“Чорна кров” опис серій

Ч

“Чорна кров” опис серій серіалу 2017 року з в головній ролі з Марією Порошиною.

“Чорна кров” опис серій

1 серія “Чорна кров” опис

Сестри Ольга та Ірина Котови закохуються в одного хлопця – В’ячеслава, їх нового сусіда в селі. В’ячеслав на роздоріжжі – обидві сестри хороші, але більше йому подобається все-таки Ірина. Це не влаштовує Ольгу, і вона вирішує звернутися за допомогою до місцевої чаклунки Глафіри. Та готова дати дівчині приворотне зілля “Чорна кров”, але попереджає про наслідки – прокляття може впасти на всю її сім’ю.

2 серія “Чорна кров” опис

Приворот спрацьовує, і Ольга виходить заміж за В’ячеслава, але й прокляття тут же дає знати про себе – безглуздо і несподівано помирає мати сестер, Надія. Ірина вирішує виїхати з села і виходить заміж за свого давнього шанувальника Олексія, сина директора заводу.

Проходить кілька років. Сестри не спілкуються. Ольга народила двох дітей – Олену і Толю, у Ірини син Віктор. Але нова зустріч Ірини та В’ячеслава оживляє їхні почуття, вони починають таємно зустрічатися. Ревнива Ольга вистежує коханців і помилково вбиває свого чоловіка.

3 серія “Чорна кров” опис

Ольгу заарештовують, Олексій дізнається про зраду дружини і не може змиритися з цим. Захворює батько сестер Ілля, під опікою якого перебували діти Ольги. Він благає Ірину подбати про племінників. Ірина просить Олексія не розлучатися з нею, постаратися пробачити і оформити опіку над дітьми. Він погоджується. Ірина відвідує Ольгу в колонії – та в напівбожевільним стані.

4 серія “Чорна кров” опис

Проходить кілька років, діти виросли, але виросли дуже різними. Віктор, син Ірини, гідний молодий чоловік, вчиться в Москві. Олена вчиться в медичному інституті, а ось Анатолій не бажає нічим займатися, він зв’язався з поганою компанією і постійно потрапляє у халепу. Олексію доводиться його “відмазувати” від кримінального переслідування, і Ірина відвозить дітей в село до батька. Відбувається чергова трагедія – Ілля гине на рибалці.

Глафіра зустрічається з Іриною, зізнається їй в скоєному і кається, що зняти прокляття не може.

5 серія “Чорна кров” опис

Олені і Анатолію в селі люди розповідають правду про причини загибелі їхнього батька, і діти звинувачують Ірину в усьому. Вони йдуть з дому. Олена знайомиться з молодим хлопцем Сергієм, з яким у них виникають серйозні почуття.

У будинку у Олексія та Ірини не все гаразд – окрім проблем з дітьми, а син Віктор теж свариться з матір’ю, дізнавшись про давню зраду його батькові, виникають і серйозні матеріальні труднощі. Вони втрачають всі заощадження і живуть на вчительську зарплату Ірини.

Олена мириться з Іриною, але якість життя в родині її не влаштовує, вона вирішує взяти участь в конкурсі краси в надії на обіцяний великий приз. Сергію вона про це нічого не говорить.

6 серія “Чорна кров” опис

Олена отримує головний приз, але вона ще не знає, що зобов’язана цим Філатову – злочинному авторитету, що заправляэ в місті. Сергій злий на Олену через конкурс, але пропонує терміново зіграти весілля, щоб у дівчини більше не було інших спокус. Цьому весіллю не судилося відбутися – у Анатолія починаються серйозні неприємності з законом і бандитами, і Філатов, який не залишає Олену без уваги після конкурсу, пропонує їй вихід: він “відмаже” брата від усіх проблем, але вона повинна стати його дружиною.

7 серія “Чорна кров” опис

На весіллі Філатова і Олени несподівано з’являється Ольга, яка тільки но звільнилася з в’язниці, і своєю поведінкою ще більше затьмарює це нерадісне для Олени свято. Дочка любить свою рідну матір, але не може їй на догоду зрадити Ірину, яка її виростила. Остання пробує владнати конфлікт з сестрою, але все марно.

Анатолій, який намагається втертися в довіру до Філатова, але отримує рішучу відмову, йде жити до матері, і вони удвох виношують плани помсти решті сім’ї.

8 серія “Чорна кров” опис

Олена не любить Філатова і практично не приховує це – вона весь час пам’ятає про Сергія, який служить в армії на дальній межі. Він живе з хорошою дівчиною Машею, але любові і в цій парі немає. Філатов, намагаючись знайти заняття для Олени, яка закинула інститут, дарує їй будинок, який потрібно упорядковувати. Олена чекає дитину і це її злегка заспокоює. Філатов на прохання дружини допомагає родині Олексія та Ірини і викуповує завод, де Олексій директорствує. Але тепер підприємство виробляє алкоголь, а не молочну продукцію. На машину Олени нападають. Ірина вимагає, щоб Ольга відвідала доньку в лікарні – адже все горе в сім’ї через її приворотне зілля.

9 серія “Чорна кров” опис

Три з половиною роки, після викидня Олени, сім’я Ірини та Олексія живе відносної спокійно. Вони навіть думають, що прокляття відступило. У Олексія на заводі люди отримують зарплату, Ірина стала директором школи. Але їхній син Віктор не щасливий – він успішний в професії, хороший журналіст, але його зв’язок із заміжньою жінкою Настею, з якою у них взаємна любов, доставляє багато неприємностей. Алена зухвало поводиться з Філатовим і його рідною сестрою Світланою.

10 серія “Чорна кров” опис

Ірина рознімає бійку Філатова з Альоною, який відвіз її до себе додому, щоб обоє охолонули. Вона впевнена, що дівчина повинна змиритися зі своїм життям, адже чоловік так любить її, а Сергій напевно вже забув про неї і заспокоївся. Олена вирішує відвідати матір Сергія і дізнається, що той загинув під час бойових дій. Сестра Філатова Світлана під час чергового конфлікту з невісткою не витримує і розповідає їй про те, що всі неприємності Анатолія свого часу були підлаштовані Філатовим.

11 серія “Чорна кров” опис

Від самогубства Олену рятує дзвінок матері Сергія – він живий, сталася помилка. Філатов, що застав дружину з лезом в руках, благає її про прощення і обіцяє виконувати всі її бажання. Ольга на деякий час знаходить життєвий спокій – за нею починає залицятися Семен, Ольга кидає пити і навіть мириться зі своєю сестрою та дочкою. Але Семен несподівано гине і Ольга кидається до Глафіри, благаючи її зняти прокляття.

12 серія “Чорна кров” опис

Олена випадково зустрічається з Сергієм, який влаштувався на роботу в міліцію і служить під керівництвом суперника Віктора. Анатолій починає свою інтригу проти Філатова, він вважає, що той його не цінує. Олена з Сергієм таємно зустрічаються в рідному селі. Сестра каже Філатову, що колишній наречений Олени повернувся в місто. Філатов попереджає дружину, що Сергію буде непереливки, якщо він дізнається про зустрічі Олени з ним.

13 серія “Чорна кров” опис

Інтрига, закручена Анатолієм, розвивається і призводить до зіткнення Філатова з колишнім партнером Панкратовим. У цю війну залучені і Сергій, як співробітник поліції, І Віктор, як кримінальний журналіст і його суперник Кирилов, колишній чоловік Насті. Війна закінчується кровопролиттям – гинуть і Філатов, і Панкратов. Здавалося б, Олена тепер вільна і може поєднати своє життя з Сергієм, але він відмовляє їй. До нього приїхала жінка, яка жила з ним кілька років і врятувала йому життя на війні.

14 серія “Чорна кров” опис

Після смерті Філатова і Панкратова власниками заводу стають Олена і сестра Філатова Світлана. Але Олену завод не цікавить зовсім. Світлана намагається влаштувати особисте життя невістки і знайомить її з пластичним хірургом Миколою, який закохується в неї. Вона приймає його залицяння, але несподівано знову зустрічається з Сергієм і починається новий виток в їх відносинах. Сергій намагається приховувати зв’язок від Маші, але вона про все здогадується. Анатолій хоче змінити Олексія на посаді директора заводу, але Світлана категорично проти цього і вимагає, щоб Олена не йшла ну поступки братові.

15 серія “Чорна кров” опис

Анатолія намагається обікрасти молоденька дівчина Лєра. Це дивне знайомство змінює життя Анатолія – ​​він закохується в цю дівчину, у дитбудинку, доля якої нагадує йому власну. Маша намагається порозумітися з Оленою і та погоджується відмовитися від Сергія. Партнер Анатолія Денис, який допомагав йому у всіх протиправних діяннях, вимагає, щоб він почав віднімати завод у Олени, не гребуючи ніякими засобами. Під удар бандитів потрапляє Віктор.

16 серія “Чорна кров” опис

Лєра, подруга Анатолія, вагітна. Це радує всіх, крім Ольги. У їхній родині не може бути більше ніяких спадкоємців, оскільки прокляття впаде і на них. Денис, вирішує, що пора перейти до активних дій по усуненню Олени, єдиної власниці заводу. Але на його шляху встає Анатолій.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар