«Чудотворець» опис серій

Ч

«Чудотворець» опис всіх серій

1 серія «Чудотворець» опис

Ще до перебудови в СРСР існувала лабораторія при Інституті інформаційних технологій, де вивчали екстрасенсорні здібності людей, намагаючись пояснити їх з наукової точки зору. Саме тоді почалося протистояння Миколи Арбеніна і Віктора Ставицького. 1988 рік. Арбенін змушений торгувати на речовому ринку. А Ставицький, відомий цілитель, проводить сеанси перед великою аудиторією, його показують по телебаченню.

2 серія «Чудотворець» опис

Арбенін в безвихідній ситуації: йому терміново потрібні гроші. Він приходить на телебачення і пропонує щось на зразок дуелі в кілька турів між ним і Ставицьким: знайти людину по фотографії, читання думок, телекінез …

3 серія «Чудотворець» опис

Ставицький змушений надати 10 хвилин на своєму шоу Арбеніну, але не готовий ділити з ним популярність. Ставицького і Арбеніна пов’язують не тільки суперництво і давні експерименти в лабораторії, але ще і Віра, в яку вони обидва закохані.

4 серія «Чудотворець» опис

Арбенін готує власне шоу. Майже всі квитки розпродані заздалегідь. Арбенін розуміє, що їх скупили люди Ставицького, щоб зірвати шоу.

5 серія «Чудотворець» опис

Відразу після шоу Арбеніну стає погано, лікар всерйоз стурбований його здоров’ям: була тимчасова зупинка серця, необхідно серйозне обстеження. Але Арбенін наполягає на продовженні виступу.

6 серія «Чудотворець» опис

Після шоу зростає популярність Арбеніна. До нього звертається майор з комітету держбезпеки з проханням врятувати заручників у літаку. Віра теж просить Миколу про допомогу. Але під час візиту до Арбеніна разом з сином Денисом вона поводиться дивно …

7 серія «Чудотворець» опис

У Арбеніна серйозні неприємності: його звинувачують у смерті хлопчика. Від Миколи йде його партнер. Віра з Денисом ховаються від Ставицького.

8 серія «Чудотворець» опис

Арбенін хоче розібратися в історії зі смертю хлопчика. Зростає протистояння між ним і Ставицьким, не тільки в професійному, але і в особистому плані. У якийсь момент Арбенін розуміє, що його дар починає залишати його …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар