“Клан ювелірів” опис серій 71-80

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна.

“Клан ювелірів” опис серій 61-70

“Клан ювелірів” зміст серій 71-80

71 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро, ховаючись, спостерігає за табором Бориса. Його знаходить Семен і б’є по голові. Дмитро непритомніє.

Коваленко допитує Оксану. Пояснює їй, що такі справи не мають терміну давності, і дочку Зої будуть шукати, поки не знайдуть докази, які вказують на винних. Дмитро, зв’язаний, приходить у себе в таборі Бориса. Дмитро вимагає розв’язати його і відпустити. У Дмитра виявляється контузія, він нікого не чує. Семен садить Дмитра на ланцюг, щоб той не втік.
Віктор підозрює Приходько в темних справах.

Молочник одв’язує Євгенію, пояснює їй, що втекти з ферми не вийде: навколо ліс і дикі звірі. Тепер у Євгенії строгий розпорядок дня і здорове харчування.

Борис і Семен обговорюють можливе місцезнаходження Георгія. До Дмитра потроху повертається слух. Семен голосно заявляє, що хоче позбутися Дмитра, пропонує інсценувати самогубство. Дмитро не реагує, але коли в лісі лунає вовче виття, видає себе. Дмитро вимагає відпустити його, але Борис хоче утримувати його, поки не покінчить з Метревелі.

Молочник відлучається за продуктами, Євгенія намагається втекти, але її зупиняє сторожова собака у дворі. Євгенія здається, плаче.

Оксана краде з лабораторії пробірку з кров’ю Ніни і купує комплект дитячого одягу. Глибоко в лісі Оксана рве одяг і обливає її кров’ю з пробірки. На наступний день закривавлений одяг знаходить грибник, викликає міліцію …

72 серія “Клан ювелірів” опис

Дитячий одяг, виявлений в лісі, відправляють на експертизу. Зоя, Тимур та їхні близькі переживають, але сподіваються на краще. Наталія їде з Ніною на курорт. Тимур залишається, йому необхідно дочекатися результатів експертизи.

Ядзя ворожить Марті, заявляє, що дитина Зої точно жива. Коваленко отримує результати експертизи – кров належить дитині Зої. Коваленко оголошує результати Зої і Тимуру. Васо доповідає Георгію про дитину Зої і Тимура. Георгій припускає, що такі події змусять Анатолія повернутися до сім’ї. Георгій доручає Васо стежити за цим. У таборі Бориса теж дізнаються новини. Борис впевнений, що за смертю дитини стоїть Георгій.

На курорті Наталія зустрічає Миколая, який заробляє на життя, граючи на гітарі. Миколай запрошує Наталю в кафе.

Приходько стежить за будинком Мовчанів, бачить Анатолія, дзвонить Роману. Євгенія кидається на молочника з ножем, але той зупиняє її, просить так більше не робити, інакше йому доведеться її знову прив’язати до крісла.
Коваленко запрошує Оксану на побачення. Оксана рада, що вона подобається слідчому. Анатолія, який поспішає в ліс до Бориса, чатує Роман. Він б’є Анатолія і відвозить в машині до Георгія.

Молочник розповідає Євгенії, що він – батько Наталії.

73 серія “Клан ювелірів” опис

Георгій допитує Анатолія, вимагаючи показати місцезнаходження Бориса. Георгій погрожує вбити Павлика, якщо Анатолій не заговорить. Васо незадоволений жорстокістю Георгія, вважає, що той не в собі. Георгій доручає Роману доставити Павлика в табір.

Євгенія згадує, що молочник – дійсно батько Наташі. Євгенія потроху починає приходити до тями. Приводить зовнішність в порядок, допомагає молочнику по господарству.

Коваленко і Оксана на побаченні в кафе. Коваленко робить Оксані компліменти, та рада, що подобається йому. Оксана переконує Коваленко, що викрадення і смерть дитини – справа рук Метревелі. Коваленко обіцяє захистити Оксану, призначає їй побачення на завтра.

Васо приходить до полковника МВС, розповідає, що Георгій не в собі. Васо пропонує полковнику взяти штурмом табір Бориса, а Георгію дати втекти з країни. Після їх усунення Васо обіцяє відновлення бізнесу за старими правилами. Полковник планує за допомогою Васо покінчити і з Борисом, і з Георгієм.

Борис не розуміє, куди міг пропасти Анатолій. Семен пропонує діяти. Наприклад, викрасти дочку Метревелі. Дмитро просить Бориса відпустити його і не робити дурниць.

Зоя в нестямі від горя, Тимур заспокоює її, обіцяє, що вони ще будуть щасливі. Зоя каже, що не вірить у смерть дочки. Вона впевнена, що дитина жива.

74 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур і Павлик допитують Романа і найманця. Роман відмовляється говорити, але найманець розповідає, що Георгій викрав Анатолія. Тимур вимагає, щоб Роман відвіз їх в табір Георгія.

Борис і Георгій зустрічаються в лісі, призначають на завтра вирішальний бій. Дмитро намагається умовити Бориса здатися і не влаштовувати війну, але Борис непохитний. Георгій вирішує використовувати Анатолія, як живий щит. Борис наказує Семену відвезти лист для Марти. Васо передає полковнику МВС інформацію про те, що Георгій і Борис планують на завтра битву.

Зоя і Параска вирішують обстежити місце в лісі, де був знайдений дитячий одяг в крові. Наталя розповідає Миколі, що Євгенія пропала. Молочник вмовляє Євгенію поїсти і погуляти після вечері.

Семен передає Марті прощального листа від Бориса, бреше, що знайшов його в речах покійного.
Полковник МВС викликає Тимура, повідомляє про майбутній бій між Борисом і Георгієм. Полковник МВС просить Тимура допомогти у звільненні Анатолія, дає йому пістолет. Люди Бориса і люди Георгія збираються в умовленому місці. Георгій використовує Анатолія, як живий щит. Починається перестрілка. Полонений найманець Георгія погоджується відвести Павлика до табору в лісі.

На місце перестрілки приїжджає Роман. Васо по телефону квапить полковника МВС. В ході перестрілки Георгія ранять в ногу. Семен серйозно поранений в шию …

75 серія “Клан ювелірів” опис

Поранений Дмитро в операційній. Тимур розповідає Коваленко, що Борису і Георгію вдалося втекти. Габріела повідомляє, що кулю вдалося витягти, але Дмитро в комі. Тимур здає кров для Дмитра.

Марта дізнається, що Борис живий. Павлик повідомляє Любі, Зої і Парасці, що Анатолій загинув у перестрілці. Люба відмовляється вірити в смерть Анатолія.

Полковник МВС обіцяє Васо, що скоро того випустять з РВВС з умовним терміном. Васо збирається стати главою «Ювелірного дому Метревелі», а полковник МВС хоче прибрати Тимура, щоб він не заважав їм працювати за старими схемами.

Тимур пояснює Павликові, що він не зрадник – його викликав полковник МВС. Тимур просить вибачення у Павлика і Зої, що не зміг врятувати Анатолія. Параска повідомляє Наталі, що Борис живий. Наталя щаслива – тепер останній заповіт Бориса буде визнано недійсним і Наталія знову стане єдиною спадкоємицею.

Молочник вчить Євгенію доїти козу.

Коваленко допитує Семена, але той не знає, куди міг втекти Борис. Павлик зізнається Габріелі, що посварився з Анатолієм через неї. Люба повертається з впізнання Анатолія …

76 серія “Клан ювелірів” опис

У будинку Галицького впевнені, що Тимур невинний. Полковник МВС повідомляє, що Тимур вчинив спротив міліції і втік. Оперативники намагаються затримати Тимура, стріляють в нього. Параска повідомляє Наталі, що Тимура звинувачують у вбивстві. Наталя збирається вилітати до Львова.

Поранений Тимур ховається в лісі. Наталія прощається з Миколою. Микола помічає, як змінилася Наталя. Полковник МВС повідомляє Олені, що відтепер телефони сім’ї Метревелі прослуховуються. Полковник МВС попереджає, якщо Тимур вийде на зв’язок, Олені доведеться повідомити про це правоохоронним органам.

Павлик не готовий спілкуватися з Габріелою і повернутися в їх квартиру. Зоя дає майстрам «Галицького ювеліра» вказівку прибрати речі Тимура – він у них більше не працює. Наталя з Ніною повертається в будинок Галицького. Наталя розуміє, що поки Тимура вважають злочинцем, суд не прийме рішення у справі Зоряни на її користь. Міші відмовляють в умовно-достроковому звільненні. У лікарні Семен вибачається перед Параскою, він не знає, куди міг податися Борис після перестрілки.

Олена намагається з’ясувати у судді, чому Міші відмовили в умовно-достроковому звільненні. Суддя відмовляється переглядати справу Михайла.

Інспектор з опіки пояснює Наталії – щоб отримати Зоряну, їй потрібно розлучитися з чоловіком. Васо і полковник МВС обговорюють, як Васо заручиться довірою Олени, щоб очолити «Ювелірний дім Метревелі». Через розмиту дорогу Георгію і Борису доводиться залишитися разом у печері.

Молочник відправляє Євгенію в село продавати молоко. На ринку Євгенія випадково розбиває банки з молоком…

77 серія “Клан ювелірів” опис

Поранений Тимур приходить до Гудімова. Гудімов витягує кулю і обробляє рану Тимура. Васо приходить до Олени, пропонує допомогти добитися умовно-дострокового звільнення для Міші. Олена готова призначити Васо керівником «Ювелірного дому Метревелі», якщо той більше не буде виконувати накази Георгія і відмовиться від злочинної діяльності. Суддя, полковник МВС і Васо домовляються вести роботу в «Ювелірному будинку Метревелі» так, щоб Олена не знала про контрабанду.

Суд приймає рішення залишити Зоряну у Зої. Молочник знову відправляє Євгенію на ринок. Зоя відмовляється співпрацювати з нечистими на руку постачальниками, яких рекомендує їй полковник МВС.

Мішу випускають з в’язниці. У Євгенії виходить продавати молоко на ринку. Борис приносить Георгію в печеру їжу і горілку, щоб розтертися. У «Галицький ювелір» приходять з перевіркою з пожежної служби.

До Гудімова приходять міліціонери, але Тимура не знаходять. Габріела збирається розповісти Павликові про вагітність, але Павлик все ще не готовий з нею розмовляти. Відразу після перевірки пожежної служби в «Галицький ювелір» приходять з податкової. Суддя і полковник МВС домовляються відпустити Семена, щоб той вивів їх на Бориса.

Катя ні на крок не відходить від ліжка Дмитра. Зої дзвонять з незнайомих номерів і намагаються залякати. Зоя приходить до полковника МВС – вона впевнена, що залякування та перевірки – його рук справа.

78 серія “Клан ювелірів” опис

Гудімов пропонує Тимуру втекти за кордон. Тимур розповідає, що у нього є тільки один свідок, але він у комі. Наталя в істериці, хоче подавати апеляцію, щоб відібрати Зоряну і Зої. Зоя просить Павлика прийняти рішення і поговорити з Габріелою.

Зіновій хоче, щоб Микола розвивав його бізнес і одружився з Наталією. Микола пояснює, що з Наталею вони тільки друзі. Полковник МВС пропонує Семену підписати неправдиві свідчення. Семена відпускають, він повертається в будинок Галицького.

Суддя, Васо і полковник МВС розуміють, що тиснути на Зою перевірками від різних інстанцій безглуздо. Васо підкуповує Приходько.

Гудімов повертається у львівську лікарню, щоб дізнатися про стан Дмитра. У будинку Метревелі святкують повернення Михайла. Борис йде з печери за дровами, в лісі йому стає погано. Георгій впевнений, що Борис кинув його і збирається здати міліції.

Тимур знімає бинти, його ледве не впізнає санітарка. Оксана збирається на побачення, хоче одягти одну з суконь Наталії, але не знаходить речей Наталії в шафі. Гудімов повідомляє Каті, що нічим не зможе допомогти Дмитру. Борис насилу доходить до печери, Георгій рятує йому життя.

Павлик прийняв рішення – їм з Габріелою потрібно розлучитися. Микола вирішує залишитися у Львові і управляти сімейним бізнесом. Наталія відключає телефон – вона викрала Зоряну і збирається поїхати з нею. Оксана зупиняє Наталю.

79 серія “Клан ювелірів” опис

Семен, Міша і охоронці гасять пожежу. Міша виносить Зою, Любу і Зоряну з палаючого будинку. Міша робить Зої штучне дихання, Зоя приходить до тями. Семен і Павлик дякують Мішу за порятунок Мовчанів. Зоя згадує про позапланові перевірки на підприємстві і погрози. Люба та Зоряна залишаються в будинку Галицького, а Зоя переїжджає в свою майстерню. Міша залишається охороняти Зою.

Гудімов повідомляє Тимуру, що Дмитро, можливо, ніколи не вийде з коми, а «Ювелірним будинком Метревелі» тепер керує Васо. Габріела вирішує зробити аборт. Коваленко показує Зої висновок пожежних про несправність проводки в будинку Мовчанів і обіцяє провести власне розслідування. Олена звинувачує у підпалі Васо, Васо вдається виправдатися. Васо вимагає у судді та полковника МВС, щоб спроби нейтралізувати Зою безпосередньо зупинили.

Георгій повідомляє Борису, що не має відношення до викрадення дочки Зої, а труїв Бориса не Тимур, а Євгенія. Міша обіцяє Зої знайти її дочку. Олена намагається відмовити Габріелу від аборту. На прохання Євгенії молочник їде в будинок Галицького, дізнатися, як справи у Наталії та інших.

Зоя звинувачує полковника МВС в організації підпалу будинку Мовчанів. Віктор і Кеша повідомляють Зої, що вони підозрюють Приходько в бідах «Галицького ювеліра». Параска і Оксана купують новий одяг для Зоряни. Продавщиця в дитячому відділі впізнає Оксану.

80 серія “Клан ювелірів” опис

В Олени не виходить відмовити Габріелу від аборту. Люба плаче через те, що Зоя віддала Зоряну Наталі. Наталя збирається використовувати Ніну у своїх цілях, адже дівчинка спадкоємиця стану сімей Метревелі і Кварця. Борис дає слово Георгію, що подбає про Олену та її дітей.

Євгенія і молочник проводять ніч разом. Міша робить Зої пропозицію. Зоя обіцяє Міші подумати.

Бориса бачить лісник. Георгій не може піти з печери разом з Борисом – він упевнений, що вмирає. Полковнику МВС доповідають, де ховаються Борис і Георгій.

Зоя звільняє Приходько з «Галицького ювеліра». Приходько обіцяє помститися. Наталя розповідає Миколі, що Зоя віддала їй Зоряну. Олена просить Зою організувати зустріч Павлика і Габріели, проговорюється, що Габріела вагітна і збирається робити аборт. Зоя обіцяє поговорити з Габріелою.

Борис хоче винести Георгія з печери, але від болю Георгій непритомніє.

Приходько намагається влаштуватися на роботу в «Ювелірний дім Метревелі». Васо відмовляє Приходько. Приходько обіцяє помститися і Кравцю, і Метревелі.

Зої вдається відговорити Габріелу від аборту. У лікарні Катя помічає, як Дмитро ворушить пальцями руки.

Група захоплення оточує місце, де ховалися Борис і Георгій, але в печері нікого немає – Борису і Георгію вдалося втекти. Полковник МВС наказує бійцям групи захоплення прочесати ліс.

“Клан ювелірів” опис серій 81-90

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Gabriela

    Этот сериал , это что-то удивительное!!!! Респект создателям)!!!)* И это единственный сайт , который меня спасает, когда очень хочеться узнать сюжет!!! Некоторые говорят , что почитав дальше не интересно смотреть…. Клевета!!!!! Сколько вот читаю , наоборот потом интереснее, всеравно я не запоминаю , то что прочитала когда смотрю сериал, потому что когда действительно интересно, то тебя охватывают бурные эмоции…….Короче…. жду новых описаний серий!!!!!

    Відповіcти
  2. юля

    а коли буде продовження

    Відповіcти