“Чорна троянда” опис серій 81-88

Чорна троянда

“Чорна троянда” опис серій турецького серіалу 2013 роки (Karagul) на нашому сайті.

“Чорна троянда” опис серій 71-80

“Чорна троянда” зміст серій 81-88

81 серія “Чорна троянда” опис
Ніж Сабрі знову опинився в спині. Не знаючи про це Касим, повертається в готель і ніс до носа зустрічається з Сабрі. На цей раз вони поквитаються. Вони схопилися на смерть. Озлем навіть, якщо і врятувалася від рук старшого брата, все ж не знає що її робити. Озлем опиняється в палаті Кендала, і вирішує його задушити. kino-svit.com З цього моменту доля Кендала в руках Озлем.  З іншого боку після того як працівники пішли з фабрики, Кадріє і жінки з особняка своїми силами намагаються налагодити роботу. Однак ніхто поки ще не в курсі того яка насправді криза у них на фабриці. Нарин яка хоче перешкодити зближенню Еліф і Огуза, переживає по-жіночому важкі дні.

82 серія “Чорна троянда” опис

План помсти Кенана Кендалу потихеньку спрацьовує. Після аварії вони вперше зустрілися. Кендал нарешті розуміє що готує для нього Кенан. Фабрика не зможе заплатити за боргами, і закривається, незважаючи на старання Кадріє. Огуз видасть Нарин і Барану все, що у нього всередині. Баран вибухає.  kino-svit.com Залишившись посеред всіх цих ситуацій Ебру скільки б не намагалася все виправити, стає ще гірше, і стріли Барана летять назад до неї. Ада і Майа теж переживають, то що відбувається між рідними – всього лише початок.

83 серія “Чорна троянда” опис

Кендал шукає спосіб, тоби врятуватися від рук Кенана. Кенан шукає нитку щоб зачепитися і знищити Кендала. Він знаходить Саїта і відкриває двері, які заведуть Кендала у в’язницю. Але Кендал не збирається здаватися. Озлем йде на прорив щоб отримати право підпису. Ебру проти цього, але Озлем не відступає. Піде до кінця. Озлем зробить вчинок, який не чекає ніхто.

84 серія “Чорна троянда” опис

Кендал рятується від рук Кенана. Рюстав допомагаючи Кендалу шукає свою вигоду. У кафе прийшли інспектори, Нарин і Ебру у великому шоці і залишаються в складній ситуації

85 серія “Чорна троянда” опис

Поки Кендал чекає момент щоб загнати в кут Кенана, жінки особняка сильно переживають про те що буде після того як Кендал дізнається про Озлем і Касима. З поверненням додому Озлем напруга накаляється. Озлем неабияк нервує через те, що Кендал врятувався. Ебру, яка поїхала слідом за Бараном в Стамбул чекає великий шок .. Ебру дізнається про те, що її перший син не помер.

86 серія “Чорна троянда” опис

Ебру починає шукати сина, який можливо живий. Але це буде не так-то просто як їй здавалося. Вона просить допомоги у Кенана. Ебру домагається того, щоб могилу дитини яку вона поховала, думаючи що це її син розкопали … У той час боротьба Кенана з Кендалом триває. Кендал думає що зміг викрасти у Кенана всі докази, але у Кенана опинився лист Мурата і він знову зловив Кендала. kino-svit.com З іншого боку Огуз і Нарин, яким ніяк не вдавалося залишитися наодинці, нарешті зможуть це зробити. Може бути доля посміхнеться їм і Кадріє дозволить їм одружитися. Кендал, дізнавшись про відносини Озлем і Касима, зводить їх у в’язниці. Озлем знову опиняється під дулом пістолета Кендала.

87 серія “Чорна троянда” опис

Знайшовши могилу сина порожньою Ебру починає пошуки. І несподіваним виявляється те, що вона знаходить документи, де Мурат з Кендалом у змові вирішують усіх обдурити, сказавши що син помер. З цієї хвилини Ебру ніщо не зупинить. Вона їде до Кендала в Газіантеп. Настає день розплати між Ебру і Кендалом. Поки Ебру шукає сина, Нарин готується до весілля з Огузом. kino-svit.com  Вечір Огуза і Нарин переривається раптовим приїздом Барана в особняк. Для Барана настав момент дізнатися всю правду. Кенан продовжує тримати в напрузі Кендала. Незважаючи на всі дії Кендала Кенан з важкими кроками але все ж йде до своєї мети. Кендал з цього моменту дуже сильно загнаний у кут

“Чорна троянда” опис серій 89-100

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. катя

  А 88 серія коли буде?

  Відповіcти
 2. Руслана

  А де 88 серiя??

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   спасибо)

   Відповіcти