«Королева бандитів» опис серій

К

Королева бандитів – серіал 2013 року, рассказиает про важку і заплутаною життя простої дівчини. Опис усіх серій «Королева бандитів» ви можете прочитати в цій статті.

«Королева бандитів» опис серій

1 серія «Королева бандитів» опис

Поліна Поліванова чекає з армії свого нареченого Сергія. На свою біду красуня сподобалася місцевому авторитету – господареві ринку Бурову. Отримавши відмову, Буров починає мстити дівчині і всім її рідним. З цього моменту спокій покидає сім’ю Поліванова.
Буров звільняє вітчима Поліни і вимагає негайно повернути борг, а Сергія, який повернувся з армії, відправляє у флот на заробітки, надовго відтермінувавши весілля закоханих і залишивши дівчину абсолютно беззахисною перед всесильним «ринковим королем».

2 серія «Королева бандитів» опис

Буров робить другу спробу зблизитися з Поліною «по-хорошому»: він відправляє до неї свого підручного Василя з подарунками і вибаченнями, але знову отримує від дівчини відмову.
Незабаром авторитету надається випадок відігратися за ображене самолюбство – Буров змушує папу Льошу принижуватися і прилюдно відмовляє йому в грошах.
Поліна з останніх сил намагається добути кошти на операцію. Вона починає торгувати рибою на вокзалі. Дізнавшись про це, Буров швидко перекриває дівчині кисень: її заарештовують і віднімають весь заробіток.

3 серія «Королева бандитів» опис

Папа Льоша поспішає в загс, щоб перервати реєстрацію і позбавити падчерку від вже непотрібної жертви, але розуміє, що запізнився.
Все село з розмахом гуляє на весіллі Бурова. Серед почесних гостей сидить Козир, який оправився після замаху. Він схвалює вибір Бурова та дарує молодій дружині цуценя.
Ірина обурюється і намагається зірвати свою злість на Поліні, але дівчині вже байдужі її крики.
Всупереч забороні Бурова папа Льоша повідомляє Поліні про смерть її матері.

4 серія «Королева бандитів» опис

Буров до напівсмерті б’є Поліну, і дівчина потрапляє в лікарню. Незважаючи на старання лікарів, вона втрачає дитину. В палату приходить поліцейський Гуськов – та сама «людина Бурова», він заарештовував Поліну за торгівлю рибою на вокзалі. Хитрістю він переконує дівчину підписати заяву на чоловіка, а потім починає шантажувати Бурова та вимагати з нього гроші.
Втім, авторитета зараз не хвилюють витрати: він ніби збожеволів від горя через «невірність» коханої дружини. Як і слід було очікувати, невгамовна Ірина поспішає втішити улюбленого.

5 серія «Королева бандитів» опис

Незважаючи на провокації, Буров відмовляється поставити дружину на кон і випроваджує Шмеля. Напруга між бандитами посилюється, і Джміль дорікає Бурова в тому, що той став вести себе дуже вільно, заручившись підтримкою Козиря. У відповідь Буров застерігає Шмеля від посягання на головного авторитета.
Після від’їзду гостей Буров з подвоєним завзяттям вимагає від дружини подяки за те, що не віддав її джмелів. Життя Поліни перетворюється на справжнє пекло.

6 серія «Королева бандитів» опис

Поліна впізнає тіло Бурова. Дізнавшись, що Анфісу вдалося врятувати, героїня поспішає в лікарню відвідати свекруха, але застає її в жалюгідному стані. Нещасна Анфіса відмовляється вірити, що її улюблений син загинув, і незабаром помирає, заповідаючи невістці дбати про Мітю.
У лікарні дівчина бачить і Ірину. Хоча їй і вдалося вижити, наслідки жахливі: обличчя Ірини спотворене вогнем. У жаху від того, що відбувається вона звинувачує в підпалі Поліну.
На довершення всіх потрясінь Поліну несподівано заарештовують. Проти неї вміло сфабриковано справу: водій Бурова стверджує, що підпал влаштувала саме вона. Дівчині загрожує ув’язнення, а її будинок збираються переписати на Шмеля. Героїня в розпачі – її зовсім немає кому захистити від бандитського свавілля.

7 серія «Королева бандитів» опис

Від смерті Поліну рятує вчасно зреагувавший Гриша. Він б’є Шмеля і вмовляє Поліну втекти, перш ніж бандит отямиться.
Незабаром з’являється зграя Шмеля, вони пов’язують Гришу і збираються його вбити. Герой проявляє приголомшливе самовладання – будучи на межі життя і смерті, хлопець переконує бандита, що, рятуючи Поліну, переслідував саме його інтереси.
За словами Гриші, вбивство дівчини лише ускладнить ситуацію: для повалення влади Козиря потрібен доступ до його секретного сейфу, а добути код може тільки Поліна. Крім того, Гриша недвозначно натякає, що Поліна в нього закохана, а, стало бути, він потрібен Шмелю.

8 серія «Королева бандитів» опис

Гриша ховає Поліну в покинутому будинку лісника і повідомляє їй про те, що він – поліцейський. Поліна вдячна молодій людині, але не поділяє його почуття.
Джміль каже торговцям на ринку, що Поліна вбила Козиря, а Гриша допоміг їй втекти. Це чує Татка і тікає.
Джміль в присутності Гуськова намагається розкрити сейф Козиря. Після довгих зусиль йому це вдається, і, вивчивши знайдені папери, Джміль посилає свою людину за Андрієм.
Гриша приходить в прокуратуру і каже Суздалеву, що Поліна у нього, але вона – жертва, а не злочинниця, і він не збирається її здавати. Суздалев не вірить і в люті намагається влаштувати за Гришею стеження, але той вчасно помічає це.

9 серія «Королева бандитів» опис

Зіна виявляється підставною особою Гуськова. Її мета – отримати від Поліни зізнання у вбивстві Козиря.
Гуськов показує Джмелю зізнання Поліни, проте бандитові цього недостатньо. Він наполягає на тому, що дівчину необхідно знищити, щоб вона раптом не розкололася. Тільки після цього Гуськов отримає від нього гроші. Заодно Джміль планує розібратися і з Гришею і доручає своїм людям знайти його.
В цей час в селище приїжджає юрист Зирян, який займається спадковими справами Козиря.

10 серія «Королева бандитів» опис

Поліна їде на північ у машині далекобійника. А Наташа, засмучена незлагодою з Андрієм, повертається в Москву.
Гриша зустрічається з Андрієм. Андрій повідомляє, що вони з Поліною люблять один одного.
Суздалев в прокуратурі знайомиться з Андрієм. Слідчий повідомляє, що він виконав прохання Гриші – підготував програму захисту свідків і зробив два паспорти, за якими вони з Поліною є чоловіком і дружиною. Справа за малим – Гриша повинен з’явитися і дати свідчення. Тоді Суздалев зможе заховати їх подалі від бандитів.
Батько Наташі приїжджає в Москву. Разом з тіткою дівчини вони відправляються на квартиру Наташі.

11 серія «Королева бандитів» опис

Андрій відвідує Наташу в лікарні і каже їй про райдужні плани на їх спільне майбутнє. Але Наташа байдужа до його слів – вона явно не в собі. Дівчину провідують і її батько з Яриком. Андрій каже їм, що не хоче одружуватися на божевільній. Батько Наташі пригнічений горем, а Ярик б’є Андрія за такі слова.
Однак незабаром Андрій утихомирює свої емоції. Він в’їжджає в нову шикарну квартиру, куплену батьком Наташі. Поруч з ним тепер завжди Ярик, якого проти його бажання приставив до нього тато Наташі.
Гуськов в розмові з Суздалевим відхрещується від своїх кримінальних зв’язків і запевняє, що ні в яких справах Шмеля не замішаний.

12 серія «Королева бандитів» опис

Починається бійка: з одного боку – папа Льоша і Сисоєв, а з іншого – бандити, які захопили Поліну. Сили нерівні, і Сергію з його людьми вдається відвезти дівчину. Вони їдуть в Москву, і Ірина поспішає повідомити радісну новину Шмелю. Дорогою Сергій пропонує Поліні втекти і почати разом нове життя, але вона не погоджується.
Папа Льоша і Татка в будинку Міли збираються в дорогу. Міла їх проводжає. Вона додзвонюється до Андрія і повідомляє про викрадення Поліни.
Сергій привозить Поліну до Шмеля. Гриша хоче запобігти вбивству дівчини і розповідає про все Суздалеву. Потім він зустрічає одного з підручних Шмеля і, дізнавшись, де може перебувати Поліна, їде туди.

13 серія «Королева бандитів» опис

Андрій платить поліцейським, щоб Ярика кілька днів потримали в камері. Василівну відвозять до лікарні – лікарі не можуть зрозуміти, що сталося.
Поліна відвідує Гришу, який лежить в іншій палаті. Юнак потихеньку оговтується від ран і щасливий бачити її. Тільки Андрія не радує така турбота – він злиться і ревнує Поліну до Гриші. Так і не розібравшись у відносинах зі своєю нареченою Наталкою, Андрій робить Поліні пропозицію і пропонує виїхати в Москву.
В цей час помирає Василівна …

14 серія «Королева бандитів» опис

Зирян розкриває сейф Козиря, але там виявляється тільки його лист до Поліни. У ньому немає ні слова про Андрія або про гроші – тільки розповідь про їх прогулянку з мальовничим описом природи. Андрій злиться, зриває свій гнів на Поліні і Татці. Надійна Татка переписує лист і залишає Поліні копію.
Андрій підозрює, що в листі Козиря зашифрована якась інформація. Він іде до криміналіста в надії розшифрувати документ, але фахівець не знаходить нічого, за що можна було б зачепитися.
Наташа запрошує нову подругу Таню (так назвала себе заслана Шмелем Зіна) до себе додому, щоб поговорити по душам. Під час розмови Зіна викрадає лист Козиря з портфеля Андрія.

15 серія «Королева бандитів» опис

Під час нападу хуліганів Наташа отримує сильний забій і потрапляє в реанімацію. Андрій, вже було вирішив розірвати обтяжливі стосунки, не може кинути дівчину в такому стані. Він в люті звинувачує Зіну, але та цинічно нагадує йому, що він не був проти, і обіцяє, що в разі її арешту він буде визнаний співучасником. Андрій в жасі, але нічого не може змінити. Він розуміє, що Зіна заслана Шмелем з метою розгадати заповіт Козиря.
Подруга Гриші Ольга, закохана в нього, намагається спокусити страждаючого хлопця, знову відкинутого Поліною. Але в останній момент Гриша відсторонюється.

16 серія «Королева бандитів» опис

Зіна просить Шмеля розплатитися з нею і каже, що йому потрібно тільки простежити за Поліною.
Поліна приходить до тями і розуміє, що пов’язана. Андрій вимагає відвести його до місця скарбу і обіцяє за це повернути Татку. Поліна не вірить своєю вухам. Під тиском Андрія дівчина дзвонить Гриші і через Ольгу просить не шукати її.
Тим часом Гриша визволяє Татку з борделю. Їм дивом вдається вибратися звідти цілими і неушкодженими.
Джміль здає Зіну поліції, передаючи конверт з грошима. Але отримати бажану винагороду він так і не встигає – один з зеків вбиває бандита, помстившись за смерть Козиря.
Гриша і Ярик зближуються на грунті ненависті до Андрія. Вони розуміють, що, діставшись до скарбу, Андрій вб’є Поліну. Їм у що б то не стало треба встигнути вчасно …

«Королева бандитів 2» опис серій

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар