знає про те, що Баран син Кендала. Кадріє зла на Озлем, так як вона втручається куди не слід, дає їй ляпаса.
У школі Ада наговорює на Барана, той в люті. Майя не може зрозуміти сестру, і просить нормально поставитися до Барана, так як йому важко. Баран чує цю розмову і його відносини до сестер змінюється. Айше бачить, що Баран став спокійнішим стосовно сестер, це зближує їх ще більше.
Ебру з Фиратом, щоб перешкодити Кендалу вирішують йти в поліцію. Але там їм допомогти не можуть. Кендал обшукує всіх знайомих Раджепа, а потім ще й заявляє в поліцію, що Раджеп вкрав його сестру і гроші. Ебру в шоці від такого вчинку Кендала.
Нарин розповідає братові про те, що Мурат був змушений віддати Барана їй, інакше його сім’я не дозволила б йому жити з Ебру. Але Фират все одно вважає, що сестра не мала права так чинити, і хоче щоб Ебру дізналася правду.
Мелек дзвонить Ебру, щоб повідомити, що з нею все нормально. Кендал звинувачує Ебру, в тому, що вона допомогла втекти сестрі. Ада зізнається, що це вона випустила Мелек. Кадріє і Кендал в люті дізнавшись це. Нарин вирішує скористатися можливістю і розповідає Кендалу, що Ада зробила аборт, щоб він вигнав Ебру з дітьми з їхнього будинку.
Кендал накидається на Аду, Ебру нічого не може зробити проти Кендала, але на захист Ади встав Баран. Для Кендала це зрада, він ображений на племінника, адже всі роки ростив як рідного. Кадріє розуміє, що всі проблеми через їх помилку 18 років тому, адже якби вони не відняли Барана в Ебру, зараз всі жили б спокійно.
Ебру відправляє дочок до Фирата, щоб захистити від гніву Кендала. Виявляється Фират нещодавно вийшов з в’язниці за побиття дружини, яка його зрадила, і через це його дочка не хоче його бачити. Але відношення Ебру до Фирата після цього не змінилося.
Кендал дізнавшись, що Фират хоче розкрити правду Ебру про Барана вирішує відправити племінника в Стамбул.
Баран і Айше підтримують один одного, вона розповідає як залишилася без батьків, одна з сестрою, і просить не нехтувати сестрами.
Раджепа зарештували, вони з Мелек не встигли втекти з країни. Мелек страждає, адже розуміє, що Раджепа можуть посадити. Нарин дуже переживає, адже якщо Фират все розповість, вона втратить Барана.
Фират приходить до Ебру, щоб розповісти правду про Барана, хоча Нарин говорила, що не зможе цього пережити.
Нарин пише передсмертну записку і ріже собі вени …

13 серія “Чорна троянда” опис

Фират не встиг нічого розповісти Ебру, оскільки виявили Нарин в крові. Нарин відвезли до лікарні. Її передсмертну записку знайшла Ебру, але Кендал відібрав її.
Всі переживають за Нарин, і Баран, і Кадріє, і Фират. Фират звинувачує себе в тому, що трапилося. Баран думає, що мати зробила це через присутність Ебру в їхньому будинку, і проганяє Ебру з лікарні.
Фират обіцяє сестрі нічого не говорити Ебру.
Раджеп і Мелек в поліції через звинувачення в крадіжці грошей. Раджеп відправляє Мелек до Садик-аги, а сам щоб звільнитися дзвонить Кенадлу. Раджеп каже Кендалу, що знає що це він убив Мурата, Кендал забирає свою заяву і Раджепа відпускають. Але Кендал не знайшовши Мелек виходить з себе.  kino-svit.com Раджеп і Мелек разом, але що робити далі не знають.
Ебру страждає, адже її вважають винною у трагедії з Нарин. Ада сподівається, що тепер вони точно поїдуть до Стамбулу, але Ебру не може їхати, адже грошей немає, і вона змушена чекати поки дозріють фісташки в її саду. Ебру лається з доньками через це. Ада вважає, що мати нічого не робить, і через неї вони не їдуть в Стамбул.
Нарин виписують з лікарні, Баран про неї піклується, а Кадріє вичитує за необдуманий вчинок.
Кендал жадає знайти сестру і вбити Раджеп, адже свідок вбивства брата для нього небезпечний.
Кендал дізнається де Мелек з Раджепом і насильно привозить Мелек додому, б’є, і замикає. І їде щоб поквитатися з Раджеп, Кендал б’є того, але Раджеп бере ніж і ранить Кендала.

14 серія “Чорна троянда” опис

Раджеп залишає пораненого Кендала з їде за Мелек. Він погрозами домагається, щоб Мелек випустили, але разом втекти їм так і не вдалося. Кадріє наставила на нього рушницю, а коли дізналася, що Раджеп поранив Кендала вистрілила в нього. Поліція відвезла пораненого Раджеп, а Мелек знову страждає через свою любов. І хоча Кендал дав можливість їй піти, вона вирішила залишитися в батьківському домі.
Кендал дає свідчення проти Раджепа. Потім наймає людину, яка повинна вбити Раджепа у в’язниці.
Озлем все ще намагається знайти передсмертну записку Нарин, щоб дізнатися чий син Баран.
Ада не може змиритися з життям в Халфеті, постійно грубить матері, вчителям.
Фират продовжує підтримувати Ебру, пропонує допомогти зі збором врожаю фісташок. kino-svit.com Нарин лається з братом через Ебру, вона не може зрозуміти як він може допомагати її суперниці.  Але Фират розуміє наскільки Ебру важко і не збирається залишати її одну у важкій ситуації.
Поки Ебру з Фиратом шукають людей для збору врожаю фісташок, робітники Кендала почали збір фісташки, адже він вважає цей сад своїм.
Нарин просить Кендала не заважати Ебру, вона сподівається, що після продажу фісташок вона поїде. Але Кендал не має наміру відступати, він їде в сад і ображає Ебру. Але приїжджає Фират, поліція і Кендал змушений покинути сад.
Баран бачачи, що Ада спілкується з однокласником б’є того. Ада намагається переконати Майю, що мати винна в тому, що вони не їдуть з Халфеті.
Хоча Ебру дуже важко, вона розуміє злість Кендала, адже це він посадив цей сад.
Ада лається з матір’ю, оскільки вважає, що мати не думає про них, адже їй не подобається тут жити. Ебру розчарована, адже у неї стільки проблем, але навіть з дітьми вона не може цим поділиться. Кадріє просить дивитися за дітьми, адже поведінки Ади неприйнятна в цих краях.
Нарин і Ебру знову лаються, Ебру не розуміє ненависті Нарин, адже вона не знала про неї, і тепер одна з дітьми залишилася на вулиці, без грошей, в будинку, де всі її ненавидять.
Ебру з Фиратом знаходять покупця фісташок, але Кендал не має наміру допустити цього. Людина Кендала підпалює весь урожай Ебру.

15 серія “Чорна троянда” опис

Ебру з Фиратом рятують Рузгяра і Асима з палаючого будинку. Вся сім’я дізнавшись від Кендала про пожежу біжить туди, і дуже переживають за дітей. Ебру розуміє, що це справа рук Кендала і накидається на нього. Хоча Кендал все заперечує Еміне і Кадріє розуміють, що він здатний був на це. Кендал дав вказівку спалити фісташки, але він не думав, що всередині старого будинку будуть діти.
Еміне дорікає Кендала і той б’є її, Асим хоче заступиться за матір і Кендал піднімає на хворого хлопчика руку. Для Еміне це важкий удар – адже Кендал не визнає сина, не дбає про нього і про неї, а тепер ще й вдарив їх.
Поліція знаходить докази підпалу, але проти Кендала у них нічого немає. kino-svit.com Фират повідомляє Ебру, що продавши решту фісташки вони зможуть виплатити зарплату робітникам.
Ебру сильно переживає через те що сталося, вона мало не втратила сина, і єдина надія не майбутнє у неї згоріла … Дочки намагаються підтримати матір, а Кадріє переживаючи за Кендала обіцяє Ебру відшкодувати збиток від пожежі.
Раджеп дзвонить Мелек з в’язниці, але вона не хоче з ним говорити. Раджеп просить Озлем передати Мелек, що вся правда на його телефоні … Озлем вирішує сама знайти телефон.
Еміне після сварки з Кендалом вирішує піти від нього з Асимом. Вона йде до батьків, але батько не має наміру її приймати у свій будинок. Кендал приїжджає за нею, але Еміне відмовляється повертатися до нього, хоча йти їй нікуди.
Кадріє важко переживає втечу Еміне, наказує Кендалу повернути її, але Кендал навіть соромиться визнавати Асима своїм сином, вважає, що буде краще якщо той помре. Кендал жадає швидше вбити Раджепа, помститися Ебру …
Баран дізнається про день народження Айше і вирішує підготувати для неї подарунок.
Ебру важко знаходиться в будинку поряд з Кендалом, Нарин і вона пише заяву про підпал її будинку з фісташками. Кендала заарештовують …

16 серія “Чорна троянда” опис

Кендал загрожує вбити Ебру як тільки його відпустять. Вся сім’я ненавидить Ебру і накидаються на неї з докорами, але Ебру впевнена, що вчинила правильно.
Кадріє з Бараном і Фиратом їдуть до відділку. Баран прагне помститися Ебру, але Кендал просить залишити цю справу йому. Кадріє засмучена подією, а коли Кендал зізнається їй що це він підпалив будинок – мати в жаху від жорстокості сина, вона більше не має сил приховувати його помилки.
Баран накидається на Ебру із звинуваченнями і намагається зіштовхнути її в річку, але робітники встигли йому перешкодити. Нарин продовжує налаштовувати Барана проти Ебру з дітьми.
Ебру дуже важко, все від неї відвернулися, навіть Фират вважає її зрадницею. kino-svit.com Але Ебру прагне йти до кінця, і не збирається тікати – адже це і їх будинок теж.
Сібель дізнається про небажану вагітність, хоче розповісти Кендалу, але дізнається про його арешт.
Баран через сімейні проблеми забув про день народження Айше, вона ображена.
Кендал у в’язниці, але впевнений, що скоро вийде і помститься Ебру.
Ебру більше нікому не може довіряти – продає фісташки і купує саджанці чорної троянди. Діти допомагають Ебру посадити їх.
Кендала везуть на допит до прокурора, той хоче довести справу до суду, але раптово з’являється людина, яка зізнається в підпалі. Кендала відпускають, його помічник знайшов людину, яка взяла всю провину на себе за гроші.
Ада і Майя дізнаються, що Кендал вийшов і розуміють, що їх чекають проблеми, але вони не мають наміру дати в образу один одного.
Сібель повідомляє Кендалу про вагітність, але той не має наміру визнавати, що ця дитина його. Сібель не знає що робити, адже вона повинна забезпечувати сестру.
Кендал затягує Ебру на кухню, закриває за собою двері і намагається задушити …

17 серія “Чорна троянда” опис

Кендал намагається задушити Ебру, у Рузгяра від переживань починається напад астми, але ліки на кухні … Баран вибиває двері і Ебру біжить до сина.
Нарин дорікає сина за спасіння Рузгяра, вона не вважає їх братами. А Баран не розуміє правильно він вчинив чи ні, адже в таких ситуаціях він діє за покликом серця, а потім розуміє, що мати цим невдоволена, адже вона просить тримаються далі від Ебру та її дітей.
Ебру дякує Барану за спасіння сина, але Нарин злиться, що вони спілкуються, вона намагається налаштувати його проти Ебру і сестер.
Ада чує розмову Кадріє з Кендалом і переконується, що це він підпалив фісташки. Ебру дізнавшись це від дочки дорікає Кадріє і змінює до неї своє ставлення.
Ебру прагне зробити все, щоб Кендал відповів за свій вчинок, і каже це йому в обличчя.
Фират намагається допомогти Ебру в догляді за чорними трояндами, але вона ображена на нього.
Сібель вирішує зробити аборт, але йде не в лікарню, а до повитухи. Але в неї великий термін і це небезпечно, але Сібель все одно просить допомогти їй. В останній момент вона розуміє, що не може цього зробити.
Раджеп дзвонить Меліке, щоб вона знайшла телефон, але вона не хоче його слухати.
Кадріє просить Ебру не заявляти на Кендала, як мати вона її розуміє, але все одно не може відступитися.
Сібель йде до Кендала, просить допомоги – він відправляє її до лікаря, щоб з’ясувати його це дитина чи ні.
Еміне з Асимом у батьків, але батько не має наміру терпіти її в будинку, він теж соромиться такого внука. Кадріє з Мелек їдуть, щоб повернути Еміне, але з батьківського дому вона пішла.
Баран купує Айше підвіску, щоб привітати з минулим днем ​​народження. Потім бачить, як Рузгяра штовхають на дитячому майданчику і заступається за нього, вчить його битися.
Але Ада не може повірити в щирість Барана, каже, що Кендал відповість за підпал фісташок.
Баран дізнавшись, що це Кендал підпалив фісташки, розчаровується в дядьку, він вважав його ідеалом …
Ебру йде в поліцію, але без свідків вину Кендала довести буде важко. Ебру йде до сім’ї людини, яка взяла вину на себе, їй вдається переконати його дружину Фатму відмовитися від свідчень.
Мелек повідомляють, що Раджеп покінчив життя самогубством (насправді його вбив Касим).

18 серія “Чорна троянда” опис

Ебру чекає Фатму біля поліції, але та не приходить. Ебру заманюють у сільський будинок, на неї нападають за наказом Кендала. Баран стежив за нею, і почувши крики допоміг втекти.
У Меліке істерика через смерть Раджеп, вона кричить про самогубство, але Кадріє вдається її трохи заспокоїти.
Нарин переживає, вона відчуває, що Баран поряд з Ебру і думає що втрачає сина, починає панікувати. Кадріє просить її заспокоїться, або через її нерви Баран сам здогадається.
Сібель дізнається, що чекає хлопчика, але згадавши, що Кендал обіцяв привести її в Конак хоче зробити аборт, бо розуміє, що це її зганьбить. Сібель в першу чергу не хоче, щоб Айше дізналася про її вагітність, але випадково правда розкривається. Сібель потрібні гроші на аборт …
Барану вдалося переконати Ебру не подавати заяву на Кендала.
Касим, який вбив Раджепа, виходить на свободу, і Кендал приймає його на роботу. Кендал в люті дізнавшись, що Баран знову врятував Ебру, порушив його плани. Касим в минулому був закоханий в Сибель і хоче знайти її.
Фират дізнається де Еміне з Асимом і їде з Ебру, щоб забрати їх. Але Еміне відмовляється їхати в Конак і Ебру пропонує пожити в її старому будинку.
Кендал хоче забрати Еміне насильно, і навіть Ебру не в силах перешкодити йому. Кадріє просить Кендала заспокоїтися і сама просить Еміне повернутися, оскільки у неї немає іншого виходу.
Асим страждає, йому важко, він розуміє що батько ніколи не зверне на нього уваги.
Ебру злиться, що їй не вдалося захистити Еміне і Асима, вона не може звикнути, що тут живуть не за законами, а за звичаями.
Ебру з дітьми навіть не сідає за один стіл з родиною Кендала, Кадріє. Ебру щодня доглядає за трояндами, і не сподівається на чиюсь допомогу.
Рузгяр просить Барана навчити його битися і вони починають зближуватися.
Айше засмучена через сестру, але Барану всієї правди сказати не може, каже що потрібні гроші для операції. Баран шукає гроші, і вирішує продати подарунок дядька – золотий годинник. Всі виручені гроші він передає Айше, хоча їй важко прийняти від нього таку допомогу.
Кендал дізнається від лікаря, що Сібель вагітна від нього, що буде хлопчик – він радіє, бо вважає що у нього спадкоємців немає – Асим він за сина не вважає.
Айше повідомляє сестрі, що знайшла гроші. Баран бачить Айше з сестрою, і згадує, що дядько привозив його до Сібель для отримання першого досвіду …

19 серія “Чорна троянда” опис

Баран не знає як йому бути після побаченого …
Ада бачить як Фират обіймає матір і думає, що між ними відносини (Ебру плакала через все що їй довелося пережити, а Фират її підтримав). Ада дорікає Ебру, що вона після смерті батька знайшла розраду і тому не хоче їхати з Халфеті. Вони лаються, Ебру ображена на дочку, що вона могла про неї таке подумати
Кендал знаходить Сібель в лікарні, куди вона прийшла робити аборт. Він радий що у нього буде син, і привозить її в Конак – у всієї сімї шок. На Сібель накидається з докорами спочатку Озлем, потім Кадріє. Кадріє наказує Кендалу забрати цю жінку з їхнього будинку, Кендал проти цього, але Сібель сама просить це зробити. Кендал відвозить її додому, але ставить охоронця, щоб вона не позбулася дитини.
Кендал дізнається, що Баран продав годинник (його подарунок) – для нього це зрада, ювелір віддав йому годинник і він розбив його перед Бараном. Баран йде з дому – він не знає як бути – адже розуміє, що вони з Айше не зможуть бути разом, адже Айше навіть не здогадується, хто її сестра.

Ебру не може бачити дочку, їй прикро, вона вважає що Ада повинна вибачиться, але та впевнена, що у матері коханець.
Ада намагається переконати Майю у зв’язку матері і Фиратом, хоча Майя не може в це повірити. Фират, насправді, любить Ебру, але після того, що сталося зрозумів, що вони не зможуть бути разом.
Озлем переживає, що після народження сина Кендал може забути про неї, як забув Еміне в свій час.
Озлем чує як Ада лається з матір’ю і всім розповідає, що у Фирата і Ебру відносини. Кадріє просить Ебру не ганьбити сім’ю, адже вона вдова.
Ебру боляче, адже через помилкове звинувачення, її все дістають, вона просить Фирата тримаються подалі від неї. Ебру під палючим сонцем сама доглядає за трояндами.
Баран страждає, він вирішує розлучитися з Айше, бо розуміє, що якщо Айше дізнається, хто її сестра, то буде страждати. Айше боляче, вона думає, що Баран не хоче бути з нею через її бідність.
Сібель страждає і вирішує що їй потрібно позбавиться від дитини, вона просить знайому травницю зробити їй настій.
Фират напивається через нерозділене кохання до Ебру, додому його приводить Баран.

20 серія “Чорна троянда” опис

Ебру пізно після роботи на полі повертається додому, але Нарин вимагає її тримаються подалі від брата. Ада теж впевнена, що мати проводить час з коханцем.
Майя вірить матері, розповідає, що сумує за батьком і вірить, що він живий. Ада вимагає від матері не зустрічатися з Фиратом, ставить її перед вибором або вона або Фират.
Нарин постійно обговорює Ебру, хоча Кадріэ просить залишити її в спокої.
Кендал знаходить Сібель без свідомості і везе до лікарні, дитину вдалося зберегти. Айше дізналася, від кого вагітна Сібель і зрозуміла причину поведінки Барана. Айше переживає за сестру, а Кендал хоче забрати їх обох в Кондак … Айше розуміє, що життя під одним дахом з Бараном буде тяжким.
Фират розповідає Ебру, що полюбив її, хоча і розуміє, що у них нічого не вийде. Ебру просить його залишитися його другом, так як вона все ще любить Мурата.
Кендал приводить Сібель в Кондак, а Касима посилає забрати Айше. Айше вирішує втекти від такої ганьби до тітки в Адану. Айше зустрічає Барана, тепер вона розуміє чому він її кинув, вони люблять один одного. Барану важко відпускати Айше, він готовий все кинути і поїхати з нею …
Всі в Конаку страждають через те, що Кендал привів Сібель. Озлем думає як її позбутися. Сібель страждає, адже вона зганьблена, на неї дивляться як на розлучницю …
Кендал робить жертвопринесення на честь майбутнього сина.
Майя підтримує матір, якій боляче терпіти приниження від Ади, самій працювати і бути проти всієї родини Шамверді.
Баран приводить Айше в Конак, всі думають що сестри це спланували. Нарин не вірить Айше, але Баран впевнений в ній. І Баран і Айше важко це переживають, адже не знають як бути далі.
Озлем знаходить передсмертну записку Нарин і вирішує, що з її допомогою їй вдасться помститися Кендалу.

“Чорна троянда” опис серій 21-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Денис

  А коли Ебру взнає що Барал її син?в якій серії?

  Відповіcти
  1. Аліна

   Вона взнае у 88 серії

   Відповіcти
   1. Аня

    Це, що в останній, 88 серії дізнається?

    Відповіcти
    1. yulianna автор

     88 серія не остання, так як восени стартує показ 4 сезону.

     Відповіcти
 2. Денис

  Коли зявиться Мурат і з ким буде Ебру ?

  Відповіcти
  1. Марі

   В 40-х серіях, але згодом Мурат загине. Всього серій у серіалі 88, новий сезон будуть показувати у Туреччині у вересні цього року, так що все цікаве ще попереду, тоді і дізнаємось з ким буде Троянда (звісно, хотілося б щоб з Фіратом).

   Відповіcти
 3. Денис

  а коли в нас будуть показувати 2 сезон?

  Відповіcти
  1. Марі

   Є три сезони. 1 – закінчився вчора. 3- закінчується 88 серією. Беручи до уваги факт, що спочатку 4 сезон демонструють у Туреччині, потім домовляються про купівлю прав на показ за кордоном, тоді перекладають…, то, на жаль, не скоро. )))

   Відповіcти
   1. Марі

    Отже, 2-й сезон покажуть однозначно. 3-й – під питанням. Навіть в інтернеті останні серії є лише турецькою.

    Відповіcти
 4. Марине

  С ким залишиться Барал, коли дізнаеться що Нарін не його рідна мати?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   це глядачі зможуть дізнатися восени 2015 року

   Відповіcти
  2. Марі

   Дійсно цікаво. Передчуття такі: замість матері і батька у Барала буде дві матері, які безмежно любитимуть його. Адже одна виховала і присвятила йому життя, а інша народила, думала, що втратила, та ніколи не забувала, і дізнавшись про найменшу можливість, що її син живий, вирішила шукати і боротися. Чомусь думаю, що примирення матерів буде. Проте, це лише мої здогади.

   Відповіcти
 5. Аня

  Коли буде опис 17-ї?

  Відповіcти
 6. Іванна

  А чому в серіалі написано 36 серія?

  Відповіcти
 7. Марі

  Дякуємо за описи )))

  Відповіcти
 8. vitamin

  Дуже цікавий серіал. Усією родиною дивимося. Опис серій дуже чудовий))

  Відповіcти
 9. Руслана

  Як поверниться мурат як він помер

  Відповіcти
  1. Марі

   Мурата знайшли друзі, він переніс кілька операцій. Довгий час він лише здалеку спостерігав за родиною.

   Кендала будуть судити за вбивство брата, а Барал візьме пістолет і захоче застрелити дядька. Тоді зявиться Мурат і забере на розмову сина.

   Кажуть, що від ударів Кендала у Мурата пухлина, церез це він помре. Ось така історія.

   Відповіcти
   1. Марі

    О, щойно знайшла.

    Першим Мурата побачить Рузгяр і побіжить за ним, але не знайде.

    Далі зявляється покупець, який придбає всі троянди Ебру і надалі їй в усьому допомагатиме. Той же покупець починає небезпечну гру: підпалює всі фісташки Кендала. Кендал починає отримувати погрози від невідомих.

    Далі вже показують Мурата. Це він мститься за дружину і дітей.

    Потім, як у казці, Мурат зявляється в тих місцях, де в халепи потрапляють його діти. Спочатку він проїжджає машиною попри Барана, на якого напали. Його помічник стріляє з пістолета, налякавши нападників і захистивши таким чином старшого. Баран дякує водію, не бачучи, що в салоні сидидить його батько.

    Далі Ада та Сердар (дівчинка закохалась у брата командира Огуза) потраплють в аврію. І знову на дорозі їде Мурат і побаивши Сердара в паніці, каже водію зупинити машину. Сердар просить допомоги. В машину заносять Аду, батько бачить своє чадо і втрачає дар мови, дуже хвилюється, плаче. Відвізши в лікарню і дочекавшись поки з Адою буде все гаразд, він їде.

    Мурат продовжує мстити Кендалу – внаслідок цього у Кендала обпалена спина.

    Мелек першою дізнається, що брат живий, і починає йому допомагати.
    Каже Кендалові, що знає хто вбив Мурата (це на прохання самого Мурата).

    Також одного разу Мурат заявляється вночі до будинку матері і поки всі сплять дивиться на дітей та Ебру.

    Ну а потім дізнається і Баран.

    Ось такі справи.

    Відповіcти
 10. Ляля

  Действительно, Мурат ведь погиб. Или? А насчет Фырата так и не поняла, куда он делся? Последняя серия с субтитрами была 67 или 68 и там нашли машину пустой. Что с Фыратом? По турецки не понимаю, поэтому только финал 88, когда раскрывается правда по Барана – это даже по турекци поняла – твой сын Баран!

  Відповіcти
  1. Марі

   В 68 серії він загине, командир Огуз скаже про це. Жаль.

   Відповіcти
 11. Kiti

  Напишіть ,будь ласка , описи 20-50 серій .

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   описи викладаються кожного тижня по 5 серій

   Відповіcти
 12. Аня

  Я не можу зробуміти чому ви Барала Бараном іменуєте

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Описи пишу, дивлячись серіал турецькою – а там його імя Baran Şamverdi.

   Відповіcти
  2. Аня

   А 22 і далі коли буде?

   Відповіcти
   1. yulianna автор

    22 сьогодні

    Відповіcти
 13. Rada

  А Ебру й далі вирощуватеме троянди?

  Відповіcти
  1. Марі

   Ага.

   Відповіcти