“Чуже щастя” опис серій

Ч

Чуже щастя” опис серій серіалу 2017 року про дружбу, кохання та заздрість.

“Чуже щастя” опис серій

1-4 серія “Чуже щастя” опис

Напередодні випускних іспитів троє нерозлучних друзів – Марина, Люся і наречений Люсі Ігор – обговорюють плани на майбутнє. Батьки Марини незадоволені дружбою трійці: Марина з дитинства закохана в Ігоря, але шансів на взаємність у неї немає, Ігор давно вибрав Люсю. Щоб допомогти дочці, мати Марини намагається поговорити з нею про те, як відвести хлопця у подруги. Послухавшись поради матері, Марина приїжджає вночі до Ігоря додому і намагається спокусити його. Сторопілий Ігор випроваджує Марину і обіцяє ніколи не згадувати про те, що сталося.

Проходить 15 років. Люся і Ігор одружені і як і раніше щасливі. У Марини одружений коханець, готовий піти з сім’ї і одружитися з Мариною. На банкеті з приводу 15-річчя випуску Марина повідомляє друзям, що збирається заміж, і обіцяє познайомити їх зі своїм Аліком. Люся скаржиться, що погано себе контролює, не може заснути без таблеток, які їй привозить Марина. Ігор стурбований станом Люсі, яка постійно все забуває і плутає, він відвозить Люсю до лікаря. Лікар радить відпочити, і Марина негайно знаходить для подруги найкращий санаторій …

5-8 серія “Чуже щастя” опис

Марина радиться з адвокатом, як відібрати в Люсі дітей. Ігор і батько Марини підписують договір про злиття двох компаній, не дивлячись на заперечення найближчого друга і партнера Ігоря. Ігор напивається і їде до Люсі. Після довірливої ​​розмови Люся відвозить Ігоря додому. Марина селить в своїй квартирі вагітну дівчину, готову продати їй новонародженого. Після розмови з Люсею Ігор вирішує розшукати Валерія, щоб поговорити з ним. Йому вдається вмовити медсестру з санаторію дати адресу Валерія. Підпилий Валерій визнається, що він актор і що ніч з Люсею була підлаштована за дорученням Марини. Але Марина не заплатила Валерію, тому він розповідає про все Ігорю.

Ігор намагається поговорити з Мариною, але та все заперечує. Через кілька днів Валерій сам розшукує Ігоря і каже, що вигадав все через ревнощі. Задоволена Марина віддає Валерію гроші і велить більше ніколи не з’являтися. Адвокат Люсі рішуче береться за справу і має намір відстоювати її права в суді. Однак від адвоката Марини їй вдається дізнатися, що Марина підкуповує свідків, щоб ті дали свідчення проти Люсі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар