“Клан ювелірів” опис серій 81-90

Клан ювелірів

“Клан ювелірів” опис серій серіалу 2015 власного виробництва телеканалу Україна

“Клан ювелірів” опис серій 71-80

“Клан ювелірів” зміст серій 81-90

81 серія “Клан ювелірів” опис

Всі чекають Зою біля РАГСу, хвилюються. Олена зізнається Зої, що Мишко її брат. Зоя вимагає, щоб Олена зізналася Міші, хто його справжній батько. Олена обіцяє розповісти, але пізніше, просить Зою скасувати весілля. Зоя вибачається перед Мішею і повідомляє, що весілля відміняється. Міша, образившись, іде.

Борис і Георгій ховаються в лісі від бійців групи захоплення. Суддя і полковник МВС здивовані, що закляті вороги об’єдналися.

Євгенія розпитує молочника про Ніну і Зоряну. Вона захоплюється в’язанням і збирається зробити пінетки для Зоряни.

Міша напивається і бешкетує в клубі. Марта намагається заспокоїти Мишу. Вранці Міша йде з дому і просить його не шукати. Тимур вирішує вивести полковника МВС на чисту воду.

Наталя розповідає Миколі, що Зоя відмінила весілля з Мішею. Микола впевнений, що Зоя все ще любить Тимура. Микола зізнається Наталі, що вона йому подобається.

Васо привозить Олені документи на підпис. Олена зауважує, що справи «Ювелірного дому Метревелі» пішли в гору. Зоя сподівається, що всі неприємності для «Галицького ювеліра» вже позаду. Полковник МВС, суддя і Васо обговорюють, як знищити або відібрати бізнес Зої.

Коваленко повідомляє Оксані, що справа про зникнення Зоїної дитини ще не закрито. Тимур розуміє, що Васо, суддя Шуров і полковник МВС Нечипор діють заодно.

Валентина знаходить в приймальні коробку з вітальною листівкою для Зої. Зоя просить Валентину не відкривати подарунок, а для початку зателефонувати у фірму, яка його надіслала. Коваленко повідомляє Зої, що експертиза з’ясувала – замість духів в коробці був флакон з сірчаною кислотою.

82 серія “Клан ювелірів” опис

Ліда переживає, що Мишко зіп’ється. Міша просить у рідних прощення і приймає рішення відновитися в Академії Мистецтв. Міша сподівається, що Зоя змінить своє рішення.

Полковник МВС дізнається, що Дмитру стало краще. Ця новина лякає суддю і полковника МВС. Полковник МВС просить головлікаря повідомляти йому всі новини пов’язані зі станом Дмитра.

Євгенія просить молочника передати Зоряні пінетки. Молочник здивований, що Євгенія нічого не передає для своєї рідної внучки.

Міша вибачається перед Мартою і Нестором. Гудімов приносить Тимуру ноутбук. Валентина придумує, як збільшити продажі «Галицького ювеліра». У «Ювелірному будинку Метревелі» чекають нову поставку контрабандних каменів.

Зоя просить вибачення у Миколи. Міша повідомляє Габріелі, що збирається завоювати Зою. Зоя сподівається, що про її дочку добре піклуються, плаче. Наталя щиро співчуває Зої і запевняє, що її дитину обов’язково знайдуть. Коваленко впевнений, що Зоїну дочка викрав Георгій. Зоя просить Коваленко не припиняти пошуки. Зої знову погрожують по телефону.

83 серія “Клан ювелірів” опис

Георгій без свідомості, Борис приносить його до травника. Травник повідомляє, що у Георгія сепсис, він може померти. Травник пропонує відвезти Георгія в лікарню, але Борис пояснює, що цього робити не можна – їх з Георгієм шукають. Георгій залишається в будинку травника.

Олена просить Мішу не втрачати голову від кохання до Зої. Міша хоче влаштуватися на роботу. Олена пропонує йому працювати в «Ювелірному будинку Метревелі».

Зоя просить Павлика зустрітися з Габріелою. Павлик відмовляється – він вже все для себе вирішив.
Зоя попереджає Катю, що полковник МВС – бандит.

Міша приходить до Васо влаштовуватися на роботу. Олена загрожує Васо, що звільнить його, якщо той не підбере відповідної вакансії для Міші. Мішу приймають на роботу менеджером з персоналу.

Валентина робить анонс нових прикрас «Галицького ювеліра». Наталя бачить, як Зоя і Микола спілкуються, вона ревнує. Георгій приходить до тями. Травник дізнається, що Євгенія труїла Бориса.

Міша пропонує Васо запровадити електронну систему пропусків. Тимур знаходить компромат на полковника МВС. Валентина переконує Зою, що чорна смуга закінчилася. Зою насторожує, що все складається дуже вдало і навіть погрози припинилися.

Габріела дізнається, що Павлик все ще не хоче з нею спілкуватися і непритомніє. Павлик дізнається, що Габріелі стало погано і приїжджає в будинок Метревелі. Олена не наважується розповісти Павликові про вагітність Габріели.

84 серія “Клан ювелірів” опис

Після зізнання Євгенії молочник йде. Коваленко записує показання Зої – “Галицький ювелір» зазнав збитків мінімум на три мільйони доларів. Зоя впевнена, що в події замішаний полковник МВС. Васо, суддя і полковник МВС впевнені, що «Галицькому ювелірові» настав кінець.

Катя бреше головлікарю, що була неправа щодо Дмитра – тепер вона впевнена, що він не прийде до тями. Катя обіцяє Дмитру нікому не повідомляти про те, що він вийшов з коми.

Коваленко повідомляє сестрі Богуцької, що покійна могла бути замішана у викраденні дитини. Сестра Богуцької нічого не знає про рожевий діамант, який Богуцька хотіла продати.

Зоя, Валентина і майстри «Галицького ювеліра» підраховують збитки. Міша пропонує свою допомогу. Васо вичитує Мішу за запізнення. Васо пропонує допомогти Зої інструментами і матеріалами. Зоя дякує, але відмовляється від допомоги Васо. Марта закладає свій клуб, щоб допомогти Зої, але Зоя збирається впоратися сама. Микола помічає, що Наталя ревнує. Він переконує її, що вони з Зоєю – тільки друзі.

Борис напуває Георгія відваром травника. Георгій йде на поправку. Молочник повертається до Євгенії, робить їй пропозицію.

85 серія “Клан ювелірів” опис

Борис вибиває пістолет у Романа, призначає Георгію дуель через два тижні у струмка. Роман веде Георгія. Борис зізнається травнику, що він у бігах і, якщо залишиться, у травника можуть бути неприємності.

Молочник вмовляє Євгенію повернутися в будинок Галицького, розповісти Наталії правду про її справжнього батька і повернути дитину Зої.

Дмитро дякує Каті за те, що та була поруч – її турбота допомогла йому вийти з коми. Катя повідомляє Дмитру, що Тимура звинувачують у вбивстві Анатолія.

Георгій дізнається, що на Тимура «повісили» вбивство. Георгій заявляє Роману, що Васо зрадив їх. Полковник МВС вимагає у підлеглих, щоб Тимура знайшли якомога швидше.

Євгенія і молочник приїжджають в будинок Галицького. Наталя, Параска і решта раді поверненню Євгенії.

Катя просить Зою негайно приїхати до лікарні. Дмитро розповідає Зої, що Тимур не стріляв у її батька, а, навпаки, намагався врятувати його з полону. Дмитро повідомляє Зої, що Анатолія вбив полковник МВС.

Тимур знімає чергове викриваюче відео про полковника МВС. Тимура без бинтів бачить санітарка і піднімає шум. Полковнику МВС доповідають, де бачили Тимура. Полковник МВС з оперативною групою виїжджає в Горбатін.

86 серія “Клан ювелірів” опис
Наталя запевняє Євгенію, що вона не причетна до випадку, коли в лісі знайшли закривавлений дитячий одяг, це справа рук Оксани. Євгенія просить Наталю повернути Зої дитину. Наталія відмовляється – вона не хоче у в’язницю. Євгенія зізнається Наталі, що молочник – її рідний батько. Наталя в люті проганяє молочника, Євгенія йде за ним.
Катя просить Коваленко провідати Дмитра в лікарні. Сестра Богуцької продає Васо дорогоцінні камені з колекції Льва Галицького, які знайшла на могилі Богуцької. Васо розуміє, що дітей підмінили за замовленням Наталії. Євгенія не залишає думки повернути Зої її дитину.
Полковник МВС не знаходить Тимура в лікарні. Гудімов стверджує, що санітарці все привиділося.
Олена просить Васо поставити її до відома, коли Міша повернеться.
У «Галицький ювелір» закуповують все необхідне, щоб відновити роботу. Яків приносить у майстерню речі Тимура. Коваленко приходить до Дмитра. Дмитро розповідає, хто насправді стріляв у Анатолія. Коваленко обіцяє допомогти Дмитру.
Марта прощає Бориса. Зоя дізнається, що Марта поїхала, але нікому не повідомила, куди. Дмитро впевнений, що Марта поїхала до Бориса. Олена повідомляє Зої, що Мишко довгий час не виходить на зв’язок. Ліда втішає Олену, обіцяє, що Мишко повернеться. Зоя шукає Мішу. Габріела зізнається Павликові, що вагітна від нього. Павлик пропонує Габріелі одружитися, він любить її.

87 серія “Клан ювелірів” опис
Васо загрожує Наталі, що, якщо правда розкриється, її посадять у в’язницю і відберуть Зоряну. Васо готовий мовчати, якщо Наталія віддасть йому свою частку в «Галицькому ювеліра».
Борис зізнається Марті, що через півтора тижні між ним і Георгієм відбудеться дуель. Марта вмовляє Бориса відмовитися від дуелі. Васо повідомляє судді і полковнику МВС, що стосовно Зої діяти він буде сам.
До Зої в майстерню приходить Тимур. Зоя і Тимур проводять ніч разом. Зоя розповідає Тимуру новини за той час, поки його не було в місті. Тимур дізнається, що Міша – син Бориса. Міша виливає душу Марисі. Марися вмовляє Мішу поговорити з Оленою. Міша повертається в будинок Метревелі, мириться з Оленою і дізнається про вагітність Габріели. Павлик повідомляє Любі, що та скоро стане бабусею.
Зоя просить Дмитра дати свідчення на користь Тимура. Дмитро вмовляє її трохи почекати, у нього є план.
Васо зізнається Оксані, що вона йому подобається. Оксана дозволяє Васо підвезти її до будинку Галицького. Васо запрошує Оксану на побачення. Наталя пропонує Миколі виїхати разом.
Тимур хоче побачити Ніну. Зоя вважає, що це занадто небезпечно. Васо надсилає Оксані букет квітів. З букета випадає маленька коробочка, в якій Наталія знаходить дороге кільце.

88 серія “Клан ювелірів” опис
Васо демонструє Зої документи на передачу власності половини «Галицького ювеліра», підписані Наталею. Васо звільняє Зою з поста директора. Полковник МВС вітає Васо з перемогою. Васо перейменовує «Галицький ювелір» в «Діаманти Долідзе».
Наталія повідомляє Миколі, що продала свою частину компанії і збирається терміново їхати. Микола погоджується їхати з нею. Галина пояснює Зіновію, що Микола хоче відкрити філію їх кондитерської в Кракові.
Зоя прямо запитує Наталю, навіщо вона продала «Галицький ювелір». Наталія виправдовується, розповідає про те, що вирішила виїхати з дітьми. Тимур дізнається, що «Галицький ювелір» тепер належить Васо. Васо доглядає за Оксаною, купує їй дорогі подарунки. Коваленко чекає Оксану біля кінотеатру, але вона проводить час з Васо.
Марта просить Бориса пообіцяти їй, що з ним нічого не трапиться. Георгій дає Роману завдання дізнатися, що відбувається в ювелірному бізнесі Львова.
Дмитро дякує Тимуру за порятунок. Тимур просить Дмитра швидше дати свідчення. За дорученням Дмитра Коваленка збирає компромат на полковника МВС. Тимур і Зоя погоджуються почекати. Зоя обіцяє боротися за «Галицький ювелір».
Міша ділиться з Оленою підозрами, що Васо придбав «Галицький ювелір» нечесним шляхом.

89 серія “Клан ювелірів” опис
Приходько розповідає Роману про те, що весь ювелірний бізнес Львова під контролем Васо. Олена збирається подивитися накладні на привезені в «Ювелірний дім Метревелі» матеріали.
Зоя подає заявку на патент «синього золота». Павлик і Габріела в захваті від обручок. Васо просить у Габріели кільце з синього золота, щоб показати його майстрам. Васо вимагає у майстрів «Діамант Долідзе», щоб вони розібралися, як цей сплав зроблений.
Травник приносить Борису журнал, в якому написано про відкриття Зої. Майстрам «Діамантів Долідзе» не вдається повторити придуманий Зоєю сплав. Васо звільняє майстрів.
«Синє золото» викликає небувалий ажіотаж, Зоя отримує величезну кількість замовлень. Євгенія підозрює, що молочник зраджує їй. Молочник запевняє, що у нього не було й думки про зраду і зізнається, що він багатий.
Олена влаштовує Васо рознос за те, що той забрав майстрів і замовлення з «Ювелірного дому Метревелі» в «Діаманти Долідзе». Олена просить Мішу повернутися в «Ювелірний дім Метревелі» і стежити за справами компанії. Міша пропонує звільнити Васо. Оксана переживає, що Васо може її кинути, але той запевняє, що любить її. Васо відчуває стеження за собою. Міша повертається на роботу в «Ювелірний дім Метревелі». Васо підсилає до Зої шпигуна, який встановлює в майстерні Зої мініатюрну відеокамеру.

90 серія “Клан ювелірів” опис
Васо відволікає напавшого на нього Приходько і стріляє в нього. Васо розуміє, що Георгій хоче його смерті. Секретар Васо позбавляється від тіла Приходько.
Дмитро віддає наказ міліціонерам відпустити Зою, Мішу і Тимура. Наручники надягають на полковника МВС. Дмитро пропонує полковнику МВС написати щиросердне зізнання. Полковник МВС погрожує Дмитру та Коваленко.
Тимур приходить в будинок Метревелі і повідомляє рідним, що з нього зняті всі обвинувачення. Вранці в будинку Метревелі готуються до весілля Габріели і Павлика.
Васо намагається додзвонитися до полковника МВС. Наталя готується до від’їзду з Миколою і дівчатками. Зіновій обіцяє забезпечити Миколі початковий капітал для відкриття кондитерської в Польщі.
Дмитро, Катя, Тимур і Зоя святкують перемогу. Марися ставить Павлкіку і Габріелі весільний танець. Габріела помічає, що Мишко симпатизує Марисі. Міша пропонує Марисі піти на весілля сестри разом з ним.
Коваленко каже Дмитру, що впевнений – сестра Богуцької щось знає про зниклу дитину, але не розповідає. Роман доповідає Георгію, що полковника МВС і суддю заарештували. Васо дізнається про затримання судді та полковника МВС.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Аліні

  Де зміст 86 90 серій шо ви морочите голову

  Відповіcти
 2. Зоряна

  Дуже дякую, тому хто описує! З нетерпінням чекаю кінця!

  Відповіcти
 3. Юля

  Коли буде опис 91-95 серію?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   дякую….

   Відповіcти
 4. ЛЕНА

  КОЛИ БУДЕ ОПИС СЕРІЙ 91-95

  Відповіcти
 5. леся

  Скажіть, будь ласка, чи буде взагалі опис 91~95 серій?

  Відповіcти