“Клан ювелірів” опис серій 46-60

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна

“Клан ювелірів” опис серій 31-45

“Клан ювелірів” зміст серій 46-60

46 серія “Клан ювелірів” опис

Богуцька дає сигнал Євгенії, Наталії роблять укол. У Наталі починаються пологи. Євгенія біжить за травником. У лікарні у Зої відходять води. Люба, Анатолій і Параска чекають біля пологового відділення. Катя дзвонить Тимуру, повідомляє, що Зоя народжує. Тимур приїжджає в лікарню.

Травник приймає пологи у Наталі. І Зоя, і Наталія народжують дівчаток. Зоя непритомніє, її відвозять до реанімації. Травнику здається, що Наталка й Євгенія помилилися з термінами, і дівчинка народилася недоношеною. Наталія списує все на стрес. Оксана забирає доньку Наталії.

За містом в машині швидкої допомоги Оксана і Богуцька обмінюють дітей Наталі і Зої. Богуцька повідомляє рідним Зої, що з дитиною все гаразд, а от Зоя все ще без свідомості. Євгенія повідомляє Тимуру, що Наталя народила. Євгенія і Борис святкують народження онучок, в узвар Борису Євгенія підсипає отруту. Борису погано, він задихається.

Зоя прийшла до тями, вона знаходиться на діалізі – підключена до штучної нирки. Зої приносять її доньку в палату. Наталія плаче – вона хоче, щоб їй повернули її дитини.

Зоя вирішує назвати свою дочку Зоряною. Катя передає Зої записку від Тимура.

У будинок Галицького повертається Наталія, вона згодна зробити тест ДНК …

47 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур відкриває конверт з результатами ДНК-тесту: Ніна його дочка. Тимур просить вибачення у Наталії. Наталя намагається зупинити Тимура, поки той збирає речі. Тимур обіцяє дбати про Ніну, але жити з Наталією не може – він любить Зою.

Провали в пам’яті у Бориса стають все серйознішими. Борис просить Євгенію записувати для нього, випив він відвар і о котрій годині.

Тимур розповідає Олені, що пішов від Наталії та, що збирається помиритися з Зоєю. Зоя обіцяє Наталі, що не прийме Тимура, якщо він спробує її повернути. Георгій і Васо приховують від Олени, що «Ювелірний дім Метревелі» займається огранюванням нелегальних алмазів. Олена розповідає «Іраклію», що Тимур зібрався розлучатися з дружиною. «Іраклій» запрошує Олену в театр.

Борис хоче поговорити з травником, щоб той змінив йому відвар – провали в пам’яті трапляються все частіше. Євгенія підсипає отруту в чай, у Бориса трапляється напад. Євгенія бреше Борису, що він пив відвар, а сама непомітно виливає ліки.

У Наталі дуже мало молока через стрес, Параска закликає внучку взяти себе в руки.

48 серія “Клан ювелірів” опис

Зоя повідомляє Тимуру, що вирішила зробити тест ДНК на його батьківство.

Артур приходить до будинку Галицького, вимагає пропустити його до Наталі. Між Артуром і Семеном починається бійка. Наталя демонструє Артуру тест ДНК, де написано, що батько її дитини – Тимур.
Габріела збирає речі – повертається до Павлика.

Отець Іван робить замовлення в «Галицькому ювеліра» – необхідно відновити іконостас чотирнадцятого століття. Тимур і інші фахівці вмовляють Зою взяти це замовлення. Зоя не впевнена – у них все ще мало ресурсів для такої роботи.

Георгій впевнений, за всіма успіхами «Галицького ювеліра» стоїть Борис, саме він керує бізнесом. Гудімов відмовляється говорити Георгію, де знаходиться Кравець. Наталія підкуповує Приходько, щоб той повідомляв їй про всі успіхи і промахи Зої на виробництві. Приходько розповідає про іконостас. Георгій просить льотчика-контрабандиста збільшити розміри поставок алмазів. Зоя вмовляє Тимура повернутися до Наталі.

Зої доводиться відмовитися від замовлення отця Іоанна – не вистачає каменів, робота може розтягнутися на роки. Отець Іван просить Зою не відмовлятися – церква готова чекати. Льотчик, що довозив алмази Георгію, відмовляється співпрацювати з ангольськими бандитами, щоб збільшити поставки.

49 серія “Клан ювелірів” опис

Тимур впевнений, що сталася помилка, тест потрібно повторити. Наталя розповідає Парасці, що Зоїна Зоряна не від Тимура. Параска повідомляє про результат тесту Анатолію і Любі. Анатолій припускає, що батько Зоряни – Микола.

Євгенія додає в узвар отруту, це бачить травник. Євгенія запевняє, що додавала краплі від тиску. Дмитро повертається до Львова, тому що в місті знову з’явилися контрабандні алмази. Васо повідомляє Георгію, що в аеропорту затримали їх кур’єра.

Габріела заспокоює Зою і просить дочекатися результатів другого тесту, але зауважує, що ніколи не стикалася з тим, щоб аналізи ДНК переплутали.

Зімін скаржиться Тимуру, що постачальники підняли ціни, дізнавшись про їх велике замовлення. Зімін, Віктор і Тимур вирішують закупити виробні камені, а діаманти шукати в останню чергу. Георгій придумує, як потопити конкурентів і відвести підозри від «Ювелірного дому Метревелі». Приходько повідомляє Наталі, що через небажання Зої працювати з нелегальними алмазами «Галицький ювелір» може втратити велике замовлення.

Борис вирішує повертатися до Львова. Євгенія встигає дати йому компот з отрутою, Борису стає погано. Травник зауважує, що позитивної динаміки немає, швидше за все, травами Борису не допомогти.

50 серія “Клан ювелірів” опис

Георгій пропонує Наталії прибрати Зою, у нього є план, як це зробити. Все, що потрібно зробити Наталії – повідомити «Іраклію», коли в «Галицькому ювелірі» планується чергова поставка каменів і знайти співробітника, якому Наталія може довіряти.

Зоя розуміє, що дітей могли переплутати в пологовому будинку. Зоя ділиться здогадкою з Катею. Катя вмовляє Зою здати ДНК-тест на материнство, а потім, якщо їх з Зоряною спорідненість не підтвердили – йти в міліцію.
Богуцька дізнається, що Зоя здала два тести на батьківство і один на материнство. Богуцька загрожує Євгенії, що розповість, хто замовник підміни дітей, якщо та нічого не зробить. Наталя заспокоює Євгенію – вона про все вже подбала.

Зоя обіцяє Зиміну зв’язатися з Борисом, щоб той допоміг їм знайти постачальників брильянтів для іконостасу. Євгенія приховує від Бориса, що Зоя дзвонила.

Зоя просить Дмитра допомогти їй у пошуках її дочки, якщо тест ДНК покаже, що Зоя не мати Зоряни. Наталя розповідає Тимуру, що за результатами повторного тесту він не батько Зоїної дитини. Тимур влаштовує Зої скандал, він більше їй не вірить. Дмитро отримує донос на Зою від Тимура.

51 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро вірить у невинність Зої і обіцяє зробити все можливе, щоб знайти винних. «Іраклій» зізнається полковнику МВС і судді, що відправити Зою за грати – його план, щоб відвести підозри від «Ювелірного дому Метревелі».

Марта просить Коваленко відпустити Зою додому під заставу – у неї хворі нирки. Наталія не розповідає Тимуру, що Зоя затримана. Васо дає Приходько нове завдання. Зою оглядає тюремний лікар. Лікар виписує Зої знеболюючі таблетки, її не випускають з КПЗ до кінця слідства.

Євгенія бреше Парасці, що розповіла Борису про Зою, і з ним стався черговий припадок. Дмитро і Коваленко допитують працівників «Галицького ювеліра». Дмитро проводить повторний обшук на підприємстві, щоб знайти документацію на алмази. Замість документації оперативники знаходять підроблені документи з фотографією Зої і авіаквитки.

Марта припускає, що мстити Зої могла Олена. Вона пропонує віддати Олені свій клуб, аби Зою відпустили на свободу. Про розмову з Мартою Олена розповідає «Іраклію». Дмитро показує Зої знайдений закордонний паспорт і авіаквиток. Зоя запевняє, що її підставили. Суддя відмовляє Дмитру відпустити Зою під підписку про невиїзд.

52 серія “Клан ювелірів” опис

Дмитро показує Зої донос Тимура. Борис з Євгенією, Семеном і Параскою повертаються з Карпат в будинок Галицького. «Іраклій» вмовляє отця Іоанна віддати замовлення на реставрацію іконостасу «Ювелірному дому Метревелі».

Підозри Дмитра не підтвердилися – дитину підмінили не в пологовому будинку. Коваленко радить розширювати коло пошуків. Семен повідомляє Борису, що Метревелі перехопили замовлення по відновленню іконостасу. Борису стає погано, але він відмовляється від огляду лікаря. Від Габріели Олена дізнається, що сина Зої підмінили, вона розуміє, що Зоя не брехала і її дитина від Тимура.

Борис дає Кирилу розпорядження зібрати всі документи за весь період часу його злочинної діяльності в «Галицькому ювелірі». Валентина, Кеша і Віктор вирішують зберегти майстерню Зої. Борис повідомляє Марті, що збирається сісти у в’язницю замість Зої.

У КПЗ Зої стає погано. Борис приходить до Дмитра, щоб написати щиросердне зізнання.

53 серія “Клан ювелірів” опис

Зоя в реанімації – їй терміново потрібна пересадка нирки. Всі родичі Зої здають розгорнутий аналіз крові, щоб Гудімов міг вибрати підходящого донора. Люба зізнається, що вона не матір Зої. Борис повідомляє Дмитру, що мати Зої померла, але у неї є рідна тітка і двоюрідна сестра – Марта і Катя.

«Іраклій» запрошує Зіміна, Приходько і Віктора працювати на «Ювелірний дім Метревелі». Євгенія додзвонюється Наталії та розповідає про ситуацію з Зоєю, Наталя сподівається, що Зоя помре.

Люба просить Марту врятувати Зою і зізнається, що Зоя – дочка Марго. Марта повідомлялося Дмитру та Любі, що вона і є Маргарита Василенко – справжня мати Зої. Гудімов вибирає донором Марту, у Каті і Зої різні групи крові. Габріела буде асистувати Гудімову. Параска призводить Анатолія в храм, щоб той молився за Зою і Марту. Міша в камері пише листа Зої.

Тимур дізнається, що сина Зої підмінили, а самій Зої роблять операцію з пересадки нирки. Дмитро повідомляє Борису, що операція пройшла успішно і що Марта насправді – Маргарита. Анатолій пише щиросерде визнання про те, як вкрав маленьку Зою у Марго. Дмитро відпускає Анатолія.

54 серія “Клан ювелірів” опис

Марта приходить до тями після операції. Катя повідомляє їй, що через кілька днів її випишуть. Марат просить Катю про зустріч із Зоєю. Богуцька повідомляє Тимуру, що всю інформацію про дитину Зої вона передала Дмитру.

Анатолій і Люба просять вибачення у Марти. Дмитро показує Тимуру донос на Зою. Тимур стверджує, що доносу він не писав і вимагає графологічної експертизи. Графологічна експертиза показує збіг на 85%, є ймовірність, що підпис Тимура підробили.
Євгенія гарантує, що коли Борис помре, все майно і гроші дістануться Наталі. Васо і Роман за дорученням Олени і «Іраклія» будуть займатися пошуками сина Зої. Тимур впевнений, що його підставили, і збирається з’ясувати, хто це зробив.

Євгенія нагадує Кирилу, що в разі смерті Бориса, той повинен віддати їй заповіт, де Зоя також зазначена спадкоємицею. Дмитро повідомляє Борису, що вирок буде винесено в одне судове засідання. Борис готовий до того, що Марта напише заяву про викрадення дитини і йому додадуть термін.

55 серія “Клан ювелірів” опис

Євгенія зауважує пропажу однієї з отруєних булочок. Роза погано себе почуває, нездужає. Євгенія розуміє, що Роза вмирає, і це вона її отруїла.

Георгій дізнається, що вагітністю та пологами Зої займалася доктор Богуцька. Георгій доручає Васо непомітно перевірити її. Роман, представившись майбутнім батьком, приходить до Богуцької на прийом, розпитує про підміну дітей. Богуцька все заперечує. Георгій і Васо вирішують вести спостереження.

Швидка забирає тіло Рози, Євгенія невтішно ридає. Гудімов підозрює вплив гемотоксіна, просить Семена зібрати зразки їжі в будинку. Євгенія непомітно виходить з будинку і викидає отруєні пиріжки і кулон з отрутою. Євгенія купує в кондитерській такі ж булочки з корицею. Семен збирає продукти для Гудімова, Євгенія дає йому булочки з кондитерської.
Гудімов направляє зразки тканин для аналізу на гемотоксини.

Близькі прощаються з Борисом, його визнають винним і після суду відвозять в колонію. «Іраклій» хоче влаштувати так, щоб Борис відбував покарання в тій же колонії, що і Міша.

56 серія “Клан ювелірів” опис

Борис відчуває себе дуже погано, Міша змушує його віджиматися. Наглядач веде Бориса з камери. Параска розповідає Зої, що її мама віддала їй свою нирку. Зоя хоче бачити Любу, Катя не наважується сказати, що її справжня мати – Марта. Гудімов підкуповує тюремного лікаря – Бориса переводять в лазарет.

Дмитро отримує результати перевірки Львівських пологових будинків – жодного випадку зникнення немовляти. Коваленко і Дмитро розуміють, що до підміни причетний хтось із медиків.

Тимур тимчасово виконує обов’язки голови «Галицького ювеліра». Полковник МВС приходить до Тимура, їх бачить Дмитро. Дмитро обіцяє вивести Тимура на чисту воду. Роман стежить за Богуцькою. Наталія проводить час з Зоряною на шкоду Ніні. Наталія просить Євгену поміняти Ніну і Зоряну назад. Євгенія відважує Наталії ляпас і вимагає заспокоїтися.

Васо повідомляє Георгію, що організував за Богуцькою цілодобове стеження. Він упевнений, що саме лікар займалася підміною дитини.

57 серія “Клан ювелірів” опис

Міша підкуповує тюремного лікаря, щоб йому дозволили залишитися в лазареті. Олег повідомляє Олені, що Борис потрапив до них у колонію і Міша намірений його вбити. Міша заспокоює Бориса – він не стане його вбивати. Борис дізнається, що Мишко закоханий у Зою і збирається на ній одружуватися, коли вийде з в’язниці. Георгій вимагає у Васо простежити, щоб Олег убив Бориса.

Анатолій і Люба просять вибачення у Зої. Зоя проганяє Любу та Анатолія. Дмитро знаходить договір, укладений Борисом і Левом. Гудімов повідомляє Каті і Валентині, що у Зої депресія. Тюремний лікар зауважує Борису, що той почав засинати без уколу знеболювального.

Богуцька готується до прокурорської перевірки. Зимін і підмайстри повертаються на роботу в «Галицький ювелір». Наталія зізнається собі, що не любить Ніну. Оксана дорікає Наталю, що та занадто часто ходить до Зоряни. Тюремний лікар вимагає у Гудімова ще грошей, щоб Борис залишався в лазареті.

Медсестра повідомляється Богуцькій, що хтось вкрав медичні картки породіль та новонароджених за той період, коли народжувала Зоя.

58 серія “Клан ювелірів” опис

Семен інструктує Федю – продукти в будинок Галицького буде поставляти тільки Зіновій, всі продукти необхідно перевіряти. Борис починає ходити без допомоги тростини. Георгій наказує Роману і Васо продовжувати стеження за Богуцькою, але не тиснути на неї і не погрожувати їй.

На побаченні Олена просить Мішу не провокувати Бориса. Параска просить Євгенію написати Борису лист у в’язницю. Олена зізнається «Іраклію», що говорила з Борисом, і той обіцяв не чіпати Мишу. «Іраклій» зізнається Олені в любові.

Богуцька скасовує прийняття до лікарні. Гудімов виписує Зою. Зоя вирішує виїхати в Полтаву з Параскою. Тимур впевнений, що Дмитро ревнує і тільки тому вважає Тимура головним підозрюваним. Дмитро просить колегу зібрати повне досьє на Тимура Чінаті.

Борис пропонує заплатити тюремному лікаря, щоб той повернув його назад у камеру. Дмитро залишає Богуцькій свою візитку і просить написати щиросердне зізнання. Євгенія дізнається, що у в’язниці Борис пішов на поправку.

59 серія “Клан ювелірів” опис

Євгенія сильно напивається, Наталя намагається з нею поговорити. Євгенія повідомляє Наталі й Оксані, що Богуцька повісилася. Доказів підміни дитини немає, – Євгенія спалює прощальну записку Богуцької.

Параска привозить Зою в Полтаву, в будинок, де народився і виріс Борис. Наталія повідомляє Євгенії, що має намір забрати Зоряну собі, удочерити її.

Дмитро і Коваленко дізнаються, що Тимур – син Георгія Метревелі, виконують його затримання. У будинку Галицького паніка: Тимура підозрюють у замаху на Бориса і смерті Рози. Євгенія пропонує Наталії розлучитися з Тимуром. Наталя в шоці, Євгенія напивається. Гудімов в розгубленості, він не знає, чи варто підозрювати Тимура.

Борис в камері малює портрет Зої, вішає над своєю койкою. Борис і Міша говорять про Зою.
Семен повідомляє Борису, що Тимур – Метревелі. Борис наказує вбити Тимура.

60 серія “Клан ювелірів” опис

Олена розуміє, що «Іраклій» – це Георгій, який весь цей час прикидався іншою людиною. Георгій намагається виправдатися. Під час сварки Олена зізнається, що Мишко – син Бориса. Георгій загрожує Олені пістолетом, його зупиняє Васо. Георгій, Васо і Роман йдуть з дому Метревелі.

Борис розповідає Міші, що Тимур Чінаті – його брат. Євгенія бачить примар Рози й Богуцької, вона налякана. Наталя дає Оксані завдання простежити, щоб Євгенія більше не пила спиртного. Гудімов зізнається Дмитру та Коваленко, що Георгій живий.

Наталія повідомляє Олені, що Тимур затриманий. Наталя та Олена приходять в РВВС, Олена підтверджує, що Георгій живий. Вона готова надати будь-яке сприяння, аби його затримали. Наталя вимагає, щоб Тимура відпустили. Георгій приходить на побачення до Бориса, повідомляє, що збирається вбити всю його сім’ю, а Борис ніяк не зможе цьому перешкодити. Міша дізнається, що його Георгій живий. Дмитро відпускає Тимура. Георгія оголошують у всеукраїнський розшук.

Габріела дізнається, що Тимур Чінаті – її брат, а її батько – Георгій, живий. Євгенія закопує колекцію дорогоцінного каміння на могилі Богуцької. Привиди Рози й Богуцької звуть Євгенію з собою.

“Клан ювелірів” опис серій 61-70

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Ірина

  Коли буде опис наступних серій?

  Відповіcти
 2. катя

  бачу вже йде до розгатки…все..но ще 35 серій.. ще буда якась інтрижка.

  Відповіcти
 3. Ирина

  привет!

  Відповіcти
 4. Наталія

  Коли буде опис наступних серій?
  Дякую!!!)*

  Відповіcти