“Чорна троянда” серіал

Чорна троянда

Чорна троянда” – турецький серіал 2013 року, історія війни двох люблячих жінок!

Скільки серій “Чорна троянда” – в серіалі поки 3 сезони 88 серій (тривалістю 90 хв). Премєра 4 сезону відбудеться восени 2015 року.

“Чорна троянда” актори

Озджан Деніз (Özcan Deniz) → Мурат Шанверді (чоловік Ебру)

Едже Услу (Ece Uslu) → Ебру Сезгін Шанверді (друга дружина Мурата, але про його першу сім’ю вона нічого не знала)

Азлем Конкер (Özlem Conker) → Нарин Мерджан (перша дружина Мурата)

Мерт Язиджиоглу (Mert Yazıcıoğlu) → Баран Шанверді

Месут Акуст (Mesut Akusta) → Кендал Шанверді (старший брат Мурата)

Явуз Бінголь (Yavuz Bingöl) → Фират Мерджан Айча

Айшін Туран (Ayça Ayşin Turan) → Ада Шанверді (дочка Мурата та Ебру)

Шериф Сезер (Şerif Sezer) → Кадріє Шанверді

Ілайда Челік (İlayda Çelik) → Мая Шанверді (дочка Мурата та Ебру)

“Чорна троянда” опис

“Чорна троянда” опис серій

Події розгортаються в мальовничій турецької глибинці, ще не зруйнованій благами цивілізації. Колоритні корінні жителі розкриваються перед глядачами з різних, іноді далеко не з приємних сторін. Але сильні вікові традиції містечка здатні довго зберігати секрети. Однак, скільки мотузочці не витися, кінець все одно знайдеться. Рано чи пізно все таємне стає явним, і правда прагне вийти назовні. Головна героїня серіалу, молода мати Ербу, спробує викрити найбільшу і нахабну брехню у своєму житті. Їй вдасться це зробити. Але заплатить жінка за це дуже дорогою ціною.

Сюжет серіалу стрімко розвивається навколо, здавалося б, звичайної турецької родини. Але її звичайність тільки уявна, адже надія і опора сім’ї, її глава – батько сімейства Халфеті, вже довгий час живе в брехні, зникаючи тижнями по відрядженнях. Саме так він пояснює дружині свою довготривалу відсутність. Але жіноча інтуїція Ербу каже, що з її чоловіком відбувається щось недобре. Сімейне щастя під загрозою. Коханий чоловік Ербу Халфеті одного разу їде у справах до міста. Повернутися назад йому не судилося. Залишившись на самоті, мати трьох малолітніх дітей вирішується самостійно з’ясувати причину таємного зникнення свого коханого. З моменту пропажі чоловіка життя Ербу змінюється до невпізнання. Вона має право на скромне жіноче щастя, за яке їй ще належить поборотися. Жінка у відповіді за життя своїх дітей, але вона спробує зробити все можливе, щоб утримати чоловіка і повернути колишнє благополуччя.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Христина

    А де серії? Я щось нічого не втямила!

    Відповіcти
  2. Юра

    А коли будуть інші описи серій?

    Відповіcти