“Кухня” 2 сезон опис серій

К

Кухня 2 опис всіх серій популярного серіалу ви знайдете в цій статті .

«Кухня» 2 сезон зміст серій

21 серія Кухня 2 опис серій
Новий власник ресторану «Клод Моне» забороняє Шефу вживати алкоголь. Намагаючись вибачитися перед Вікою за зраду , Макс вирішується на самогубство. Господар ресторану збирається розлучитися з дружиною.

22 серія Кухня 2 опис серій
Шеф намагається довести переваги французької кухні і відстояти Віку. Макс змушений «налагоджувати» стосунки з батьком Насті. Саша хоче бути поряд з Максом, але не тільки на правах друга.

23 серія Кухня 2 опис серій
Олена надає Шефу водійські послуги. Макс домовляється з Сашею про вільні стосунки. Федя сперечається з Сеней, що зможе з’їсти шкіряний ремінь.

24 серія Кухня 2 опис серій
У ресторан «Клод Моне» з майстер -класом приїжджає відомий французький кухар Вольдемар. Макс погоджується летіти з Сашею на Кіпр, але несподівано для себе пояснюється з Вікою. Тепер йому належить відмовитися від однієї з дівчат.

25 серія Кухня 2 опис серій
Максу складно вибрати з ким йому бути – з Вікою або з Сашком. Несподівано він потрапляє в лікарню і сподівається, що там зможе спокійно все обміркувати. До Шефа, тим часом, має прийти в гості гравець «Спартака».

26 серія Кухня 2 опис серій
Макс переживає, що через свої «косяки» не може потрапити в особливу «команду Шефа». Він підлаштовує спільний похід в лазню і дізнається, як свого часу «косячили» члени цієї команди – Сеня, Федя і навіть Су- шеф.

27 серія Кухня 2 опис серій
Чергова суперечка Шефа та Олени виливається в ранкові пробіжки. Але помірятися їм доводиться не спортивними досягненнями , а здоров’ям … Настя приводить додому « постояльця » – бомжа Родіона Сергійовича . Макс і Костя не раді новому сусідові і намагаються вижити його .

28 серія Кухня 2 опис серій
Шеф хоче запросити Олену на побачення , але боїться відмови. З легкої руки Макса він освоює сучасні методи залицяння. Щоб допомогти Насті помиритися з батьком, Кості доводиться поговорити з ним «по -чоловічому».

29 серія Кухня 2 опис серій

Макс стає жертвою домагань з боку Кріс. Він намагається зрозуміти, чого боїться більше – ревнощів Господаря чи гніву «господині». Поведінка закоханого Шефа викликає у кухарів помилкові підозри.

30 серія Кухня 2 опис серій

Шеф лежить у лікарні. Щоб підтримувати репутацію ресторану, Сеню призначають зображати «Віктора Петровича» перед важливими гостями. Серед інших йому наносить візит кредитор Шефа, і тепер підтримка потрібна самому Сені. Саша має намір переїхати до Макса, а Макс – перешкодити їй в цьому. Настя організовує порятунок «делікатесної» черепахи.

31 серія Кухня 2 опис серій
Лікарі забороняють Шефу курити. Щоб не відмовлятися від шкідливої ​​звички, він йде на різні хитрощі. Саша і Настя насилу уживаються в квартирі Макса і Кості, і від цього страждають всі четверо. Сеня і Федя затівають чергову суперечку, яка переростає у сварку, а Су- шеф намагається відновити на кухні «мир і дружбу».

32 серія Кухня 2 опис серій
На заміну Шефу в ресторан приходить молодий кухар Алекс. Макс допомагає йому влитися в колектив, але, дізнавшись про плани нового шефа на Віку, «допомагає» йому піти.

33 серія Кухня 2 опис серій
Шеф ситий по горло лікарняною їжею і готовий на все заради шматка м’яса. Макс готує для вегетаріанця, але необачно залишає блюдо без нагляду. Господар страждає від переслідувань журналіста і звертається за допомогою до Сені з Федьком.

34 серія Кухня 2 опис серій
Шеф отримує в подарунок від Олени путівку в санаторій і їде відпочивати … Макс стурбований тим, що в «Клод Моне» повертається Ілля – колишній офіціант і колишній хлопець Саші.

35 серія Кухня 2 опис серій
Шеф розраховує на «продовження побачення» з Оленою. Залишилося придумати, куди її для цього запросити. Костя і Настя розширюють свої «любовні горизонти». Ілля намагається повернути Сашу.

36 серія Кухня 2 опис серій
Шеф знайомиться з сином Олени. Це відбувається спонтанно і не дуже вдало. Олена шукає спосіб налагодити стосунки своїх «хлопчиків» … Макс виношує план помсти інтригану Іллі, черпаючи натхнення в східній філософії, але його перемога одночасно виявляється поразкою.

37 серія Кухня 2 опис серій
Макс хоче вибачитися перед Іллею і організовує вечірку. Намагаючись розповісти другу правду про зраду Саші, Костя сам вплутується в клубок брехні. Луї на спір фліртує з дівчиною і тепер не знає, як звільнитися від її уваги. Шеф за наполяганням Олени вчиться контролювати напади гніву.

38 серія Кухня 2 опис серій
Макс викликається заміщати Су- шефа під час його відпустки. Крім несвіжих продуктів, незапланованих гостей і нетверезих кухарів його чекає несподівана пропозиція Шефа. Костя і батьки Насті не на жарт стривожені дивним дзвінком: таємничий незнайомець вимагає грошей в обмін … на Настю.

39 серія Кухня 2 опис серій
Через сутички Шефа і Віки між працівниками кухні та залу починається справжня війна. Макс змушений зробити вибір на користь однієї зі сторін. У ресторані з’являється постійна відвідувачка пенсійного віку, яку цікавить не тільки французька кухня. Господар готується до зустрічі з іменитим румунським режисером.

40 серія Кухня 2 опис серій
Шеф відмовляється переїхати до Олени, побоюючись втратити свою незалежність. Зустріч з колишньою однокласницею змушує Настю замислитися про весілля. Макс марно намагається порозумітися з Шефом. У підсумку йому випадає шанс проявити себе і залишитися в колективі, хоча і в новій якості.

«Кухня» 3 сезон опис серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар