“Чудо” опис серій

Ч

Чудо” опис серій серіалу 2009 про вагітну жінку, якій доводиться слухати підказки майбутньої дитини.

“Чудо” зміст серій

1 серія “Диво” опис
У сім’ї столичного начальника Георгія Богдановича Андрєєва все, як у звичайній богемній родини. Дружина – Людмила Олексіївна захопилася письменством і пише книгу “Гламур-мур-мур!”. Дочка Аня – всі ночі проводить в клубах, а вдень відсипається. Звістка про те, що Аня вагітна, шокує всіх членів сім’ї, та й сама Аня не горить бажанням змінювати свій спосіб життя. Дівчина вирішується на аборт. І вже в кабінеті гінеколога, щоб запобігти катастрофі, подає голос її майбутня дитина – Ембріо. Перелякана Аня звертається до психіатра. Після розмови з ним вона вирішує залишити дитину. У підсумку Аня залишається одна – і батько дитини Ден, і її власні батьки відмовляються від неї. Але в цей час все майно Аніного батька заарештовують, а сам Андрєєв ховається в Лондоні. В результаті і мама, і Аня опиняються на вулиці з невеликою пачкою грошей і з вірою в те, що як тільки тато влаштується на новому місці, то обов’язково їх забере.

2 серія “Диво” опис
Аня з мамою на останні гроші поселяються в дорогому готелі і чекають виклик з Лондона. Аня дізнається, що у Дена вже нове життя і нова пасія – Христина, тато якої вже зайняв кабінет і крісло Андрева. Мама продовжує ходити по презентаціях і бенкетах, розповідаючи про те, що вони збираються з донькою переїжджати до Лондона. Попутно мама і Аня намагаються позичати гроші у знайомих. Незабаром надії на те, що скоро їх халепа закінчаться, руйнуються! По телевізору проскакує репортаж про те, що Андрєєв, який проходить у справі про корупцію, себе чудово почуває на берегах Темзи і нещодавно був помічений у товаристві висхідній британської зірки Ребекки Сатклиф.

3 серія “Диво” опис
Аня з мамою після виселення з готелю змушені спати в клубі під гуркіт клубної музики. Мама згадує про те, що в опечатаному будинку у неї залишилася заначка. Під час нічного походу в будинок Андрєєвих з’ясовується, що в порожній будинок навідується і колишня домробітниця, яка виносить все, що погано лежить. За невелику плату домробітниця погоджується поселити двох дам в порожній квартирі сина. Приїхавши в цю квартиру, яка виявляється однокімнатною хрущовкою, жінки вперше стикаються і з відсутністю гарячої води, і з дверима, які не зачиняються, і з газовою плитою без електро-розпалювання. У всіх негараздах жінкам допомагає сусід – дядько Сеня. Мама і Аня влаштовуються на роботу в ресторан офіціантками. У перший же вечір їм доводиться обслуговувати бенкет, на якому Ден святкує свою заручини з Христиною. Викриття дам закінчується бійкою Ані з Христиною. Аню і маму, звичайно ж, звільняють.

4 серія “Диво” опис
Аня з мамою працюють на базарі. Тим часом журналіст Олег отримує завдання від редактора підняти тему Андрєєвих і відшукати дружину і дочку “політичного біженця”. Олег знаходить Аню і маму, що торгують на базарі, і робить сенсаційні фотографії. Однак у редакції говорить, що ніякого матеріалу на Андрієвих не накопав. Колега розповідає Олегу про те, що, виявляється, у Ані є у власності невеликий магазинчик. З цією звісткою Олег приходить до Ані. Виявляється, що це гламурний магазин одягу для собак. Мама намагається оптимізувати роботу магазина і звільняє весь персонал. Зате бере на роботу Аню і дядька Сеню.

5 серія “Диво” опис
Ембріо підказує Ані новий напрямок бізнесу – продаж товарів для дітей. У магазині з’являється Ден з валізою грошей. Він хоче купити мовчання Ані, оскільки інформація про покинуту дитину може зашкодити його політичній кар’єрі. Аня проганяє колишнього бой-френда. Ден вирішує, що його випередив інший кандидат. Сімейна рада у складі Ані, мами, Олега і дядька Сені вирішує, як втілити ідею з дитячим магазином в життя. Олег пропонує виділити в магазині місце під фотостудію і увійти в долю. А дядько Сеня погоджується внести необхідну суму зі своїх накопичень, але за умови, що це буде сімейний бізнес.

6 серія “Диво” опис
Магазин “Лаккі” процвітає. Бурделов пропонує Ані за великі гроші дати інтерв’ю і розповісти про позашлюбну дитину Дена. Аня відмовляється, однак її маму зацікавила дана пропозиція. Новий PR-менеджер передвиборної кампанії Дена пропонує ізолювати Аню до виборів. Лікар радить Ані лягати на збереження і дає Олегу адресу клініки, куди “швидка” відвезла Аню. Коли Олег з мамою приїздить за вказаною адресою – виявляється, що в цій клініці ніякої Андрєєвої Анни немає. На сімейній раді вирішують просити допомоги в пошуках Ані у Бурделова.

7 серія “Диво” опис
Кандидат у мери Бурделов погоджується допомогти в пошуках Ані, але за умови, що на теледебатах буде зроблено сенсаційну заяву. Тим часом у приватній клініці Аня зустрічає знайому. З її допомогою Аня здійснює втечу. Буквально в останній момент Аня приїжджає на теледебати і розповідає, що Ден – батько її дитини, який кинув її. Ден спокійно вислуховує “страшні звинувачення” і на запитання телеведучого, що він може сказати на свій захист, пред’являє документ, в якому “чорним по білому” написано, що Аня – сурогатна мати, яка виношує дитину Христини і Дена.

8 серія “Диво” опис
Після скандалу на дебатах Ані не дають проходу журналісти. Але найстрашніше, що тепер перед не встає реальна небезпека втратити дитину. У Ані починаються перейми. Ден готується прийняти дитину у прямому ефірі. У цей час Олег знаходить у Лондоні батька Ані і вмовляє “натиснути на потрібні кнопки”.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар