“Надія не згасне” фільм

не угаснет надеждаФільм Надія не згасне  – дворазовий володар премії «Оскар», зірка Голлівуду Роберт Редфорд у захопливому і драматичному протистоянні людини і природи. У центрі сюжету досвідчений моряк, який залишається наодинці посеред могутньої стихії Індійського океану, без жодного зв’язку із землею. Чи достатньо сильним є його бажання жити, щоб вистояти у жорстоких і ворожих умовах?

 Надія не згасне трейлер

«Надія не згасне» факти про фільм

Надія не згасне 2013 року – це єдиний фільм за більш ніж 100 років історії міжнародного кінематографа , в якому всього один актор і один сценарист / режисер , але при цьому одинадцять виконавчих продюсерів і ще шість продюсерів різних спрямувань .
У сценарії фільму практично відсутні діалоги , і його обсяг становить 32 сторінки.

Країна: США , 2013

Жанр : Драма , Пригоди

Режисер: Джей Сі Чендор

Актори : Роберт Редфорд

Тривалість: 106 хвилин

Світові касові збори: $ 6 186 105

Бюджет : 9,000,000 $ .

Кінокомпанія : Before The Door Pictures , Washington Square Films , Black Bear Pictures , Treehouse Pictures , Sudden Storm Productions

«Надія не згасне» сюжет

«Це дуже проста історія , історія людини зрілого віку , який на чотири -п’ять місяців поодинці відправляється здійснити прогулянку на своєму вітрильнику . Обставини складаються таким чином , що корабель випадково пошкоджується , і ми спостерігаємо боротьбу за життя , яка триває вісім днів » (Джей Сі Чендор ) .

Фільм відкривається голосом героя Роберта Редфорда. Він пише листа своїй сім’ї про те , що зовсім недавно він потрапив у саму захоплюючу пригоду в своєму житті, боровся за неї , але тепер «все пропало».

За допомогою флешбеки Чендор показує глядачеві те , що сталося з Ним вісьмома днями раніше . На борту своєї 12 – метрової яхти , на якій Він відпливає далеко в море , Він терпить аварію – дрейфуючий металевий контейнер пронизує частину його човна, в результаті чого утворюється невелика дірка, яка стрімко заповнюється водою.

Він застосовує весь свій морський досвід і докладає всіх зусиль , щоб залишитися в живих. Його рація пошкоджена водою , зв’язок із зовнішнім світом відсутній Положення героя ще більш погіршується тоді , коли на яхту обрушується потужний шторм.

Шторм остаточно добиває розвалену на шматки яхту. Він бере з собою найпотрібніші речі і стрімко перебирається на надувну рятувальну шлюпку. Запасів їжі не залишилося зовсім , а питна вода змішалася з морською . На додачу до всього його шлюпку переслідує зграя акул.

Незважаючи на спалахи сигнальних вогнів , пліт з героєм не помічає навіть група контейнеровозів , що пропливають мимо. На восьмий день боротьби за життя він пише листа родині , поміщає його в скляну банку і викидає за борт.

Вночі Він бачить вдалині світло, імовірно , ще одне судно. Прямо на шлюпці він підпалює всі папери , що є під рукою , і розпалює багаття. Вогонь виходить з під контролю і розкидається на весь пліт . Він стрибає у воду, але вже занадто слабкий, щоб плисти . Він здається і дає собі потонути.

Захлинаючись, Він бачить рятувальний катер, який знайшов його палаючу шлюпку. Фільм завершується відкритим фіналом – Він насилу намагається виплисти на поверхню і хапається за руку рятувальника. Подальша доля персонажа невідома.

Надія не згасне кіноляпи

  • Коли герой використовує радіопередавач, він говорить в нього не з того боку. Мікрофон знаходиться з протилежного боку, а він каже в металеву стінку.
  • Після того як герой голиться , протягом наступних восьми днів , більшу частину з яких він бореться за своє життя в надувний рятувальній шлюпці, його обличчя залишається гладким , без будь-яких ознак щетини.
  • Коли човен героя вперше перевертається під час шторму , можна помітити , що один з ілюмінаторів відкритий. Через це всередину човна мало б потрапити велика кількість води , але її там немає.

Тепер ви знаєте про що фільм Надія не згасне, а подробиці зі зйомок фільму можете прочитати в наступній статті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар