“Чорні кішки” опис серій

Ч

“Чорні кішки” зміст серій історичного серіалу ви можете дізнатися в цій статті.

“Чорні кішки” опис серій

1 серія “Чорні кішки” опис
Друга світова закінчена. У країні – голод, розруха, розгул криміналу. Відділ по роботі з бандитизмом на чолі з майором Єгором Драгуном здійснює облаву на злочинне угруповання на продовольчих складах …

2 серія “Чорні кішки” опис
На посту люди у формі офіцерів ГБ захоплюють машину з продовольством і вбивають тих, хто її охороняв. Кишенькові злодії Рябий з Ромкою приносять карному злочинцеві Каленому дивний ключ, вкрадений у трамваї у жінки. З особливою місією з центрального апарату МДБ до Першого секретаря обкому партії Купленову приїжджає полковник Павло Буров.

3 серія “Чорні кішки” опис
Рибалки виявляють зниклу машину з продовольством. Експертиза встановлює, що бандит, поранений Драгун під час перестрілки на складі, був отруєний. До співробітника УР Яші і його сестрі Юлі несподівано з фронту повертається їх друг дитинства Моня. Рябий з Ромкою збираються на відкриття кінотеатру. Єгор йде до Купленова просити ліки для порятунку пораненого друга Льохи.

4 серія “Чорні кішки” опис
Розстріляний кінний патруль. Коней тут же, на місці, обробляють мародери. Єгор Петрович підозрює, що в місті орудують дві банди, а не одна. Куплених обіцяє секретарці Ганні поїхати з нею до Москви і одружитися. Буров допитує німецьких військовополонених.

5 серія “Чорні кішки” опис
Анну привозять до начальника УМДБ Старюк. Він просить її доповідати про зміст зустрічей Купленова. Дружина Купленова передає сестрі Галині накладні та запрошення на відкриття кінотеатру. Справу по складах тепер разом із співробітниками Драгуна ведуть люди з військової прокуратури. Знайдено тіла шофера та експедитора машини з продовольством.

6 серія “Чорні кішки” опис
Співробітники Драгуна збирають інформацію на бандита Каленого. Під час відкриття кінотеатру група Єгора бере на гарячому Рябого. На пікнік на честь дня народження Яші для Драгуна доставляють посилку від друга. У ній виявляється плівка з німецьким фільмом про Бранденбург.

7 серія “Чорні кішки” опис
Ринкова торговка Клава приймає Армена за людину від Галини і розповідає йому про банду Каленого. Галина пізнає в Рябому злодія з трамвая. У Єгора виникає план по захопленню бандитів.

8 серія “Чорні кішки” опис
Галина убита. Куплених дає Овчарову і Драгуну три дні на ліквідацію банди. В одній з кімнат квартири вбитої знаходять кілька ящиків тушонки, такої же, як в машині інтендантів. Старюк підключає вченого Єрмолова для того, щоб заарештувати головлікаря госпіталю Дашу за нелегальний медичний експеримент. Єрмолова хоче подивитися на пацієнта. Увійшовши в палату, вони виявляють Льошу на ногах. Кречет зламує двері бункера.

9 серія “Чорні кішки” опис
Гриф повідомляє Кречет зі стрижі, що частина їх роботи вже зроблена. Тепер їх найближче завдання – вбити людину з госпіталю – Олексія. Анна радить Купленову очолити делегацію конярів в Москву. Армен з Яшею влаштовують облаву на Бурундука з Кувалдою.

10 серія “Чорні кішки” опис
Буров пропонує Ганні виїхати з ним до Москви. Військовополонений Йост розповідає Бурову, що здатний створити водневу бомбу. Дід Варрава хоче допомогти Драгуну знайти німців. Стриж влаштовує пожежу в госпіталі. Тим часом Сява викрадає його машину.

11 серія “Чорні кішки” опис
Юлі передають записку від Мони: його втягнули в банду Каленого. Дашу допитують про її зв’язки з американцями. Гриф розробляє план відходу з вантажем. Каленого беруть на зломі сейфа в магазині, але Драгун впевнений, що той не причетний до вбивства Галини.

12 серія “Чорні кішки” опис
Ромка вистежує, як Гриф з його людьми збираються вивозити вантаж, і протикає їм колеса машини. В останній момент хлопчиська помічають. Злочинцям вдається піти від групи Драгуна. Старюк заарештовує Купленова. Драгун згадує, де він раніше бачив людину, з якою зіткнувся в приймальні секретаря обкому …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар