“Клан ювелірів” опис серій 61-70

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна

“Клан ювелірів” опис серій 46-60

“Клан ювелірів” зміст серій 61-70

61 серія “Клан ювелірів” опис

Бориса визнають загиблими під час вибуху в колонії. Всі в будинку Галицького в жалобі. Параска не вірить у смерть сина. Молочник впевнений, що заяви в міліцію про зникнення Євгенії недостатньо. Олега вважають винним у смерті Бориса і оголошують у розшук. Марта оплакує Бориса.

Васо і Роман впевнені, що Олег незабаром з’явиться, щоб забрати гроші, які йому обіцяли за вбивство Кравця. Роман ображений, що йому брехали про смерть Георгія. Габріела винить Тимура в бідах сім’ї Метревелі. Тимур розуміє, що не може жити без Зої. Георгій зганяє злість, стріляючи в портрет Бориса.

Георгій усвідомлює, що втратив найголовніше – свою сім’ю. Васо пропонує виїхати за кордон, інакше їх скоро знайдуть. За наказом Георгія Роман забирає з дому Метревелі всі спільні фотографії Олени і Георгія, вінчальну сукню Олени та браслет, який Олені подарував Георгій на честь народження Михайла. Георгій спалює всі весільні фотографії та опудало, одягнене в вінчальну сукню Олени.

Міша б’ється з сусідом по камері. Дмитро оглядає камеру, в якій сиділи Олег і Борис. Зоя прощає Любу та Анатолія і приймає рішення повернути мистецтво в роботи «Галицького ювеліра». Анатолій збирається працювати на будівництві в області. Георгій відмовляється їхати, він вирішує повернути Олену.
Гудімов просить вибачення у Каті. Наталія підкуповує Кирила і знищує заповіт Бориса, в якому Зоя вказана, як одна зі спадкоємиць.

62 серія “Клан ювелірів” опис

Параска збирається оскаржити заповіт Бориса. Кирило пояснює, що шансів немає – Борис не встиг визнати Зою своєю дочкою. Зоя заспокоює Параску – вона і не розраховувала на спадщину.

Валентина повідомляє Тимуру, що Зоя повернулася до Львова. Зоя дізнається, що через постійну роботу Люби і Анатолія Зоряна майже весь час знаходиться в будинку Галицького з Наталею. Тимур приходить в будинок Галицького, Параска розповідає йому, що за заповітом Бориса Зої нічого не дісталося. Наталія просить Тимура залишитися на вечерю, але він іде. Тимур зізнається Зої, що любить її і ніякого доносу писав. Люба розповідає Зої, що Тимур під слідством, а його справжнє прізвище – Метревелі.

Семен і Федя вирішують стежити за Тимуром, щоб той вивів їх на Георгія. Приходько повідомляє отцю Іоанну, що всі заготовки для іконостасу в опечатаних сейфах, а працювати над його замовленням нікому. Інспектор з опіки пояснює Наталі, що вона усиновить Зоряну тільки якщо Зоя не подасть протест. Зоя забирає Зоряну з дому Галицького.

Тимур пише заяву про звільнення за власним бажанням. Валентина просить Тимура зайти в кабінет до Зої. Тимур просить Зою не ненавидіти його і обіцяє допомогти їй у пошуках дочки.

Загримований Георгій спостерігає за будинком Метревелі. Семен і Анатолій за дорученням Бориса шукають, де може ховатися Георгій. У будинку Галицького Параска шукає заповіт Бориса, в якому б згадувалася Зоя. Параска знаходить контракт, складений Борисом і Левом.

63 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур прийняв остаточне рішення – він іде від Наталі. Наталія благає його почекати з розлученням. Анатолій бреше Любі і Зої, що працює на будівництві санаторію. Параска просить Зою підписати заяву до суду – вона збирається оскаржити заповіт. Анатолій дізнається, що за заповітом Бориса все успадкувала Наталя.

Валентина повідомляє Тимуру, що Зоя підписала його заяву про звільнення. Наталія дізнається від інспектора з опіки, що розлучення зменшить шанси на удочеріння Зоряни. Черговий міліціонер з області повідомляє Коваленко, що Євгенія була у них у відділенні, але її відпустили. Євгенія б’ється з волоцюгою за пляшку недопитого алкоголю. Борис і Семен впевнені, що Бориса труїв Тимур, вони вирішують організувати за ним стеження.

Наталя з Ніною приходить в гості до Олени. Наталія просить Олену відвідувати її в будинку Галицького. Наталя намагається потоваришувати з Габріелою. Отець Іван повідомляє Зої, що Дмитро допоміг повернути всі заготовки і матеріали для іконостасу храму. Зоя обіцяє, що цього разу не підведе отця Іоанна, якщо він віддасть замовлення «Галицькому ювелірові». Побачивши Віктора, який звільняється, отець Іоанн передумує.

Віктор приєднується до табору Бориса. Яків і Віталій дзвонять Тимуру – вони повернулися до Львова і отримали замовлення по відновленню іконостасу. Яків запрошує Тимура працювати з ними. Георгій просить Васо з’ясувати, скільки людей чергують біля будинку Метревелі і коли вони змінюються. Віктор просить взяти його на роботу в «Артіль незалежних ювелірів». Тимур пропонує присвятити роботу над іконостасом пам’яті Ігоря – покійного сина Якова.

64 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро не вірить, що Георгій викрав Ядзю, щоб та йому поворожила. Зоя дізнається, що роботу над іконостасом доручили «Артілі незалежних ювелірів». Георгій повідомляє Васо і Роману, що прийняв рішення виїхати з країни.

Зоя приходить в майстерню артілі, вітає майстрів з великим замовленням. Валентина хоче помирити Зою з Тимуром, але Кеша її відмовляє. Тимур показує Зої звіт детективного агентства, розповідає, що Богуцька хотіла продати рідкісний рожевий діамант. Детектив вважає, що якщо знайдеться камінь, то можна буде вийти на замовника викрадення. Зоя і Тимур вирішують самі опитати ювелірів, чи не приносила Богуцька діамант на оцінку. Раїса бачить Тимура і Зою разом. Зоя показує звіт детектива Дмитру і розповідає про версії Тимура. Раїса повідомляє Наталі, що Тимур був із Зоєю.

Наталія просить інспектора з опіки швидше подавати їх справу до суду. Дмитро, Зоя і Тимур опитують ювелірів, чи не приходила до них Богуцька. Молочник вирушає на пошуки Євгенії. Параска просить Наталю віддати половину спадщини Зої. Параска реєструє заяву в суд і випадково чує, як інспектор з опіки реєструє заяву Наталії. Офіціант радить молочнику шукати Євгенію на автовокзалі. Молочника обкрадає циганка.

Параска вмовляє Наталю зізнатися Зої, що та хоче удочерити Зоряну. Наталя готова віддати за Зоряну половину спадщини. Зоя відмовляється від пропозиції Наталії і теж подає до суду на удочеріння Зоряни. Наталія оголошує Зої війну і звільняє її з посади директора.

65 серія “Клан ювелірів” опис

Валентина і Кеша не хочуть працювати під керівництвом деспотичного Приходько і звільняються. Анатолій повідомляє Борису, що Наталя звільнила Зою з «Галицького ювеліра». Борис не розуміє, чому не було зачитано його заповіт, в якому все майно ділилося між Зоєю та Наталією навпіл. Параска програє справу про спадщину в суді.

Васо підготував все для від’їзду Георгія в Грузію. Георгій збирається забрати Олену з собою. Семен стежить за Георгієм. Зоя повертається до роботи у своїй майстерні. До Зої приєднуються Кеша і Валентина. Ядзя знаходить в кишені купюру, якою з нею розплатився Георгій за ворожіння і передає її Коваленко на експертизу.

Зоя боїться, що її проблеми з нирками могли передатися її рідній дочці. Тимур зауважує, що за ним стежать. Бродяжка пропонує молочнику купити у неї прикраси – молочник впізнає сережки Євгенії. Бродяжка розповідає молочнику, що бачила Євгенію на автовокзалі. Васо і Роман роблять для Олени підроблений закордонний паспорт.

Наталія сумує за Зоряною і розраховує, що скоро її рідна дочка буде поруч з нею. Дмитро підозрює Тимура в крадіжці сина Зої. Борис домовляється з підривником, щоб той допоміг підірвати будинок, в якому знаходиться Георгій.

На купюрі, яку віддала на експертизу Ядзя, знаходять відбитки пальців Георгія. Полковник МВС дізнається, що у справу Метревелі зрушили з мертвої точки. Полковник МВС нагадує Дмитру, що якщо Георгій чинитиме опір – стріляти на поразку. Наталія зближується з Оленою, запрошує її в кафе.

66 серія “Клан ювелірів” опис

Побачивши Олену, Борис віддає наказ не підривати будинок. Олена просить Георгія здатися. Будинок Георгія оточений, на місці група захоплення, Коваленко, Дмитро і полковник МВС. Дмитро пропонує Георгію здатися, інакше, при спробі сховатися, до нього будуть стріляти на поразку. Полковник МВС радить відкрити вогонь по вікнах. Георгій бере Олену в заручниці. На місце події приїжджають журналісти.

Оперативники дзвонять Васо, на дзвінок відповідає Георгій. Георгій вимагає, щоб йому з дружиною і подільниками дали піти. Полковник МВС вважає, що будинок необхідно брати штурмом. На місце події приїжджає Габріела з Павликом. Георгій відмовляється розмовляти з Габріелою. Габріела благає не вбивати її батька. Зоя бачить у сюжеті по телевізору Павлика і виїжджає до будинку, де ховається Георгій.

Полковник МВС таємно розмовляє з суддею. На світанку до будинку Георгія приїжджає Тимур. Васо пропонує Георгію здатися. Георгій готовий відпустити Васо, якщо той хоче піти. Тимур намагається вести переговори з Георгієм. Тимур заходить в будинок, передає воду Олені і телефон. Георгій тримає Тимура на прицілі, Олена підбиває руку Георгія – лунає постріл. Зоя біжить в будинок Георгія. Васо і Роман пов’язують Зою і Тимура.

67 серія “Клан ювелірів” опис

Георгій обіцяє Дмитру відпустити заручників, якщо Дмитро зніме оточення, і в Георгія і його спільників не будуть цілитися. Дмитро наказує зняти оточення. Георгій випускає з дому Олену, Зою і Тимура.

Георгій, Роман і Васо виходять з дому з піднятими руками. Георгій дає команду лягти на землю. Борис подає знак підривнику – будинок вибухає. Георгій з подільниками приховуються. Зоя розповідає Дмитру, що Анатолію вдалося переконати Георгія відпустити заручників. Дмитро збирається затримати Тимура за підозрою в пособництві Георгію. Олена та Зоя готові дати свідчення про невинність Тимура. Георгій повідомляє Роману і Васо, що Борис живий. Борис і Георгій готуються до війни один з одним.

Тимур, Павлик, Наталія і Габріела залишаються в будинку Метревелі з Оленою. Параска розповідає Зої, що Ніна захворіла. Як тільки Зоя бере на руки заплакану Ніну, дівчинка відразу заспокоюється. Молочник розклеює орієнтування на Євгенію. Перехожий помічає Євгенію, але поки молочник їде на місце – Євгенія йде. Катя оглядає Ніну, рекомендує звернутися до лікарні. Зоя везе Ніну в лікарню. Оксана розповідає про все це Наталі й Тимуру. У лікарні Тимур і Наталя дізнаються, що у Ніни алергія. Тимур вирішує залишитися в будинку Галицького поки Ніна не видужає.

68 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур і Зоя цілуються. Зоя прощає Тимура. Тимур обіцяє завтра ж подати на розлучення з Наталею. Зоя вмовляє Тимура почекати з розлученням, щоб не травмувати Наталю.

Параска в РВВС продовжує голодування. Кирило приносить Коваленко новий заповіт Бориса. Кирило бреше, що знайшов його випадково, просить віддати заповіт Парасці. Коваленко приносить Парасці «віднайдений» заповіт. Зоя збирається на суд у справі опіки над Зоряною. Параска повідомляє Зої, що знайшовся правильний заповіт Бориса і Зоя тепер керівник і співвласник «Галицького ювеліра». На суді Наталія дізнається про новий заповіті Бориса. Інспектор з опіки запевняє Наталю, що шанс отримати Зоряну у неї є.

Приходько йде з «Галицького ювеліра». Зоя знову стає директором компанії. Олена переживає, що Георгій міг загинути при вибусі. Габріела зізнається, що не зможе пробачити батька. Георгій, Роман і Васо розбивають табір у лісі.

Зоя пропонує Тимуру повернутися в «Галицький ювелір» в якості провідного спеціаліста. Євгенія просить милостиню біля церкви, молочник подає Євгенії, не впізнавши її. Бродяжка краде у Євгенії гроші. Георгій вимагає у Тамари, щоб банкіри видали йому мільйон доларів, натомість він обіцяє їм безпеку їх сімей. Таку ж суму вимагає у банкірів через Тамара Борис.

69 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур обіцяє Наталі, що буде підтримувати і допомагати їй, поки Ніна нездужає. Наталя дякує йому.

Євгенія знаходить на вогнище, навколо якого гріються бродяги, просить погрітися і відпочити, але її проганяють. Поневіряючись у темряві, Євгенія падає в яр, розбиває голову і непритомніє. На ранок Євгенію знаходять бродяги, приводять до тями. Євгенія не може встати – у неї вивих ноги. Бродяги, зглянувшись, віддають Євгенії пляшку спиртного і обіцяють відвідати пізніше.

Зоя бадьора і сповнена сил, вона впевнена, що разом з Тимуром вони знайдуть їх дочку. Зоя і Тимур приходять до Дмитра, цікавляться просуванням пошуків дівчинки. Зоя також переживає за Мішу, і просить Дмитра допомогти йому вийти з в’язниці.

«Галицький ювелір» презентує в церкві готовий іконостас, Отець Іван дякує Тимуру і працівникам. Пізніше Тимур і співробітники святкують завершення роботи.

Бродяги бачать в місті оголошення про зникнення Євгенії з нагородою в мільйон, вони дзвонять молочнику.
Зоя підвищує Кешу до головного майстра. Кеша вирішує зробити Валентині пропозицію, працює над обручкою.

70 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро просить Анатолія ще раз сказати, де той був, коли дзвонив Георгію. Дмитро попереджає Анатолія про небезпеку дачі неправдивих свідчень. Анатолій не каже правду, Дмитро обіцяє докопатися до правди.

Борис і Георгій чекають прибуття своїх бійців і думають, як вирахувати місцезнаходження один одного.
Молочник і Євгенія на прийомі у нарколога. Лікар повідомляє молочнику, що у Євгенії діагностували початкову стадію цирозу печінки, і вилікуватися від алкоголізму Євгенія зможе лише дивом.

Віктор і Кеша, потай від Валентини, роблять обручку. Приходько, думаючи, що Віктор і Кеша зайняті чимось незаконним, намагається довідатися їхні плани. Приходько доповідає Георгію, що підозрює Віктора і Кешу.

Суд переносить розгляд справи про опіку над Зоряною на місяць. Наталя вимагає від інспектора висновку суду на свою користь, погрожує їй.

Кеша запрошує Валентину на побачення. Валентина радісно смакує, що Кеша зробить їй пропозицію.

Молочник забирає Євгенію на віддалену від людей ферму.

Роман з найманцем влаштовують замах на Віктора, щоб вивідати, де ховається Борис. Кеша приходить на допомогу батькові, Роман б’є Кешу, той втрачає свідомість.

“Клан ювелірів” опис серій 71-80

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Ірина

    Скажіть будь ласка коли буде опис серій 71-80?

    Відповіcти