“Чужий серед своїх” опис 1-5 серій

Ч

Чужий серед своїх – серіал 2014 року, історія життя однієї людини. Опис 1-5 серій “Чужий серед своїх” ви можете прочитати в цій статті.

“Чужий серед своїх” зміст серій

1 серія “Чужий серед своїх” опис

Серьога Нечаєв, хлопець з робочого району, живе з матір’ю і братом. Брат – злодій і шахрай, мати живе зі співмешканцем. Друзі у Сергія теж місцеві бандити. Один раз він з друзями краде машину бізнесмена Комарова, їх затримують. Але Комаров бачачи, що Сергій дуже розумний (сам зібрав механізм, яким відкрив машину) забрав свою заяву і запропонував допомогу.

Сергій зустрічається з Катею. Катю їх однокласник Денис Варенцов намагається переконати, що Сергія посадять, у нього брат кримінальник. Сергій побачивши їх разом посварився з Катею.

Брат Сергія – Гоша, пограбував інкасаторів, а Сергія попросив позбавиться від пістолета. Але Сергій залишив його у себе. Гоша тікаючи з дому забрав усі гроші, а мати звинуватила у всьому Сергія. Сергій йде з дому і йде за допомогою до Комарову.

Комаров живе з вагітною дружиною і сином Єгором, який звик тільки гуляти і пити. Сергій працює у них садівником. Одного разу вночі він помічає, що в сусідській хаті злодії і попереджає про небезпеку Машу, дочку адвоката, що там мешкає. Сергій закохався в Машу.

Єгор знаходить під ліжком Сергія пістолет і забирає собі. Сергій вчасно відвозить вагітну Віку Комарову в лікарню, і заслуговує довіру і повагу Комарова.

2 серія “Чужий серед своїх” опис

Єгор вбиває узбека з пістолета Сергія. Комарови просять Сергія взяти провину на себе за винагороду. Сергій зізнається у вбивстві. Єгор продовжує пити, страждаючи від своєї провини.

Однокамерники Сергія радять відмовитися від свідчень. Але адвокат переконує, кажучи що він отримає мінімальний строк.

Слідство дізнається, що з пістолета було вбито інкасатора. Тепер Сергію можуть дати 10 років. Сергій не може зрадити брата і бере провину на себе.

До матері Сергія приходить слідчий, він підозрює, що Сергій взяв чужу провину на себе. Мати намагається умовити сина відмовитися від свідчень, але той нічого слухати не хоче.

3 серія “Чужий серед своїх” опис

До Нечаєва приходить Маша, каже що буде чекати його. Потім до Сергія приходить, Катя (яка дізналася про вагітність), але Сергій говорить про любов до іншої дівчини. Катя про вагітність нічого не розповіла та намагалася отруїтися, але її врятували.

Сергію дали 10 років. У в’язниці він заробив непоганий авторитет.

Минуло кілька років. Катя живе з Денисом, виховує сина.

Сергій веде листування з Комаровим, дає поради по біржі, Комаров обіцяє взяти його на роботу. Намагається добитися хорошого лікаря для хворого сусіда по камері.

У колонію переводять брата Сергія Гошу, але той збирається тікати. Для цього він вкрав кішку тюремного авторитета, щоб передавати записки і отримувати все необхідне для втечі.

Маша зустрічається з Єгором. У Комарових є дочка, яка хвора на аутизм. Єгор так само гуляє і п’є.

Гоша просить Сергія випустити кішку на свободу. Це бачать і Сергія за це намагаються вбити.

4 серія “Чужий серед своїх” опис

Сергій публікує статтю про порядки у в’язниці, завдяки якій домагається лікаря для свого друга. Начальнику колонії він доповідає про можливе втечу. Гошу затримали перед втечею. Сергій зізнався братові, що це він його здав, брати посварилися. Гошу переводять в іншу колонію, Сергій виходить на свободу.

Федеральна служба пропонує працювати на них, вони підозрюють, що Комаров займається шахрайством. Сергій їде до Комарових, його влаштовують на роботу та дають машину. Начальник Сергія – Дмитро Бован призначає його кризис-менеджером і направляє на заморожене будівництво в його рідному районі. Фірма Комарова купила землю для початку будівництва, і тоді з’ясувалося, що земля під заставою. Ошукані вкладники не дають забрати техніку з будівництва. Сергій повинен їх умовити. Голова ошуканих вкладників – Михалич, його шкільний учитель. Тому на будівництві його впізнали, і як колишнього “зека” побили, машину зламався.

Сергій йде до адвоката вкладників – Фелікса, там зустрічається з Катею, вона каже що його начальник Комаров – шахрай.

5 серія “Чужий серед своїх” опис

Сергій знімає собі квартиру. Катя випадково зустрічається з матір’ю Сергія, повідомляє, що він уже на волі. Мати Сергія вагітна, живе з тим же співмешканцем, але Сергія сама шукати не збирається.

Сергій зустрічається з Машею, вони люблять один одного. Але Маша поки не хоче розлучатися з Єгором.

Сергій з Бовін намагається умовити Михалича взяти відкуп в 3 млн рублів і умовити вкладників віддати техніку.

Бовін радить подарувати родині Михалича пральну машину, через яку в сім’ї скандали. Дружина Михалича потрапляє до лікарні.

Єгор, під час свого дня народження, бачить, що між Машею і Сергієм відносини. Напивається і робить Маші пропозицію одружитися.

Читати “Чужий серед своїх” опис 6-10 серій та опис 11-16 серій.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар