“Черговий лікар” 2 сезон опис серій

Ч

Черговий лікар – перший україномовний серіал на медичну тематику. У новому сезоні творці картини приготували більше історій з життя підлітків і сцен зі складними операціями, в яких знялися справжні лікарі. Також глядачам глибше розкриють характери чотирьох лікарів швидкої допомоги, а особливу увагу приділять їх взаємодії з пацієнтами.

1 серія “Черговий лікар 2” опис

Швидка допомога в парку госпіталізує людину з серцевим нападом і слідом опіку в області серця. Пацієнт приховує, що з ним сталося: ніхто не знає, звідки у нього з’явився опік і садна на обличчі. Тим часом в новинах з’являється інформація, що з психіатричної лікарні втік пацієнт.

У лікарню потрапляє школяр з симптомами наркотичного отруєння і зі слідами множинних ін’єкцій на руках. Бабуся школяра вважає, що на наркотики її онука підсадив однокласник. Аналізи не підтверджують наявність в крові хлопця наркотиків, але його стан драматично погіршується.

2 серія “Черговий лікар 2” опис

Лікар Соболь рятує дівчину, яка поранила себе під час нервового зриву, бо була впевнена, що коханий бреше їй про відносини з іншою. Намагаючись заспокоїти пацієнтку, Соболь сама потрапляє в подібну ситуацію – на телефон її чоловіка дзвонить жінка, яка стверджує, що чекає від нього дитину.

У лікарню з перевіркою приходить красень-пожежний, який розмовами зачаровує медсестер і від їх краси ледь не непритомніє. Зустрівши лікаря Павленко, він дійсно втрачає свідомість.

3 серія “Черговий лікар 2” опис

У приймальне відділення потрапляє вихованець дитячого будинку з ознаками харчового отруєння. Однак в лікарні підозрюють, що нездужання хлопчика не пов’язано з неякісною їжею. Тим часом вихователька дитячого будинку намагається якнайшвидше забрати дитину з лікарні.

Молоду жінку з гострими болями в животі обстежують і не знаходять патологій. Чоловік пацієнтки впевнений, що дружина симулює неіснуючу хворобу. Але перед самою випискою у жінки трапляється напад, що супроводжується судомами.

4 серія “Черговий лікар 2” опис
Невідомий приносить в лікарню дівчину, яка намагалася накласти на себе руки. Через деякий час в клініку доставляють ще одну жінку-самогубцю. Лікарі навіть не здогадуються, що загадкові самогубства жінок пов’язані між собою.

Швидка допомога доправляє до лікарні хлопчика, який постраждав в результаті вибуху. Слідчий підозрює, що хлопчик знає, де знаходиться вибухівка і хоче з’ясувати правду, щоб запобігти наступним жертви. Але пацієнт іде з лікарні.

5 серія “Черговий лікар 2” опис
У квартирі звичайної багатоповерхівки бригада швидкої допомоги виявляє поранене подружжя: чоловіка з ножовими пораненнями і його побиту дружину. Прокинувшись, жінка запевняє, що вони з чоловіком стали жертвою грабіжника. Але місце злочину свідчить про інше.

Школяр по дорозі зі школи додому непритомніє. У лікарню він потрапляє з симптомами сильної інтоксикації. Виявляється, що хлопчика вкусив екзотичний павук. Пацієнта рятують антидотом, але смертельно небезпечна комаха продовжує переховуватися десь в лікарні.

6 серія “Черговий лікар 2” опис

У подруги адміністратора Мар’яни відкривається сильна носова кровотеча. Лікування не допомагає – з часом кровотеча тільки посилюється. У дівчини весілля через тиждень, його потрібно переносити за станом здоров’я нареченої. І лікар Соболь підозрює: раптова хвороба нареченої не випадкова.

У лікарню привозять чоловіка без свідомості. Дружина хворого розповідає, що півроку тому чоловікові зробили операцію, а зараз він повинен був лягти на перевірку в приватну клініку. Тим часом чоловік приходить до тями і, незважаючи на критичний стан, категорично відмовляється від допомоги лікарів.

7 серія “Черговий лікар 2” опис

У хлопця в результаті падіння з висоти пошкоджений хребет – необхідна операція. Хлопець розуміє, що може назавжди залишитися інвалідом, тому не хоче зруйнувати життя своєї нареченої.

У лікарню приходить пілот, який хоче швидко підлікуватися перед наступним рейсом. Він навіть не здогадується, що за хвороба може ховатися за звичайним харчовим отруєнням.

8 серія “Черговий лікар 2” опис

У лікарню потрапляє хлопчик з важким отруєнням. І син, і мати звинувачують за неякісний обід шкільну їдальню, але виявляється, що хлопчик в той день взагалі не був в школі.

«Швидка» привозить до лікарні будівельника, єдиного годувальника великої родини, якому дрилем пошкодило ногу. Поки лікарі намагаються впоратися з кровотечею, сім’ї будівельника відмовляють у страховій виплаті.

9 серія “Черговий лікар 2” опис

До лікарні потрапляє закривавлена ​​жінка без документів, яка намагалася накласти на себе руки, кинувшись під машину. Слідчий вважає пацієнтку жертвою насильства, і несподівано вона сама зізнається у вбивстві!

У дворі будинку знайдено скривавленого чоловіка з численними переломами. Несподівано виявляється, що кров на його одязі належить іншій людині, а в будинку, біля якого лежав чоловік, зникла самотня жінка … Правоохоронці вважають, що людина причетна до злочину …

10 серія “Черговий лікар 2” опис

У приміщенні фотостудії в розпал зйомок для каталогу весільних суконь відбувається вибух побутового газу. Одна людина, гример, яка працювала на зйомках, загинула. Поранених доставляють в лікарню. Серед них – медсестра Зоя. Поки лікар Гурський намагається врятувати життя Зої, слідчий Сорока з’ясовує причину трагедії, що забрала людське життя.

11 серія “Черговий лікар 2” опис

Швидка допомога привозить літню жінку без свідомості, яку знайшла її сусідка. Аналізи показують, що у пацієнтки передозування аспірином. Лікар Гурський підозрює, що жінка намагалася накласти на себе руки …

У лікарню приходить дівчина з висипом на обличчі та голові. Лікар Павленко припускає, що це алергія. Стан пацієнтки стрімко погіршується, хоча встановити джерело алергічної реакції не вдається. Тим часом в лікарню звертається ще одна жінка з подібним висипом.

12 серія “Черговий лікар 2” опис

Швидка привозить до лікарні хлопця зі зламаною ногою. Пацієнт стверджує, що напоровся на металевий штир, коли гуляв на безлюдному пустирі, цю ж версію підтверджує його дівчина.

Стан хлопця погіршується, розвивається токсичний набряк легенів. Лікарі повинні з’ясувати, що сталося насправді, щоб врятувати життя.

Мати не може зупинити кровотечу 4-річному синові, після того, як той порізався ножем – тому призводить його в лікарню. Лікар Соболь виявляє на тілі хлопчика численні синці та передбачає, що хлопчика б’ють. Тим часом батьки вирішують викрасти хлопця з лікарні, не дивлячись на заборону лікаря …

13 серія “Черговий лікар 2” опис

Швидка доправляє до лікарні школяра, який поранився під час вибуху міни. Хлопцеві надають першу допомогу, його стан стабілізується. У лікарню приїжджає мати хлопчика, але вона стверджує, що в реанімації не її син.

У адміністратора Валі хворіє півторарічний син. Валя звинувачує батька дитини, який забирає сина на вихідні, тому що не уявляє, де хлопчик міг застудитися. Лікар Гурський береться вилікувати сина Валі і хоче допомогти їй розібратися в конфліктах з колишнім.

14 серія “Черговий лікар 2” опис

До лікарні потрапляє чоловік в передінсультному стані, який стверджує, що його обікрала улюблена жінка. Виявляється, у пацієнта вкрали працю всього його життя – зошит з рецептами саморобних наливок і настоянок. Лікарі повинні не тільки врятувати чоловіка, але і допомогти йому дізнатися, хто і чому насправді скоїв крадіжку.

Невідомий хлопець повідомляє диспетчеру про школярку без свідомості поряд з покинутими гаражами і тікає до приїзду швидкої. Первинний огляд підтверджує, що дівчина впала з даху гаража, але незрозуміло, чому у неї на очах була темна пов’язка.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар