“Клан ювелірів” опис серій

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна

“Клан ювелірів” зміст серій

1 серія “Клан ювелірів” опис

1985 рік. Георгій Метревелі і Борис Кравець – найкращі друзі і майбутні ювеліри, а поки – студенти другого курсу Львівської академії мистецтв, повертаються з армії. Вони приїжджають до Грузії, в місто Кутаїсі, де живе батько Георгія і власник ювелірного дому Метревелі – Серго. Серго дарує Борису і Георгію по набору ювелірних інструментів. Він упевнений, що скоро все зміниться, для ювелірів відкриються нові перспективи і сподівається, що Борису і Георгію вдасться зберегти дружбу.
1988 рік. На кафедрі художнього металу Львівської академії мистецтв Борис і Георгій працюють над своїми дипломними роботами. Георгій розповідає Борису, що його батько – Серго, хоче, щоб по закінченню академії Георгій повернувся в Кутаїсі. Георгій запрошує Бориса з собою. Борис відповідає, що його вже запросив на роботу Лев Галицький – власник львівського ювелірного дому “Галицький ювелір”.
Кінець 1990 року, напередодні Нового року. Борис зустрічає на вулиці Анатолія Мовчана, який торгує ялинками. Дізнається, що у того є дівчина, він втратив роботу і рік провів у в’язниці за контрабанду. Борис купує ялинку в Анатолія і зустрічає Олену і Георгія з маленьким сином Тимуром. У майстерні Борис зізнається собі, що заздрить колишньому другу. Лев Галицький обговорює зі своєю дружиною Марією проблеми бізнесу та їх дочки Євгенії. Лев запрошує Бориса на вечерю, він хоче обговорити з Борисом його перспективи як ювеліра. За новорічним столом Марго зізнається Борису, що вагітна від нього, але весілля не вимагає, дитину готова ростити сама.

2 серія “Клан ювелірів” опис

Лев пропонує виплатити Борису мільйон, якщо той одружується з його вагітною дочкою. Головні умови, які висуває Лев: Борис буде ростити дитину як свою, не зраджувати Євгенії та, що найважливіше, ніяких позашлюбних дітей. Борис погоджується, з умовою зробити його співвласником Галицького Ювеліра. Лев і Борис підписують договір.

Борис вимагає, щоб Марго позбулася дитини і сам привозить її в лікарню. Борису повідомляють, що Марго не стала робити аборт. Марго покидає Львів.

Євгенія і Марго народжують дівчаток. Дочку Євгенії називають Наталею, Марго – Катею. Анатолій за дорученням Бориса краде дочку Марго. Борис запевняє Анатолія та його дружину Любу, що мама дівчинки – наркоманка і могла зробити з дитиною щось погане. Борис називає дівчинку Зоєю, просить Любу та Анатолія ростити її як свою. Він же стане її хрещеним батьком, візьме Анатолія особистим водієм і забезпечить їм будинок, поруч зі своїм.
Під час святкової вечері з нагоди хрестин Наталії в будинок Галицького приходить міліція. Бориса опитує лейтенант Дмитро Красненко – Марго впевнена, що Борис вкрав її дочку. Борис стверджує, що не знає Марго і не причетний до викрадення її дитини. У Марго немає доказів, їй доводиться виїхати. Вона клянеться Борису, що поверне свою дочку.
Минуло 8 років. Машина Зої глухне посеред дороги. На допомогу їй приходить Тимур, що повернувся до Львова. Зоя і Тимур спілкуються біля будинку Галицького. Поруч гальмує машина з тонованими стеклами без номерів. З машини в бік будинку Галицького випускається автоматна черга.

3 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур закриває Зою собою від куль. Борис готується до міжнародної виставки. Юрист Галицького Ювеліра і хрещений батько Наталії Кирило журит Бориса, що той занадто захопився мистецтвом, зривається важливе замовлення – компанія може збанкрутувати. Борис хоче зав’язати з контрабандним бізнесом. Марта представляється сестрою Марго і вимагає у полковника СБУ, щоб пошуки дитини відновилися. Георгій зізнається, що він влаштував стрілянину біля будинку Бориса. Він хоче, щоб Ілля Ілліч передавав всі замовлення йому. Ілля відмовляє – ринок поділений навпіл.
Тимур запрошує Зою відсвяткувати разом з його друзями-ювелірами їх повернення до Львова. Зоя каже, що візьме з собою жениха. Борис переживає, що Зою могли поранити. Євгенія незадоволена, що Борис багато часу проводить біля Мовчанів і опікується Зою. Борис заїжджає в новий клуб У Марти, де знайомиться з його господинею. Марта справляє на нього незабутнє враження, вони цілуються. Марта розповідає Борису, що Марго – її покійна сестра.

Тимур повертається в будинок Метревелі. Тимур і Георгій сваряться, Тимур йде. Наталія проводить час зі своїм хлопцем Артуром і повертається додому пізно. Євгенія вичитує її. Наталія натякає матері, що у Бориса є інша жінка. Георгій дізнається, що Тимур повернувся під прізвищем Чінаті. Васо пропонує використовувати це. Лев заявляє Борису, що тому пора братися за голову – Ілля Ілліч повідомив йому про невиконані в строк замовлення. Борису обіцяли вигідні кредити, він упевнений, що з усім впорається …

4 серія “Клан ювелірів” опис

Борису не віриться, що Микола, колишній однокласник Зої і Наталії, міг спробувати згвалтувати Наталю. Наталя показує ледь помітні синці на руках. Оксана підтверджує, що бачила Миколу ввечері – він посварився з Зоєю.
Георгій дає Васо завдання налякати банкірів – Ложкіна і Андрєєва, щоб ті не дали Борису кредит. З магазину Галицького Ювеліра Зою до себе викликає Борис. Зої вдається переконати Бориса, що Микола чесна людина, а згвалтування придумала Наталя.

Від обурення Зоя плаче, Борис її обіймає і заспокоює. Євгенія влаштовує Борису сцену і ображає Зою, вона підозрює Бориса в зраді. Роман і Олег залякують Андрєєва. Павлик запрошує Габріелу в кіно, та погоджується. Зоя попереджає Миколу про наклеп Наталії. В кафе-кондитерську приходить Софія, дочка бізнес-партнера Зіновія. Зіновій намагається зблизити Софію і Миколу.

Зоя і Анатолій обговорюють поломку в машині Зої – їй потрібен бензонасос, який вже не випускають. Тимур з паркану спостерігає, як Зоя лагодить машину. Приходить Наталя, між дівчатами розгорається конфлікт, що перетікає в бійку. Тимур рознімає дівчат. Роман загрожує водієві Ложкіна і займає його місце в машині. Коли Ложкін сідає в авто, Роман залякує його, Ложкін погоджується на зустріч з Георгієм.

Наталя скаржиться на Зою Євгенії, натякає, що Зоя поклала око на Бориса. Євгенія дзвонить Парасці. Зоя думає про Тимура і знаходить привід, щоб не бачитися з Миколою. Валентина, подруга Зої, здивована, їй здається, що Зоя закохалася. Приходить посильний з подарунком від Тимура, в коробці необхідний Зої бензонасос. Тимур пропонує Зої дружбу в надії на щось більше. Зої здається, що Тимур шукає короткого роману, вона холодно з ним прощається.

5 серія “Клан ювелірів” опис

Семен перевіряє документи Тимура. Каже Тимуру, що той може бути вільний, а з Миколою йому потрібно поговорити. Тимур заступається за Миколу. Борис знайомиться з Тимуром, віддає Семену наказ відпустити хлопців. Георгій загрожує Ложкіну здоров’ям його близьких, і Ложкін погоджується продати Георгію свій банк, якому Борис повинен сорок мільйонів доларів. Тимур приходить до Зої на роботу, показує ювелірні прикраси свого авторства. Зоя показує йому свої роботи. Тимур запрошує її працювати в артіль ювелірів.

Віктор – колега Зої, пояснює Тимуру, що у Бориса на Зою великі плани. Увечері Тимур запрошує Зою на прогулянку по місту, та погоджується. Валентина по дорозі додому бачить, як Миколу б’є Федя – підлеглий Семена і двоє амбалів. Валентині вдається злякати нападників.

Микола потрапляє до лікарні. Зоя і Тимур приїжджають до Миколи, їх зустрічає лікар – Гудімов. Зоя пояснює, що вона наречена Миколи. У палату до Миколи приходить слідчий Коваленко. Микола не пам’ятає осіб нападників. Він просить Зою бути обережніше з Наталею. У будинок Галицького приїжджає Параска. Вона приходить до Люби і вимагає, щоб Зоя припинила спроби відвести Бориса з сім’ї. Люба пояснює Парасці, що Борис любить Зою виключно як хресну дочку. Параска заспокоює Євгенію, але та розчарована – вона очікувала допомоги від Параски.

6 серія “Клан ювелірів” опис

Валентину, Семена та Анатолія оглядає лікар. Зоя дізнається, що куля потрапила Валентині в ногу – поранення серйозне, не виключена ампутація. Зоя звинувачує у всьому Бориса, називає його бандитом. Георгій обурюється, що в Бориса не потрапили. Васо проти вбивства. Розмову підслуховує Міша, він вирішує вбити Бориса сам. Євгенія просить Льва дати Борису грошей,
щоб зберегти бізнес. Наталя хоче, щоб управління бізнесом передали їй. Тимур приходить в лікарню до Миколи, зізнається, що закоханий у Зою. Микола та Тимур погоджуються, що Зоя сама повинна зробити вибір. Тимур хоче виїхати з міста. Валентину прооперували – з її ногою все буде в порядку. Зоя приймає рішення звільнитися з “Галицького Ювеліра” після виставки. Роза вмовляє Льва допомогти Борису. Лев готовий дати Борису грошей, якщо той звільнить Анатолія і прибере Зою подалі від Наталії та Євгенії. Семен повідомляє Борису, що замах на нього – справа рук Метревелі. Про те, що в Бориса стріляли, дізнається Марта, вона приходить до нього в «Галицький Ювелір». Бориса і Марту за поцілунком застає Лев, він заявляє, що Борис порушив договір і ніяких грошей не отримає. Наталя приходить в артіль Тимура, запрошує його в кафе. Пізніше вони приходять в павільйон, де проходить підготовка до міжнародної ювелірної виставки.

Зоя бачить Тимура і Наталію разом. Семен виходить з машини, щоб заплатити за бензин, в цей час місце водія займає Міша і загрожує Борису пістолетом. Борис вибиває з його рук зброю, на Мишу надягають наручники. Борис впізнає сина Георгія, але відпускає Мишу.

7 серія “Клан ювелірів” опис

Міша приходить до Кеші, просить зняти з нього наручники, інакше він розповість батькові, що Кеша «халтурить» ночами в майстерні. Борис приходить в будинок Метревелі і віддає Георгію пістолет Міші, повідомляючи про напад, і запевняючи, що Мишко живий. Борис пропонує закінчити війну, але Георгій у відповідь нагадує про обов’язок і банкрутство, що наближається. Міша намагається повернутися додому непомітно, але в передпокої його зустрічають Георгій і Роман.
Тимур забирає Зою з відділення міліції, відвозить додому. У машині вони цілуються. Наталя пропонує Зої більше не сваритися, каже, що Тимур зробив їй пропозицію. Зоя не вірить, тікає в сльозах. Наталія йде слідом за Зоєю, її зупиняє Оксана. Зоя повертається до Тимура, вони виїжджають разом. Додому Зоя повертається на світанку. Георгій вичитує Мішу за замах на Бориса, дає йому ляпаса. Борису в черговий раз не дають кредит, він вирішать, що настав час діяти. В аеропорту Марта зустрічає свою дочку – Катю, що прилетіла до Львова проходити практику в лікарні. Зоя приходить у палату до Валентини, розповідає про те, що закохалася в Тимура. На виході Зоя стикається з Катею.
Валентина вмовляє відпустити її на виставку. Катя і Габріела просять доктора Гудімова зробити виняток, але той непохитний. До Валентини заглядає Борис, залишає Каті свою візитку. Георгій робить ранкову пробіжку. За ним стежать Семен і Федя на машині без номерів.

8 серія “Клан ювелірів” опис

Васо з виставки намагається додзвонитися Георгію. Георгій лежить у калюжі крові за містом, збитий машиною. За наказом Васо Роман і Олег заходять до кабінету Георгія, але знаходять тільки клапоть від піджака. Георгія на трасі знаходить літній водій, який викликає «швидку» і міліцію. Габріела дзвонить Георгію, на її дзвінок відповідає капітан міліції Коваленко. На виставці Георгія вирішують не чекати. Ілля Ілліч каже вступне слово, Лев перерізає стрічку. Робота Зої «Ангел Надії» користується величезним успіхом. Георгія готують до операції. Катя просить асистувати, Гудімов відмовляє. Семен і Федя знищують машину, на якій збили Георгія. Олена, Міша і Габріела приїжджають до лікарні. Катя, як може, заспокоює їх. Міша рветься здати кров для Георгія, але Олена його зупиняє. На виставці журналісти запитують Васо, чому немає Георгія. Васо дзвонять, він їде до лікарні. Наталія спілкується з майстрами з «Артілі незалежних ювелірів», робить знаки уваги Тимуру. Здалеку за Борисом спостерігає Марта. Гудімов повідомляє Олені, Міші, Васо і Габріелі, що Георгій в реанімації, шансів у нього мало.
Олена непритомніє. Гудімов відправляє сім’ю Георгія додому. Тимур зізнається Зої в любові. Наталя запрошує Тимура на танець. Зою запрошує на танець Борис, пропонує помиритися. Зоя повідомляє, що прийняла рішення звільнитися з його компанії і виїхати. Микола заявляє Зіновію, що не збирається одружуватися на Софії. Зіновій відважує йому ляпас.

9 серія “Клан ювелірів” опис

Борис викидає мертвого щура, підходить до вікна і бачить Мишу. Борис не зачепить Мішу, але вирішує зробити подарунок у відповідь Георгію. Міша каже Кеші, що змусить Бориса тремтіти від страху. Зоя і Тимур прокидаються разом. Зоя повідомляє Любі, що ввечері Тимур прийде просити її руки. Тимуру дзвонять, йому доводиться виїхати. Зоя снідає з Ігорем, Віталієм та Яковом, розпитує їх про Тимура. Зоя разом з ювелірами з артілі відправляються на виставку. Георгій просить Тимура помститися за нього, знищити Бориса. Під час розмови Георгію стає погано. Васо обіцяє Георгію умовити Тимура прийняти потрібне рішення. Марта повідомлялося Борису, що сьогодні річниця смерті її сестри. У клубі Борис стикається з Катею. Марта і Зоя знайомляться. Георгій отримує подарунок від Бориса – милиці. Тимур і Наталя приходять на виставку разом, їх бачить Зоя. Поки у Тимура беруть інтерв’ю, до Зої підходить Микола з букетом квітів, просить Зою залишитися друзями.
Габріела переживає за батька, Катя її заспокоює. Гудімов повідомляє, що Георгія збираються терміново переводити в кардіологічний центр. З Георгієм їде Катя. На заміській трасі машині швидкої допомоги перегороджує шлях автомобіль без номерів. Катю, Романа і Васо витягують з машини двоє бандитів. Машина швидкої допомоги з Георгієм всередині вибухає. Катя дає свідчення: наказ бандитам віддавав Борис. Її слова чує Тимур.

10 серія “Клан ювелірів” опис
Анатолій, Люба, Зоя і Павлик чекають Тимура. Зоя впевнена: щось трапилося. Зоя приїжджає в майстерню, Ігор повідомляє їй, що з виставки Тимур пішов разом з Наталею. Тимур повідомляє Олені про загибель Георгія і просить нікому не говорити, що він зараз в місті. Олені стає погано, вона розповідає Міші про те, що його батька вбили. Євгенія п’є коньяк, Наталя розповідає їй про те, що у неї з’явився молодий чоловік – Тимур. Катя повертається до клубу, вона важко переживає загибель Георгія, картає себе, що не змогла перешкодити вбивству. Тимур повідомляє Васо і Роману, що готовий помститися за батька і знищити Бориса. Міша теж збирається помститися, він просить Кешу зробити йому з двостволки обріз. Борис обговорює з Семеном загибель Георгія. Обидва розуміють, що підозри впадуть на Бориса: хтось вирішив завдати подвійного удару, прибрати Георгія і підставити Бориса. На закритті виставки Тимур приймає остаточно рішення: він робить знаки уваги Наталі. Зоя намагається поговорити, але Тимур ігнорує її. Тимур з Наталією приходять в кафе-кондитерську, їх помічає Микола. Тимур заводить розмову про вакансії в «Галицькому ювелірів». Наталя обіцяє поклопотатися за нього. Борис розмовляє з Катею. Та все ще переживає смерть Георгія, Борис заспокоює її. Катя згадує, як чула від одного з бандитів, що наказ підірвати машину віддавав Борис. Микола знаходить Зою, розповідає їй про побачення Тимура і Наталії. Микола сподівається, що Зоя повернеться до нього.

11 серія “Клан ювелірів” опис
Зоя бачить Тимура і Наталію разом, вона вирішує розібратися, що відбувається. Тимур прощається з друзями і виходить з «Артілі незалежних ювелірів». У будинку Метревелі всі в жалобі, йде підготовка до похорону. Міша гостро переживає втрату батька і збирається помститися. Олена хоче поговорити з Мішею, заспокоїти його, той встигає заховати обріз, який підготував для вбивства Бориса. Тимур і Васо бачаться в готельному номері, Васо нагадує, що Тимуру можна бачитися з родиною, якщо він хоче, щоб їх план спрацював. Анатолій збирається везти Бориса на похорон Георгія. Зоя незадоволена – їй здається, що Борис експлуатує її батька. У будинок Галицького приїжджає Параска, просить Бориса з родиною переїхати в Полтаву. Євгенія не рада приїзду свекрухи. Зоя приходить в «Артіль незалежних ювелірів», Яків розповідає їй, що Тимур поїхав. Тимур бачиться з Миколою і просить його віддати Зої браслет, який вона йому подарувала. Зоя збирає свої речі в майстерні. Віктор пропонує їй залишитися, але Зоя більше не може працювати на Бориса. У Віктора є коморка за гаражем, там Зоя могла б відкрити свою майстерню. Зоя дякує і обіцяє подумати. Зоя приносить заяву про звільнення, Галина передає їй браслет, який приніс Миколай. На похоронах Георгія Міша викидає вінок, який принесли від Бориса. На відспівування приходять Борис, Євгенія, Лев і Параска. Міша накидається на Бориса з кулаками.

12 серія “Клан ювелірів” опис
Тимур обіцяє Олені помститися Борису за смерть Георгія. Він просить її нікому не говорити про те, що він у місті, навіть Міші і Габріелі. До Габріели приходить Павлик, щоб підтримати її. Разом їх бачить Міша, намагається затягнути сестру додому. Міша влаштовує Габріелі скандал і розбиває ніс Павликові. Роман розбороняє забіяк Мішу і Павлика. Міша затаскує Габріелу в її кімнату, називає повією і б’є по щоці. Олена осаджує Мішу, каже, що главою родини буде вона. Васо приносить в готельний номер дошку візуалізації. Тимур дізнається, що найбільше Борис любить Зою і Наталю – дочку і хрещеницю. Наталія кидає Артура. Той робить їй пропозицію, але Наталя має намір почати нове життя. Зоя повертається додому з коробкою особистих речей з «Галицького ювеліра». Наталя звинувачує Зою в крадіжці, зав’язується бійка. Їх рознімає Параска. Зоя приймає пропозицію Віктора – відкрити свою майстерню на другому поверсі його гаража. Наталія просить Бориса прийняти Тимура в «Галицький Ювелір». Борис погоджується, передає Тимуру запрошення на вечерю. Борис підписує заяву Зої про звільнення з компанії. Гудімов просить Катю взяти паузу у практиці – вона не може працювати, весь час думає про смерть Георгія. Валентина запрошує Катю подивитися на майстерню Зої …

13 серія “Клан ювелірів” опис
Євгенія підозрює, що у Бориса є коханка або діти на стороні. Борис виправдовується. Оксана запитує у Анатолія, чи правда, то Борис і Зоя разом? Оксана обіцяє Борису, що завжди буде на його боці. Тимур зібрав достатньо інформації про родину Бориса і починає діяти. Васо доповідає Тимуру, що у Бориса і Марти інтрижка. Катя розповідає Марті про Зою і про те, що не впевнена, чи готова бути лікарем. Коваленко приходить, щоб опитати Катю по справі про загибель Георгія. Катя не виключає можливості, що замовником був Борис, але їй здається, що його хотіли підставити. Віктор готовий почекати з питанням орендної плати, але Кеша, залишившись із Зоєю наодинці, натякає їй, що за оренду майстерні потрібно платити відразу. Кеша просить віддавати гроші йому, а Віктору він буде передавати сам. Тимур клянеться на могилі батька, що заради помсти забуде Зою. У майстерню до Зої приходить Марта. Вона зауважує, що Зоя з Катею дуже схожі. Мартаа замовляє у Зої ювелірний виріб. Валентина передає Зої лист, який залишили для неї в «Галицькому ювелірів». Зоя відкриває конверт – це прощальний лист від Тимура.

14 серія “Клан ювелірів” опис
Коваленко допитує Олену з приводу Міші. Олена й сама не знає, де її син. Роман не дає Коваленко провести обшук. У будинок Метревелі приходить Борис, Олена погоджується з ним поговорити. Борис просить її напоумити молодшого сина і обіцяє, що не вб’є Мишу. Тимур підозрює Васо, але той виправдовується, він і сам би хотів знати, хто найняв кілера для Бориса. Тимур нарікає, що сім’я Кравця підозрює Мишу. У готельний номер приходить Тамара – вона допомагала банкірам організовувати замах. Тамара з банкірами готові надавати допомогу Тимуру, якщо він виступає проти Бориса. Міша напивається до клубі і загрожує відвідувачам пістолетом. Марися намагається заспокоїти Мишу. Мішу обеззброює і відвозить додому Роман. Габріела таємно зустрічається з Павликом. Борис запрошує Тимура працювати в «Галицький Ювелір», Тимур погоджується. Семен не довіряє Тимуру. Наталія дізнається, що Зоя відкрила свій бізнес. Зоя, Катя і Валентина вішають вивіску над ювелірним салоном Зої. Марта вичитує Марисю і погрожує звільнити її. Міша прокидається будинку, прикутий до ліжка наручниками. Він зізнається Олені, що не має відношення до замаху на Бориса. Міша вирішує отримати свою частку спадщини.

15 серія “Клан ювелірів” опис
Євгенія засмучена, що Борис накричав на неї і заборонив погано говорити про Зою. Вона впевнена, що Зоя коханка Бориса. Наталя заспокоює Євгенію. Оксана приносить плаття і прикраси, які повернула Зоя. Наталія забирає собі сукню, а кольє – Євгенія. У задушевній бесіді Борис проговорюється Марті, що він батько дочки її сестри. Марта намагається дізнатися, де дівчинка, але Борис йде від теми. Ядзя ворожить Борису, їх непомітно фотографує Марися. Борис бачить плаття і кольє, які він подарував Зої на Євгенії та Наталі. У будинок Галицького приїжджає Параска, вона дізналася, що на Бориса знову робили замах, у неї є ідея, як все змінити. Євгенія скаржиться Парасці за Зою, та намагається заспокоїти її. Міша описує балончиком вітрину магазину «Галицького Ювеліра», його ловить охоронець. Федя заштовхує Мішу в магазин. Борис наказує залишити його там до ранку. Олена, Роман і Васо приїжджають до магазину забирати Мишу. Міша миє змальовану вітрину, Федя не відпускає його, поки він не зітре все. Олена просить Мішу припинити ганьбитися, вона обіцяє, що Георгій буде мститися. Катя дізнається від Зої, що Борис займається контрабандою. Зоя зауважує Тимура і Наталію, йде за ними. Наталя каже Зої, що Тимур призначений головним конструктором і головним художником «Галицького ювеліра». Зоя просить Тимура не наближатися до неї і ніколи більше не говорити з нею про кохання.

“Клан ювелірів” опис серій 16-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Ірина

    Коли буде опис наступних серій?

    Відповіcти