“Чорна троянда” опис серій 21-30

Чорна троянда

“Чорна троянда” опис серій турецького серіалу 2013 (Karagul) на нашому сайті.

“Чорна троянда” опис серій 11-20

“Чорна троянда” зміст серій

21 серія “Чорна троянда” опис

Ебру після слів Озлем йде до Фирата, щоб дізнатися таємницю Нарин, але Фират каже, що нічого не знає.
Озлем думає, що Баран син Кендала, і намагається зрозуміти хто його справжня матір.
Айше страждає через вчинок сестри, їй навіть соромно йти до школи, вона звинувачує сестру в тому, що трапилося. Нарин просить Айше тримаються подалі від Барана. Барану важко дивитися на страждання Айше, він іде з дому до Фирата.
Ада знову бачить разом маму з Фиратом і накидається зі звинуваченнями, але Ебру показала дочці наскільки вона страждає через втрату Мурата, через їх нинішнє положення, що Ада нарешті зрозуміла, що була неправа, вони миряться.
Кендал купує для майбутнього сина колиску. kino-svit.com
Фират страждає, адже розуміє, що його любов до Ебру залишиться без відповіді.
Нарин зрозуміла, що Озлем шукає лист, але ні вона ні Кендал не змогли його знайти першими. Кендал замкнув Озлем в кімнаті через те, що вона лізе не в свої справи.
Баран просить допомоги у Ебру, адже Айше відмовляється ходити до школи, а скоро повинні складати іспити. Ада і Майя допомагають йому з англійською. Баран відносить домашнє завдання Айше, але вона рве його.
У Рузгяра знаходять воші, Ебру лікує його, а коли ними заражається Кендал Еміне, щоб помститися йому, каже що ліки закінчилися)))
Озлем дізнається, що Кендал хоче розлучитися з нею, і одружиться на Сібель, а якщо вона буде противиться, то відправить її до батьків.
Але Озлем не має наміру миритися з цим, вона підпалює колиску, куплену Кендалом, і збирається при всіх прочитати лист Нарин. Нарин відбирає у неї листа і кидає у вогонь, а Кендал виходить з себе …

22 серія “Чорна троянда” опис

Озлем через Кендала впала зі сходів, її везуть до лікарні. Всі вражені жорстокістю Кендала, Айше після цього зібралася йти з Конака, Сібель вирішує йти з нею. Але Еміне радить їм залишитися, адже вони в безвихідному становищі – а Кендал їх буде шукати. Озлем втратила дитину, Ебру переживає за неї, адже сама не може забути, як втратила первістка.

Нарин вважає, що Озлем отримала по заслугах, адже вона могла розкрили правду про Барана. Еміне і Сібель розповідають один одному історії їх життів. Кадріє страждає через жорстокість сина, а Барану радить повернуться додому, адже Айше набагато важче ніж йому.
Кендал переживає через нещасний випадок з Озлем, після якого вона втратила його дочку. У Озлем починається істерика, прокинувшись вона не може повірити, що у неї не буде дочки …

Барану і Сібель вдається вмовити Айше знову піти в школу, хоча їй дуже соромно …. kino-svit.com Кендал їде за Озлем, її допитує поліцейський, але вона мовчить.
Ебру розуміє, що все сталося через передсмертну записку Нарин, і хоче з’ясувати що він неї приховують, але всі мовчать.
Ебру бачить, що троянди захворіли і Фират відвозить її до садівника, щоб знайти ліки. Баран в школі заступається за Айше, б’ється з однокласниками. Нарин викликають в школу, після чого вона забороняє Барану спілкуватися з Айше, але Баран не має наміру її слухати, Нарин ображена. Кендал погрожує вбити Озлем, якщо вона і далі буде піднімати тему про лист Нарин. Через те що дитина Озлем був нездоровий, Кендал везе Сібель на обстеження.
Баран знову йде до дядька, вони разом з Фиратом допомагають обробляти троянди Ебру. Ебру намагається підтримати Озлем, але Озлем після події постійно мовчить.
Баран отруївся препаратами, коли обробляв троянди, йому стає погано. Він марить і називає Ебру мамою, в цей момент приходить Нарин…

23 серія “Чорна троянда” опис

Нарин дорікає Ебру, що вона використовує Барана та Фирата. Фират радить Нарин заспокоїться, адже її паніка може її видати. Барану дали ліки, йому стало краще. Озлем не може прийти в себе після втрати дитини, бере ніж і йде до Айше.
Кадріє вдалося вмовити Озлем не робити помилок і не вбивати невинну дитину. Нарин на межі, вона палає ненавистю до Ебру, починає знищувати її троянди … Фират просить її заспокоїться. Нарин з Бараном повертаються в Конак, Нарин каже Кадріє, що більше не може жити з цим гріхом і думає, що краще розповісти Барану правду … Кендал дізнавшись про це в люті, а Кадріє страждає …
Кендал обіцяє Нарин свою підтримку і турботу про Барана, але вона повинна мовчати. Кендал знову намагається зблизиться з Бараном. Озлем страждає і налаштовує Мелек проти Кендала, адже через нього Раджеп убив себе.
Сібель боїться залишатися в Конаку, але Кендал не має наміру відпускати її. Ебру не може зрозуміти причину ненависті Нарин.

Озлем вирішує помститися Кендалу і знову намагається розблокувати телефон Раджеапа.
Кендал дарує Барану пістолет, Ебру обіцяє Еміне влаштувати Асима в спеціалізовану школу. kino-svit.com Ебру намагається підтримати Сібель, адже розуміє як їй важко. Сібель переживає за сестру, яка через неї не може вчитися.

Ебру просить Айше позайматися з Асимом, щоб нагадати про її мрії стати вчителем. Еміне пишається, що її син теж буде ходити в школу.
Баран з Айше люблять одного і мають намір підтримувати один одного. Мелек знову страждає через Раджепа, вони з Озлем підтримують один одного. kino-svit.com Кадріє просить Кендала подбати про Озлем, але він не має наміру витрачати на неї свій час.

Капітан Овуз закоханий в Нарин просить її допомогти вибрати подарунок для дочки. Ада з Майєю і Рузгяром щасливі разом, вони знову довіряють і підтримують один одного.
Ебру з дітьми, Фиратом і Бараном роблять теплицю для троянд. Баран та Ада постійно сперечаються, лаються, хоча всі бачать, що вони зближуються. Озлем і Мелек їдуть щоб знайти могилу Раджепа, їх везе Касим (який і вбив його). Мелек дізнається, що Раджепа вбили і страждає. У Озлем були свої мотиви для поїздки на могилу Раджепа – вона дізналася його дату народження і розблокувала телефон. Касим, який чув розмову Раджепа зрозумів це …

Баран приходить на фірму Кендала і чує розмову про одного боржника – і сам вирішує забрати гроші … але проти трьох людей виявляється безсилий … Сібель, бачить Касима, свого колишнього коханого, який багато років переслідував її.

Вдома Озлем знаходить на телефоні відео вбивства Мурата …

24 серія “Чорна троянда” опис

Сібель починає панікувати побачивши Касима, говорить Айше, що потрібно тікати. Айше відмовляється, адже не розуміє причин паніки сестри. Сібель просить Кендала терміново приїхати, але так і не наважується нічого розповісти.
Фират рятує Барана, він шокований тим, що Кендал подарував племіннику зброю. Ебру з дітьми закінчили робити теплиці для троянд. Брат Овуза приїхав в Халфеті, він на мотоциклі випадково збиває Аду, і довозить її додому. Озлем несе телефон Раджепа в майстерню, щоб відео записали на диск, але представляється як Ебру.

Кадріє розуміє, що Нарин самотня і каже, що вона може спробувати влаштувати своє особисте життя, але Нарин приймає це як образу. Сібель просить Кендала відвезти їх в Адану, але Кендал не має наміру цього робити і замикає їх …
Озлем вирішує мстити Кендалу – залишає в його кабінеті записку “Ти вбив Мурата”, це виводить Кендала з себе. Касим бачив Озлем, але приховав все, у нього свій інтерес у цьому. Фират лається з Кендалом за його безвідповідальність, Нарин і Кадріє приголомшені, адже ця зброя могла призвести до смерті Барана.
Озлем переконує Мелек, що це Кендал вбив Раджепа, а допит Кендала тільки переконує Мелек. Озлем обіцяє, що вони скоро помстяться Кендалу. Сібель і Айше хочуть втекти, але всі двері в Конаку замкнені. Ебру готується до дня народження Рузгяра.
Овуз і Нарин зближуються, гуляють разом, він знайомить її з братом Сердаром. Вся сім’я готує подарунки для Рузгяра, святково прикрашають будинок.
Еміне готує торт, а Баран купує братові велосипед, але Нарин не може спокійно дивитися на щасливу родину. Озлем забирає диск. Майя в магазині бачить Сертара і закохується в нього з першого погляду, і Ада теж не може викинути його з голови, хоча вони не знають що думають про одного хлопця.
Айше прощається зі сплячим Бараном, вона думає, що більше його не побачить. Сібель і Айше хочуть втекти – кажуть Кендале, що їм потрібні речі зі старого будинку. Вони їдуть туди, не підозрюючи, що там живе Касим – від якого і хоче тікати Сібель. Озлем підкидає диск із записом вбивства Мурата Ебру ….

25 серія “Чорна троянда” опис

Сібель стикається з Касимом, він хоче її вбити, але розуміє, що вона вагітна від Кендала. Кендал думає, що про смерть Мурата може знати Касим і їде до нього.

Касим загрожує вбити і Сібель і Айше, але приїзд Кендала заважає йому. Кендал забирає Сібель додому, а про їх давній зв’язок з Касимом йому так і не відомо, як і Айше. Касим закохався в Сібель і переслідував їх сім’ю довгі роки, так як батьки не хотіли віддавати її заміж.

Ебру отримує диск – але на ньому запис дня народження Ади і Майї. Озлем думає, що в магазині був ще один диск на ім’я Ебру, і їй дали не той. На вулиці піднімається ураган, всі теплиці для троянд зруйновані, а Кадріє побачивши уві сні Мурата, який просить подбати про квіти – йде на поле серед ночі. kino-svit.com
Кадріє після нічної прогулянки захворіла, всі намагаються їй допомогти. Ебру з Фиратом відновлюють накриття для квіток. Озлем йде забрати диск, але магазин закритий (перед цим їй віддали диск, який вирішила записати Ада для матері), вона не може дочекатися моменту помсти. Баран зрозумів, що Айше хотіла втекти і злякався, він обіцяє шукати її навіть якщо вона буде втікати.

Касим переслідує Сібель, або вона буде виконувати його вказівки, або він уб’є її сестру. Диск із записом вбивства Мурата забирає Ада
Озлем це розуміє, і чекає моменту, щоб його забрати. Рузгяр збирає квіти для бабусі, і йде з Ебру і Майєю відвідати її. Сібель вичитує Айше, що вона довго гуляє з Бараном.

Баран накидається на Аду, адже він бачив як вона розмовляла з Сердаром, він боїться щоб вона знову їх не зганьбила. Під час цієї сварки Озлем забирає її сумку і тікає – Кендал це бачить і йде за нею … і бачить як вона дивиться відео запис вбивства Мурата …

26 серія “Чорна троянда” опис

Кадріє втомившись від постійних сварок, наказує всім розійтися по кімнатах. У Ади істерика, вона не може зрозуміти як мати могла дозволити Барану напасти на неї. Ебру засмучена, адже дочка постійно у всьому звинувачує її ..
Нарин дорікає Барану, що він втручається в життя Ебру та її дітей. Баран втомився від заборон матері, лається з нею, говорить, що вона його не підтримує. Нарин засмучена, їй все важче приховувати, що вона не справжня мати Барана.
Кендал забирає диск і насильно відвізить Озлем з дому, б’є її, намагаючись дізнатися звідки у неї диск. Озлем каже, що знайшла його в сумці Ади. Кендал привозить її додому і забороняє виходити з кімнати …
Мелек знайшла телефон Раджепа, але розблокувати його не може …
Нарин плаче на березі річки, її бачить Овуз, але вона втрачає свідомість, він приносить її додому. Баран переживає за матір вони миряться.
Ада засмучена, і вирішує втекти в Стамбул до подруги Беріл, яка тільки повернулася з Англії …
Майя розуміє, що Ада зникла, повідомляє про це матері і всі починають її пошуки. Ада випадково зустріла Сердара і попросила відвезти її в Адану. Сердар розуміє, що вона зібралася бігти і намагається відмовити її. kino-svit.com
Барану повідомляють, що бачили Аду в Адані і він їде, щоб повернути її. Фират з Ебру і Майєю їдуть за Адою.
Озлем намагається умовити Мелек повернути їй телефон, але Мелек не має наміру віддавати його поки не дізнається, що там записано. Але Озлем вдається самій його відшукати.
Касим знову дістає Сібель, каже, що вб’є Айше. У цій серії з’ясовується, що Айше – не сестра Сібель, а її дочка (а батько найімовірніше Касим).
Кадріє вирішує зробити могилу для Мурата і просить Кендала все влаштувати. Але на такі похорони відмовляються йти і Баран, і Ада і Майя.
Кендал хоче з’ясувати звідки взявся диск і дізнається, що телефон в магазин принесла Озлем. Він має намір помститися їй.
Після похорону Мурата він везе її на човні, в місце де вбив Мурата і намагається втопити …

27 серія “Чорна троянда” опис

Озлем встигає повідомити Кендалу, що у неї телефон Раджеп, і завдяки цьому залишається жива. Але Озлем змушена віддати Кендалу телефон. Мелек зрозумівши це в люті, але Озлем радить їй закрити цю тему.
Ебру і Нарин лаються на кладовищі, Нарин винить Ебру у смерті Мурата. Вдома Ада дорікає матір в тому, що вона поховала батька, а вони вірять, що він живий. Ебру важко витримати такі слова, щоб вона не зробила все одно винна.
Озлем зуміла залишити у себе диск з відео-вбивства Мурата і має намір перетворити життя Кендала в пекло.
Зуляль не припиняє спроб посватати Нарин, але коли і Фират їй відмовляє, наговорює Кадріє, що Фират і Ебру разом. Кадріє знову дорікає Ебру у близькій дружбі з Фиратом. Пізніше Ебру дзвонить продавець троянд і вимагає сплатити борг за покупку квітів.
Майя випадково зустрічається з Сердаром, вони йдуть гуляти в ліс, до річки, вона ще більше закохується в нього.
Ебру намагається помиритися з Адою, але вона не може пробачити похорону батька і вони знову лаються. kino-svit.com
Ада гуляючи по нічному місту зустрічає Сердара, він відвозить її до річки, де потонув Мурат, підтримує її.
Постійні сварки з дочкою, ненависть Нарин, вимоги виплатити гроші за троянди – все це для Ебру непосильна ноша, вона зривається на Фирата, потім вирішує сама знищити всі квіти, але Фират намагається заспокоїти її.
Озлем вирішує позбутися від суперниці, вона вирішує отруїти Сібель, і додає отруту в щербет, який приготувала Еміне.
Ебру вирішує повернути всі квіти і знайти іншу роботу … Вона приходить додому засмучена, Сібель бачачи стан Ебру намагається її втішити і пригощає щебретом …

28 серія “Чорна троянда” опис

У будинку піднімається паніка, Ебру відвозять до лікарні, лікарі повідомляють, що вона отруїлася і можливо це була спроба суїциду. Майя винить Аду у трагедії, Кадріє теж відчуває свою провину, хоча всі до кінця не вірять, що Ебру могла покінчити життя самогубством. Майя і Ада злякалися, що можуть втратити маму і в лікарні не відходять від неї. Рузгяр прокинувся серед ночі, і починав панікувати, його заспокоює Сібель і пригощає щербетом.
Прокинувшись Ебру повідомляє, що не пила отруту. Ада накидається на Барана із звинуваченнями, що це Нарин отруїла матір, а потім подає заяву Огуз і той починає розслідування.
Озлем вдома стежить за розвитком подій, і дізнавшись, що Сібель пригощала Рузгяра щербетом – розуміє, що хлопчик може бути мертвий … Але Рузгяру не сподобався запах, і він не став його пити. kino-svit.com Озлем вривається в кімнату Сібель і розбиває глечик з щербетом. Озлем намагається всіх переконати в тому, що Нарин намагалася отруїти Ебру. Нарин не витримує звинувачень Кадріє, питань Барана у неї нервовий зрив.
Ебру виписують з лікарні, Сібель відвідує її. Ебру розуміє, що це Озлем намагалася позбутися Сібель, а вона випадково постраждала. Ебру обіцяє Озлем мовчати, але вона повинна залишити Сібель в спокою.
Ада по дорозі в школу зустрічає Сердара, вони втікають на берег річки.
Ебру говорить Нарин, що не звинувачує її, але Нарін страждає, що про неї могли таке подумати, і вирішує піти з дому. Ебру просить Кадріє забути про те, що трапилося, Кадріє розуміє, що Ебру знає винного, але вирішила все приховати.
Майя з Рузгяром після школи зустрічає Сердара. Поки закохана Майя спілкується з Сердаром, Рузгяр тікає, так як йому здалося, що він бачив батька …
Кендал зрозумівши, що це Озлем намагалася отруїти Сібель наказує Касиму убити її …

29 серія “Чорна троянда” опис

Касим везе Озлем до обриву, він збирається скинути її вниз, виставивши все як самогубство. Кендал дзвонить попрощатися з Озлем, але вона каже, що у неї є копія диска, яка в разі її смерті потрапить у поліцію. Кендал залишає Озлем в живих.
Вся сімя Шамверді стурбована зникненням Рузгяра, його шукають по всьому місту, разом з поліцією.
Нарин пішла з дому, але куди йти не знає … її бачить Рузгяр, каже що батько повернувся. Нарин відводить Рузгяра додому, всі радіють, що з ним нічого не сталося
Озлем поводиться самовпевнено через те, що Кендал боїться її, вона всіма командує. Ебру розповідає Кадріє, що це Озлем отруїла щербеб, і радить показати її лікарю.
Кендал намагається зрозуміти хто довірена особа Озлем. З часом він починає думати, що це Мелек.kino-svit.com
Всі шукають Нарин, Кадріє і Баран сильно засмучені її відходом. Фирату вдається знайти її в старому батьківському домі, і привезти її до себе. Додому вона повертатися поки не може, так як ображена через звинувачення на її адресу.
Мелек вирішує піти в будинок Раджепа, щоб з’ясувати, через що його вбили, про це Касим доповідає Кендалу. Раджеп підготував будинок до приходу Мелек, купив навіть весільну сукню, їй боляче дивитися на це. Кендал приїжджає туди, Мелек ховається під ліжко, вона чує, що це він убив Раджепа. Кадріє приходить вибачитися перед Нарин, але вона втомилася від постійного страху, що правда про Барана розкриється …
Кендал підпалює будинок Раджепа, а Мелек одягає весільну сукню і залишається там …

30 серія “Чорна троянда” опис

Кендал виносить сестру з палаючого будинку, але везе її в будинок, де живе Касим. Поки він їде в аптеку Мелек, убита горем вирішує зістрибнути з обриву в море, але Кендал знову встигає врятувати її.
Нарин з Кадріє повертається в Конак. Озлем знущається з Сібель – наказує прибирати і стежить за кожним її кроком.
Ебру втомилася від ненависті Нарин, але продовжує терпіти, бо іншого виходу у неї немає. Ебру їде в Адану і шукає роботу, але її нікуди не беруть – погоджується тільки господар кафе …
Аді і Майї потрібно заплатити за іспити, але вони розуміють, що таких грошей у матері немає. Ада взагалі вирішує не продовжувати навчання. Баран зрозумівши це платить за них.
Айше і Баран страждають, він ображений на неї, що вона вирішила з ним розлучитися, а вона не може терпіти, що він її постійно уникає.
Кендал наказує Касиму привезти Сібель до нього, той ревнує і хоче вбити їх. Але зрозумівши, що Кендал попросив Сібель залишитися з Мелек трохи заспокоївся.
Кендал і Кадріє проти того, щоб Ебру працювала, так як для їх сім’ї це ганьба.
Айше не може заснути і Баран залишається біля неї, але теж засинає. Нарин побачивши Барана, який виходив вранці від Айше, влаштовує скандал, ображає Айше, оскільки вважає, що вони провели ніч разом. У Айше істерика, вона не йде в школу. Баран відчуває себе винним у трагедії, йому соромно.
Баран в школі лається з Адою, Нарин і Ебру викликають до школи. Барана директор усуває від занять, але Ебру змогла умовити скасувати покарання.
Касим везе Озлем до психотерапевта, але вона туди не йде, а робить покупки в магазинах.
Ебру запрошує Барана в кафе, де працює, вона намагається підтримати його.
Сібель і Мелек повертаються в Конак. Мелек в жахливому стані, а Озлем бачить опіки на її спині, вони з Кендалом лаються. Сібель дізнавшись про те, що трапилося, теж починає думати, що Айше переспала з Бараном, для Айше це образи, вона вирішує втекти.
Ебру намагається поговорити з Сібель і та розповідає, як Кендал приводив до неї Барана для отримання першого досвіду. Ебру шокована поведінкою Кендала, і хоче щоб всі дізналися про це.
Баран зустрічає Айше, вона просить відпустити її, але він вирішує розповісти їй правду про сестру …

“Чорна троянда” опис серій 31-40

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Віка

  А як вірно : МайЯ чи МАйя

  Відповіcти
  1. Аня

   МаЙЯ

   Відповіcти
 2. Дарина

  А що буде з Кендалом?

  Відповіcти
  1. Марі

   Будуть судити, але Мурат витягне брата.

   Відповіcти
 3. Віка

  Ким являється Огуз для Кадріє ?

  Відповіcти
  1. Іванна

   ніким просто вона добре до нього відноситься і в дитинстві допомагала йому

   Відповіcти
 4. Аня

  Коли Барал дізнається,що Ебру його мати??? В яякій серії?

  Відповіcти
  1. Л.

   у 88 серії

   Відповіcти
 5. Вікторія

  Чому я не можу знайти 25- 30 серію?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   нові описи викладаються кожного дня

   Відповіcти
 6. Л.

  Кендал вбє Озлем?

  Відповіcти
  1. Марі

   Ні.

   Відповіcти
 7. Аня

  що буде з не неродженим сином кендала?

  Відповіcти
  1. Марі

   Сібель народить, але дитя буде недоношене. Крім того малюку треба буде пересадити кістковий мозок від брата або сестри. Асим втече, тому Сібель розкаже Айше, що та її дочка в надії врятувати сина. Асима знайдуть, він погодиться пересадити брату свій кістковий мозок. Дитина житиме.

   Відповіcти
 8. Леся

  В якій серії Мурат почне мстити Кендалу? В якій серії він повернеться? Що буде з Озлем?

  Відповіcти
  1. Марі

   Озлем житиме.

   Відповіcти
 9. nata

  В які серіі уже всі побачуть цей диск і взнають що це кендал вбив мурата?

  Відповіcти
  1. Марі

   Ні в якій. Ебру і Нарін дивитимуться відео з телефона.

   Відповіcти
   1. Наталя

    А в якій серії це буде?

    Відповіcти
   2. Аня

    Як вони його дивитимуться,якщо Кендал його викинув у річку

    Відповіcти
 10. марта

  Як і від кого Ебру і Барал дізнаються що вони син і мати?

  Відповіcти
  1. Марі

   Точного перекладу 88 серії немає. Після сварки з Кендалом (він хоче її вбити) Ебру в лікарні приходить до тями, йде до Кадріє, щось запитує, впадає в істерику. Кадріє не витримує і говорить, що Барал її син.

   Відповіcти
   1. Марі

    Тільки но Кадріє це говорить, з-за стіни виходить Барал. Це кінець серії.

    Відповіcти
  2. Аліна

   Ебру знайде лікаря(акушерку, p.s: я не знаю хто вона) вона буде присмерті, і скаже Ебру, що її син живий, потім Ебру розкопає могилу сина, але труни там не буде і сина також, (В ці моменти Барал буде поруч з Ебру і підтримуватиме її)потім вони прийдуть додому і Ебру спитає в Кадріє де її син, скаже про могилу, потім спитає в Нарін, потім Кадріє скаже “твій син”… а Нарін скаже плачучи “ні”… Кадріє: “Твій син Барал”… P.S. ну от якось так)

   Відповіcти
  3. Алла

   у 88 серии Кадрие расскажет

   Відповіcти
 11. Марі

  Чи чув хлопець правду, невідомо.

  Відповіcти
 12. Вероніка

  В якій серіі повернеться Мурат?

  Відповіcти
 13. Николета

  Скільки серій у цьому серіалі.А що буде з Нарін коли Ебру і Барал дізнаються що вони мати і син?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   поки в серіалі 88 серій, продовження будуть показувати у вересні 2015 року в Туреччині, тоді глядачі зможуть дізнатися, що буде з Нарін коли Ебру і Барал дізнаються що вони мати і син

   Відповіcти
 14. Олена

  Чи буде жива Мелек???

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Кендал її врятує

   Відповіcти
   1. Марі

    У 88 серії Мелек захоче повішатися, але чи скоїть таки вона суїцид, незрозуміло.

    Відповіcти
 15. 111

  Касим – батько Айше?

  Відповіcти
  1. Марі

   Так.

   Відповіcти
  2. Віка

   Наймовірніше

   Відповіcти
 16. Віка

  Коли Ада і Майя дізнаються , що вони обидві в Сердара закохані ?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   в 40, чи 41 серії

   Відповіcти
   1. Віка

    А як це станеться ?

    Відповіcти
 17. Аня

  З ким залишиться Сердар? Нарін буде з Огузом?

  Відповіcти
  1. Марі

   Сердар буде з Адою. У 88 серії заручини Нарін і Огуза.

   Відповіcти
 18. аліна

  На вашу думку хто кращий Ада чи Майя?

  Відповіcти
  1. Віка

   Мені обидві подобаються , але Ада мені по духу і по характеру ближча

   Відповіcти
 19. Леся

  Як Мелек дізнаеться що її брат живий???

  Відповіcти
  1. Марі

   Мурат з нею зустрінеться.

   Відповіcти
 20. Ira

  Чи буде живий Фірат? Чи його таки уб’є Кендал?

  Відповіcти
  1. Аня

   Кендал накаже що б зломали тормоза. Фірат не справиться з керуваням і зірветься з обрива у воду

   Відповіcти
 21. Аня

  Що буде з Маєю? Вона когось зустріне? Що буде з Касимом?

  Відповіcти
  1. Марі

   Майя дуже сподобається новому однокласникові Емре. В 80-х серіях хлопець дуже підтримує дівчину, постійно біля неї. Так що, найочевидніше Майя буде з Емре. )

   Відповіcти
  2. Марі

   Касима, здається, посадять.

   Відповіcти
 22. Юлія

  А Мурат буде живий? Якщо так то в якій серії з’явиться??

  Відповіcти
 23. Галина

  Скажіть по 1+1 показують 60-ту серію,а тут вона описана як 28-29,то як рахувати 88 серій ? По тому що тут чи по 1+1?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Опис написаний по турецькому варіанту, в якому 88 серій (тобто на 1+1 буде показано 176 серій )

   Відповіcти
 24. DaU

  В якій серії повернеться Мурат, і я к відреагує Ебру?

  Відповіcти
 25. Настя

  Що буде з Маєю? Вона когось зустріне?

  Відповіcти
  1. Марі

   Вище є відповідь.

   Відповіcти
 26. Николета

  А хто захоче отруїти Ебру Нарин да.

  Відповіcти
  1. Марі

   Ніхто не захоче її труїти. Отрута призначалась для Сібель від Озлем.

   Відповіcти
 27. Николета

  Я вже прочитала і побачила по телевізору що Озлем хотіла отруїти Сібель.

  Відповіcти
 28. іра

  Ні.не Нарін. Озлем захоче отруїти Сібель. Підсипле їй в щербет (напій) отруту. Потім прийде Ебру. Вона буде плакати. Сібель заспокоюючи дасть їй напитися цього. Вона зайде в кімнату і їй стане зле.

  Відповіcти
 29. Оля

  а Сердар скаже Аді що він закоханий в неї.якщо так то у якій серії? і що буде як Ада і Майя дізнаються що обоє кохають Сердара.вони посвяряться чи ні?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   сердар зізнається в коханні Аді в 38 серії, а Майя віддасть лист із зізнанням в коханні Сердару, в 41 Майя дізнається, що вони з сестрою закохані в одного хлопця

   Відповіcти
 30. Леся

  Чи буде Барал та Айше разом ) В якій телевізійній серії покажуть Мурата )????

  Відповіcти
 31. Богдана

  Чому немає нових описів, тож мають викладатися вродіби кожного дня по одній серії перед ефіром?

  Відповіcти
 32. Віка

  Коли буде 31 серія ?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   зараз інформація оновлюється

   Відповіcти
 33. K:atrina-uk

  Фірат залишиться живий,чи Кендал його вб’є?

  Відповіcти